При будівництвібудь-якого будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують усі види бетонного фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ми допоможемо вам утеплити не тільки стрічкові фундаменти, але й плитні, а також стовпчасті, свайні поля чи фундаментні подушки. При цьому гарантуємо високу якість проведених робіт та застосованих матеріалів. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики та довговічність будівлі і її комфортність.

Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, обовязково потрібна теплоізоляція та гідроізоляція бетонного фундаменту методом напилення пінополіуретаном. Ця технологія вже багато років застосовується в ЄСта США, Скандинавії та Прибалтиці, де пройшла всебічну перевірку на міцність та витривалість. Ми виконуємо різні види теплоізоляційних чи гідроізоляційних робіт у будівлях на різній стадії будівництва від тих що ще на стадії проектування і до вже експлуатованих, в тому числі робимо утеплення бетонного фундаменту, терраси, плоского даху, паркінгу, підземних споруд. 

ППУ - сучасний матеріал для утеплення фундаменту і цоколя.

Жорсткий закритопористий пінополіуретан щільністю 40-60 кг/м.куб використовують у всьому світі, і не тільки для гідроізоляції та утеплення фундаменту. З його допомогою утеплюють фундаментні стіни з цегли, піноблоку, газосилікату, бетонних плит перекриття, цокольні поверхи, підвали. Висока адгезія дає можливість наносити цей матеріал на будь-які поверхні, включаючи бетон, метал, дерево, плівки чи шифер. Причому іноді їх не потрібно попередньо підготовляти. Основна перевага ППУ - монолітність безшовність покриття, відсутність дір і тріщин у товщі утеплювача, відсутність водопоглинання.

Проблеми і рішення

Основне завдання теплоізоляції - зменшення втрат тепла через утеплювані конструкції. Завдяки утепленню фундаменту чи цокольного поверху пінополіуретаном, ви мінімізуєте тепловтрати і знижуєте витрати на опалення будинку, підвищуєте комфорт та подовжуєте термін експлуатації будинку. При цьому отримуєте ще одну перевагу - зменшуєте паропроникність поверхні фундаменту. Адже ППУ - це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро - і гідроізоляційного матеріалу.

Ми працюємо з пінополіуретаном з 2007 року, тому знаємо, що в нашому кліматі саме він, є найбільш прийнятним теплоізоляційним та гідроізоляційним матеріалом для цоколя і фундаменту. За допомогою пінополіуретану ви зможете замовити високу якість робіт у досить короткі терміни. Якщо ви будуєте будинок і не знаєте, як утеплити фундамент, цоколь, звертайтеся до нас. Ми проведемо огляд будівлі і виконаємо повний перелік робіт по тепло - і гідроізоляції фундаменту чи цоколя Вашого будинку пінополіуретаном.

Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в приватному будинку - найважливіший етап будівництва. Ці роботи потрібно провести дуже якісно, використовуючи якісний пінополіуретан з хорошими фізико-механічними властивостями. На відміну від багатошарового гідроізоляційного покриття з кількома шарами плівок, монтажем на дюбеля екструдованого пінополістиролу з промащуванням швів, гіідроізоляція і утеплення ППУ ще й на порядок дешевше, і точно у кілька разів швидше технології: свердління-мазання-окутування.

Основні переваги теплоізоляції фундаменту, цоколя пінополіуретаном:

  • відсутність швів;
  • високий рівень теплоізоляції;
  • немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;
  • зменшення паропроникності;
  • найкраща гідроізоляція;
  • висока швидкість та якість виконання робіт;
  • технологія напилення пінополіуретану дешевше на 40% інших багатошаровихпокриттів;
  • довговічність. 

Наше завдання - провести всі роботи по тепло - і гідроізоляції швидко, якісно, з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект,  ППУ наносться по всьому периметру будівлі. При цьому вважаємо, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 40 мм.

angar

Ціна утеплювача

від 9 € за 1 м.кв.

Оптимальне рішення для утеплення та гідроізоляції бетонних конструкцій і поверхонь. Рекомендована товщина від 3 см жорсткого пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб. Така товщина ППУ аналогічна товщині 12 см. мінеральної вати чи пінопласту. Даний варіант утеплення 100% екологічний. Прослужить вам понад 50 років.
 

У цьому випадку точка роси буде знаходитися в товщі утеплювача, тобто виявиться за межами стінки бетонної конструкції фундаменту. Цей варіант можна визнати кращим, він дозволяє позбутися від насичення бетону вологою, що руйнує фундамент, промерзання фундаментних стін у будівлі, що позбавить цокольний поверх будинку стабільної температури і випаданням конденсату, буде створювати проблеми мешканцям цього дому, дозволить уникнути перевитрат на опалення та постійні ремонти, що спричиняє волога.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви робите правильно. ППУ - це універсальний захист, який допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.

Технологія напилення пінополіуретану на бетонні фундаменти, дає гідроізоляцію, - утеплення Ви отримуєте у подарунок.