Каркасні чи модульні будинки, які вже давно успішно будують у світі, - і в Україні, теж досвід ще з радянських часів, такі будинки називали фінськими чи канадськими, тому що у цих країнах, а ще в США та по всій Європі, Скандинавії чи Прибалтиці, набули широкого застосування. Через велику швидкість будівництва, невисоку вартість і тривалий термін експлуатації, каркасно-щитові чи модульні, збірні будинки, доми, котеджі, можуть бути змонтовані навіть за 21 день, на рівномісці, існують приклади коли за такий короткий проміжок часу, виростають цілі котеджні містечка у чистому полі. Але незалежно від проекту, технології будівництва чи конструкції будинку, завжди вирішальні роль для комфорту проживання в ньому, є: прийнятна задана температура, тишина,відсутність протягів і  вартість експлуатації.

Саме тому у каркасному, модульному, збірному будиночку, вирішальну роль для забезпечення сталого недорогого і тривалого комфорту відіграє, правильна екологічна теплоізоляція та герметизація його стін, стелі, даху та фундаменту. Для цього застосовували багато різних утеплювачів, але найкраще себе показав Пінополіуретан.

Утеплення каркасного дому, будинку Пінополіуретаном, здатне вирішити всі нагальні проблеми, з утеплення, звукоізоляції чи герметизації каркасного, модульного, каркасно-щитового, збірного будинку, забезпечивши тривалу на недорогу вартість експлуатації такого будинку. Теплоізоляція будинку збудованого за каркасною технологією, основна будівельна операція, оскільки без надійної герметизації, утеплення і звукоізоляції в такому будинку неможливо буде комфортно проживати, а рахунки за енергоносії на отоплення чи кондиціонування будуть астрономічними. У світі широко застосовується технологія утеплення каркасних домів напиленням рідкої теплоізоляції відкрито-пористого пінополіуретану ППУ. Відкрито-пористий пінополіуретан має в 2,5 рази кращі теплоізоляційні характеристики, володіє відмінною паропроникністю та звукоізоляцією, і звісно має найвищий рівень екологічності, що підтверджується Європейськими сертифікатами відповідності і якості. Пінополіуретан напилюється на поверхні будь-якої форми та конфігурації якісно заповнює весь простір каркасу, незалежно від його ширини чи наявності будь-яких інженерних комунікацій, після напилення теплоізоляційного шару пінополіуретану не потрібно  жодних додаткових шарів пароізоляційний чи інших плівок, можна одразу приступати до фінішного оздоблення декоративними панелями чи гіпсокартонними листами. На відміну від тієї ж мінеральної вати, свої теплоізоляційні якості, , пінополіуретан зберігає протягом усього періоду експлуатації каркасного будинку, понад 25 років, не поглинає вологу, не є розсадником грибків, плісняви , бактерій чи комах, з пінополіуретаном каркасний будинок є надійним захистником своїх мешканців від холоду, спеки, шуму чи протягів.

Наша компанія з 2007 року успішно утеплила кілька десятків каркасних будинків методом напилення та заливки відкрито-пористого Пінополіуретану, всі замовники задоволені, а будинки вірно служать до цього часу.