Утеплення транспортних засобів, контейнерів і вагонів спеціального призначення для стабілізації температури в процесі перевезення вантажів, які є температурно-залежними, гостро стоїть перед компаніями для перевезення сировини, продукції чи напівфабрикатів навіть на короткі відстані,є справжнім випробуванням. Утеплення сприяє гарній цілісності вантажу, що перевозиться і повністю забезпечує його зберігання при відповідній температурі. Це стосується заморожених продуктів, фруктів, овочів, заморожений продуктів і напівфабрикатів, кондитерських, мясний і молочних виробів і т.д.

Наприклад, ваш вантаж в зимову пору року транспортується в звичайному контейнері або вагоні, проте його зберігання дуже сильно залежить від температури, тобто потрібне спеціальне утеплення контейнерачи вагону, в якому він перевозиться. Справа в тому, що якщо вчасно не буде виконана теплоізоляція підлоги, стін стелі, дверей авто, вагона або контейнеру, цей вантаж може легко втратити свою придатність, чим спричинити чималі збитки. І з цієї причини для перевезення подібних вантажів потрібен транспортний засіб, контейнер або вагон, в якому буде виконана якісна теплоізоляція.


 

Ми здійснюємо спеціальне утеплення вагона і контейнера для того, щоб забезпечити необхідний температурний режим пінополіуретаном. Пінополіуретан екологічний безшовний утеплювач, що напилюється на любі поверхні, будь-якої форми, створюючи за короткий час, надійний теплоізоляційний барєр. Після виконання всього комплексу робіт з утеплення транспорту, будь-яке холодильне чи морозильне обладнання, яке вже встановлене чи тільки проектується, буде включатися і працювати, лиш кілька хвилин на годину, тому що втрати холоду зупинив пінополіуретан. Економічна вигода від експлуатації такого транспортного засобу очевидна і окупиться така теплоізоляція вже за перший рік використання утепленого транспортного засобу. Наші фахівці виконують всі роботи з утеплення, герметизації стиків, вагонів, контейнерів чи автомобілів, щоб не збирався конденсат, враховуючи всі вимоги замовника до температурного режиму задля збереження вантажу, наші спеціалісти розрахують необхідну товщину теплоізоляційного пінополіуретану. У роботах по напиленню піни для утеплення транспорту ми використовуємо тільки екологічно чисті матеріали провідного виробника компонентів ППУ в ЄС компанії Пурінова, всі матеріали сертифіковані в ЄС та Україні для використання їх з безпосереднім контактом до харчових продуктів. Саме пінополіуретан використовується у побутових і промислових холодильних і морозильних камерах, має масу переваг, і позитивних відгуків задоволених споживачів по всьому світу і повністю відповідає всім найжорсткішим вимогам, компаній що потребують термомодернізації свого апрку транспортних засобів: автомобілів, вагонівчи контейнерів.

Якщо ваш вантаж дійсно дуже чутливий до температурних коливань, зателефонуйте нашим фахівцям які порадять необхідні параметри саме під ваші тепло-технічні завдання. Спеціальне утеплення транспортного засобу, вагону чи контейнеру піною пінополіуретану, оптимальне вирішення нагальних проблем тепловтрат на транспорті за розумні гроші. Ми в свою чергу гарантуємо високу якість роботи, оперативність і прийнятні ціни.

[gallery ID=12 category ID=47]

._ERbj1g7D { position: relative; } ._9ADbNDlp { padding: 1rem 0; } ._O689JW7n { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } @media all { } @media only screen and (max-width: 767px) { } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }
window.__pagefly_options__=window.__pagefly_options__||[],window.__pagefly_options__.push({"isBackend":false,"isPreview":false,"key":"helper","css":[],"js":[],"page_id":"281"});