Теплоізоляційні властивості як несучих конструкцій, так і утеплювачів відіграють вирішальну роль у забезпеченні комфортних умов в приміщеннях самого різного призначення, але не меншу роль в умовах кризи, відіграє правильність почерговості утеплення. Оскільки тепло за своїми теплоізоляційними властивостями піднімається вгору, то більшість тепловтрат, а це понад 40% проходить через горизонтальні несучі конструкції: перекриття, мансард, або дах. У більшості випадків перекриття з бетону чи дерева товщиною 20-25 см, не володіють достатнім теплозахистом і 40% коштів затрачених на обігрів, отоплення приміщень, йдуть за вітром. Тому теплоізоляція горизонтальних конструкцій відіграє вирішальну роль в утепленні дому.
Якісна теплоізоляція пінополіуретаном здатна за короткий час та невеликі капіталовкладення вирішити цю проблему, і окупиться повністю за 3-4 роки. Горизонтальна теплоізоляція в 2 рази ефективніша від теплоізоляції стін, та в 2 рази менша площа робіт.
Теплоізоляція ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ стін як ззовні так і всередині відіграє важливу роль для збереження тепла та грошей на отоплення, як житлових будинків
так і споруд виробничо-складського призначення та установ соціально-культурної сфери, ЕКОНОМЛЯЧИ при цьому суттємі суми що витрачаються на отоплення,
АЛЕ ЧЕРЕЗ ВИСОКУ ТЕПЛОПРОВІДНІСТЬ стін втрачаються назавжди. Особливо великі втрати в будинках з бетонними чи тонкими стінами, тому утеплення стін МОЖЕ
ЗЕКОНОМИТИ ДО 35% затрат на отоплення, тим самим окупитися за 4-5 років.
Утеплення підлоги, як правило, проводять на стадії будівництва, оскільки недостатня гідроізоляція та утеплення підлоги призводить до втрат 15-20% тепла
то своєчасна теплоізоляція дозволить зберегти не тільки гроші на отолпення а й здоровя людей, що будуть ходити по холодним підлогам.
Пінополіуретан дозволяє вирішити обидві проблеми ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ТА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ за один прохід.
Оскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "диряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.
Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш компфорт та гроші
Мансарда - додаткові квадратні метри житла, але тільки при правильному підході її можна безпроблемно використовувати, виною всьому, негерметичні, не утеплені конструкції даху.
Мансардних дах - повинене цілий рік забезпечувати комфортні умови, з мінімальними затратами на отоплення та кондиціонування приміщень, для цього він повинен бути:
- утепленим, якісними теплоізоляційними матеріалами;
- герметичним, щоб не продували сильні вітри і завірюхи, які "вивітрюють" 20-30% тепла;
- шумоізольованим, для максимальної тиші, щоб ні дощ, град або птахи, не порушували спокій
- довговічним, щоб утеплення служило весь термін експлуатації мансарди, а не 5- 10 років як у випадку з мінватою.
Оптимально, по всіх параметрах підходить пінополіуретан, - він забезпечить:
- і відмінну теплоізоляцію, тому що кращий в 3 рази від існуючих конкурентів;
- і герметичність даху, тому що безшовний, немає стиків ні на коньку ні на платвах, фронтонах, немає стиків жодних;
- і відмінну звукоізоляцію, показники не поступаються кращим світовим аналогам;
- і довговічність, термін експлуатації понад 55 років.
І ці всі переваги, за одне нанесення, одним матеріалом, в короткі терміни, що суттєво економить кошти забудовникам.
10 причин вибрати утеплення пінополіуретаном:
1. ППУ володіє найнижчою теплопровідністю зі всіх теплоізоляційних матеріалів (коефіцієнт теплопровідності = 0, 020 Вт/мК). Для ефективного утеплення достатньо 5-8 см (в залежності від призначення приміщення).
2. ППУ створює безшовний і монолітний шар, що значно збільшує ефективність ізоляції.
3. Висока адгезія до металу. Не потрібно додаткове кріплення утеплювача при монтажі. ППУ - єдиний утеплювач, який не тільки не створює додаткового навантаження на конструкцію, але й зміцнює його. Компоненти утеплювача вспінюються безпосередньо на напилювану поверхню. ППУ можна напилювати навіть на вертикальні стіни і стелю.
4. Термін служби ППУ понад 35 років. Крім того, при реконструкції можна покращити теплоізоляцію будівлі, наносячи додатковий шар ППУ.
5. Низька паропроникність і теплопровідність, а також однорідність покриття гарантують відсутність конденсату.
6. ППУ є антикорозійним покриттям для металу, що збільшує термін служби споруди.
7. Біостійкість. Матеріал не схильний до дії мікроорганізмів, цвілі, гниття. Не приваблює гризунів.
8. ППУ не підтримує горіння. Самозатухаючий матеріал (групи Г2-Г4).
9. Низькі витрати на транспорт, розвантажувальні роботи та зберігання. Матеріал виробляється на об'єкті. На об'єкт доставляється тільки компактна установка для напилювання та двокомпонентна сировина в бочках.
10. Швидкі терміни виконання робіт.Наприклад: арочний ангар площею 1000 м кв. утеплюється за 3-4 дні бригадою з 2 чоловік.
Пінополіуретан – в тричі ефективніший утеплювач (від відомих пінопласту чи мінвати), наноситься безшовним шаром на любі поверхні будь-якої форми, забезпечує теплозахист, шумозахист та гідроізоляцію фундаменту, стін, стелі, перекриття, мансарди, покрівлі та даху у будівництві, а також для утеплення ангарів, овочесховищ, морозильних та сушильних камер, промислових, торгівельних чи виробничих приміщень. Пінополіуретан еколочіно та пожежобезпечний матеріал, використовується у побутових холодильниках та бойлерах, він не поглинає вологу, його не їдять гризуни ГАРАНТІЯ 25 років.

._ERbj1g7D { position: relative; } ._9ADbNDlp { padding: 1rem 0; } ._O689JW7n { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } @media all { } @media only screen and (max-width: 767px) { } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }