Телоізоляція бетонної стелі чи стелі з моноліту, плит перекриття ПКЖ чи ПП, завжди проблема яка потребує негайного вирішення, утепляти стелю з бетону обовязково, так як тепловтрати такого перекриття перевищують 40%, і якщо правильно підійти до питання теплоізоляції, вона окупиться одразу ж за 2-3 роки. Теплоізоляція бетону, завжди ускладнюється важкістю монтажу, до монолітного перекриття надзвичайно важко засвердлити закладні чи П-подібні пластини, та й на нерівну поверхню плит ПП що частіше застосовують у промислових чи виробничих приміщеннях, змонтувати традиційні утеплювачі неможливо, через ребристість поверхні стелі.

Ми впровадили і пропонуємо оптимальне рішення, яке позбавлене всіх недоліків конкуруючих технологій утеплення:

Утеплення напилюваним рідким ППУ, -  таке рішення, є оптимальним, завдяки відмінній адгезіїї пінополіуретану до бетону та його безшовності, піна ППУ напилюється зхнизу вверх, на бетонні моноліти, поверхні плит ПКЖ, чи навіть на ребристі поверхні плит перекриття ПП, ствоюючи безшовний, міцний, екологічний та довговічний теплоізоляційний шар. В результаті, бетонні стелі чи перекриття позбавлені містків холоду, а сам процес утеплення відбувається швидко, якісно на всі матеріали та роботи надається гарантія 25 років.

Особливо часто таке утеплення, застосовують в офісних, житлових, промислових, складських, сільськогосподарських будівлях чи приміщеннях, -пінополіуретаном утепляють бетонні стелі чи перекриття, як зсередини так і ззовні, - зверху вниз, зі сторони горища, - у випадку відсутності доступу до поверхні знизу. Завдяки універсальності технології утеплення методом напилення, пінополуретан рівномірно утепляє, всю нерівну поверхню разом зі щілинами, примиканнями, несучими балками чи пілонами, розділяючи отоплювані приміщення надійним твердим, довговічним теплоізоляційним шаром.

Для правильності утеплення, потрібно зробити тепло-технічні розрахунки, для цього беруть до уваги, товщину стелі чи перекриття, середньорічну зовнішню температуру та бажану внутрішню температуру, підбирається товщина та щільність пінополіуретану. Для утеплення бетонної стелі з моноліту чи плит перекриття, переважно застосовують закрито-пористий пінополіуретан зі щільністю 40 кг/м.куб, щоб досягнути і утримувати всередині приміщення температуру 18-20 С достатньо напилити на бетонні поверхні 5 см жорсткого ППУ 40, такий шар утеплювача замінює 20-25 см мінеральної вати чи пінопласту, і достатній для застосування в кліматичній зоні в якійі знаходиться Україна.

Звертайтесь, консультації БЕЗКОШТОВНІ.