Теплоізоляція безкаркасного арочного ангару пінополіуретаном, - єдино правильне рішення, для забезпечення міцності, теплостійкості і шумозахисту, цієї складної металічної конструкції, оскільки, тільки безшовний напилюваний пінополіуретан здатний утеплити металічну округлу повкерхню такого приміщення, без сердління дюбелів, монтажу закладних, та додаткових затрат на монтаж.
Арочний металічний ангар, крім вимог до потрібного температурного режиму, шумозахисту, вітрозахисту, має особливості у розрахунках і снігового навантаження. Пінополіуретан вирішує всі ці питання, і утеплення, і шумоізоляції, і збільшення міцності, а ще пінополіуретан надасть 100% герметичність металевого арочного ангару.


Не утеплений ангар позбавлений всіх переваг, він не тільки при вітрі сильно шумить, продувається, порушення температурного режиму може спричинити фінансові збитки, через промерзання зимою чи нагрівання до 40 С влітку, а великі снігові навантаження можуть, і взагалі його зруйнувати. Для правильного будівництва арочного металічного ангару, треба точно розрахувати його ширину,  від якої напряму буде залежати товщина металу та несуча здатність всієї конструкції. Утеплення металічного арочного ангару проводяться напиленням жорсткого пінополіуретану 40 кг/м.куб, товщина утеплення розраховується, в залежності від експлуатаційного температурного режиму, що вимагається для цільових технологічний процесів такого ангару.

Щоб комфортно утримувати температуру 15-20 градусів С, достатньо напилити утеплення ППУщільністю 40 кг/м.куб товщиною 4-5 см, такий теплоізоляційний шар є аналогом 20-25 см пінопласту (в залежності від його якості), та достатній для забезпечення безпроблемної експлуатації арочного металевого ангару на протязі 25-50 років. Жорсткий ППУ щільністю 40 кг/м.куб, міцний і твердий, навіть механічні впливи середньої потужності не можуть його зруйнувати, він зовсім не поглинає воду, тому при потребі його можна навіть мити.