Досвід. Ми займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 10 років, тому якість виконання матеріалів та робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Працюють кваліфіковані технологи, здійснюється багаторівневий контроль якості.

Contact Us Icon

 Безкоштовні консультації. Наші фахівці безкоштовно проконсультують щодо вибору товщини та щільності пінополіуретану, методів та способів його напилення чи заливки, нададуть фото та відео проведення алагогічних робіт. Прорахують ефективність проведення робіт з термомодернізації, - терміни їх окупності.

calculator

 Найкращі ціни. Завдяки цінам на сировину, яку ми самі імпортуємо, НАШІ УМОВИ САМІ ВИГІДНІ на ринку, - виключено посередника, що імпортує та перепродує компоненти Пінополіуретану. Працює гнучка система знижок.

delivery

Досвідчені бригади. У кожної з бригад від 100 до 500 виконаних найрізноманітніших об′єктів з позитивними відгуками замовників. Що гарантує якість та стислі терміни виконання будь-яких замовлень.

03

Всі бригади оснащені сучасним обладнанням виробництва Graco (США), довжина шлангів дозволяє виконувати роботи на висоті до 15 поверху (75 метрів) з різним споживанням електроенергії 220 і 380 вольт або навіть в автономному режимі, при необхідності виконуємо роботи без доступу електромережі, (власний герератор 40 кВт).

Garant

Асортимент. Ми пропонуємо широкий спектр застосування різноманітних найякісніших матеріалів українських та європейських виробників, для утеплення та гідроізоляції: відкрито-пористі та закрито-пористі системи Пінополіуретану для утеплення, гідроізоляції та шумоізоляції, полімочевини, поліуретанові та інші еластомери.

пурінова бочки

Завжди на складі різні системи, компоненти пінополіуретану: заливні, напилювані, різної щільності, всі матеріали на водній основі, не шкідливі, що підтверджується європейськими на українськими сертифікатами, забезпечує рівномірну структуру та кращі теплоізоляційні характеристики пінополіуретану.