У сучасному будівництві більшість великих виробничих, промислових чи складських приміщень і споруд, мають одну спільну рису, в процесі експлуатації через недостатні теплоізоляційні якості несучих конструкцій, втрачається велика кількість тепла в зимній період, і екстремально високі температури всередині таких приміщень в літню спеку. В результаті такі неприємні особливості завдають великих втрат своїм власникам, такі приміщення важко використовувати за призначенням, чи то для складу, чи для виробництва чи для офісу. Переважно кількість промислових виробничих чи складських приміщень, - це збірні залізо-бетонні конструкції, з цегляними стінами і плоскими покрівлями, саме через бетонні стелі і дахи втрачається понад 40% тепла.

Теплоізоляція монолітної бетонної стелі чи стелі з бетонних плит перекриття ПКЖ чи ПП, завжди проблема оскільки, - утепляти стелю з бетону обовязково, так як тепловтрати такого перекриття величезні і якщо їх проігнорувати то будь-які інші роботи з утеплення будуть мало доцільними. Теплоізоляція бетону завжди ускладнюється важкістю монтажу та нерівністю поверхні що потребує утеплення, тому утеплення безшовним напиленням ППУ є оптимальним, завдяки відміннійадгезіїї (здатності до прилипання) пінополіуретану ППУ до бетону та його безшовності, вже утеплена поверхня на довгі роки позбавлена містків холоду, а сам процес утеплення відбувається швидко, якісно з гарантією 25 років.

Особливо правильним є утеплення піною ППУ ребристих плит перекриття ПП, що були дуже популярними при будівництві промислових, складських, виробничих чи складських будівель чи приміщень, завдяки перевагам технології утеплення методом напилення, пінополіуретан рівномірно утеплює, всю нерівну ребристу поверхню разом зі щілинами, примиканнями та стиками, несучими ребрами, створюючи міцний високоефективний тепловий барєр, захищаючи приміщення міцним, надійним довговічним теплоізоляційним шаром.
Кращу безшовну сучасну теплоізоляцію забезпечує напилення ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ щільністю 40 кг/м.куб із закрито-пористою структурою, ми застосовуємо системи пінополіуретану відомого виробника (Purinova), що забезпечує оптимальне співвідношення ціна-якість, для кінцевого замовника.

Такий пінополіуретан має:

 • Найкращі теплоізоляційні властивості, λ = 0,02, що втричі краще існуючих утеплювачів;
 • Безшовність та герметичність, що економить енергію;
 • Відсутність поглинання вологи та дії паразитів;
 • Відсутність затрат на доставку та монтаж;
 • Довговічність - гарантія 25 років.
 • 100% екологічну безпеку, наприклад, в побутових холодильниках та бойлерах такий самий ППУ;
 • Наноситься піна ППУ на будь-які поверхні, цегла, бетон, дерево, метал, шифер горизонтальні чи вертикальні, напівкруглі чи циліндричні;
 • Стислі терміни виконання робіт, до 1000 м.кв за зміну;
 • 3 в 1 – утеплення, гідроізоляція та шумоізоляція після одного нанесення;
 • Облаштування нового та ремонт старих ізоляційних покриттів.
 • Температура експлуатації від -130 до +165

Якісну теплоізоляцію та гідроізоляцію, збереження енергії та вашої продукції: 100% ГАРАНТУЄ ПІНОПОЛІУРЕТАН