Дана теплоізоляція необхідна як в багатоповерхових новобудовах, котеджах, приватних будинках та промислових спорудах, так і у вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи підлоги, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши пил з поверхні не вимагаючи, при цьому жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість пінополіуретану допоможуть наші фахівці.

 Досить невеликі затрати та утеплення пінополіуртаном здатні зберегти ваш компфорт та гроші, для цього потрібно правильно індентифікувати проблему і вирішити її раз і назавжди.  

Як відомо, основою будь-якого приміщення є саме підлога, так як в процесі переміщення по квартирі, приватному будинку саме з підлогою контактує людина. І тому якщо підлога буде холодною, то подібний контакт буде некомфортним і може призвести до негативних наслідків. Багато хто розуміє, що ноги постійно повинні бути в теплі, а це можна забезпечити тільки коли підллога тепла і тепло то направлено до поверхні вверх тобто до ніг людини.

Але не тільки з цієї причини потрібна теплоізоляція підлоги в панельних, монолітно-каркасних, чи деревянних будинках, а також у звичайному одноповерховому приватному будинку. Крім бажання мати комфорт, утеплення підлоги в квартирі потрібно ще і з тієї причини, що приблизно 20% загальних теплових втрат відбувається через підлогу, отже, витрати на обігрів приміщення значно зростають. 

Що ми пропонуємо

 Ми ще з 2007 року впровадили технологію утеплення підлоги пінополіуретаном, пінополіуретан знайшов своє широке застосування при монтажі теплої підлоги еклектричної чи водяної, але у будь-якому випадку тепла підлога монтується на попередньо напилений теплоізоляційний шар закрито-пористого пінополіуретану, що має цілий ряд незаперечних переваг на пінопластом чи екструдованим пінополістиролом. Пінополіуретан напилюється на будь-яку поверхню, любої навіть нерівної форми, - це може бути старий бетон, нерівно змонтовані старі панелі перекриття, або інші нерівні поверхні, у кожному випадку пінополіуретан забезпечить бешовне утеплення і гідроізоляцію, дозволить заливати мокру бетонну стяжку не побоюючись затопити сусідів знизу. Пінополіуретан завдяки своїм кращим теплоізоляційним характеристикам дозволить не піднімати рівень підлоги вище порогів, наприклад ППУ 40 товщиною 3 см заміняє 12 см пінопласту, і за одне напилення змонтувати ще й температурний шов на стінах приміщення де монтується тепла підлога. ППУ не їдять миші що убезпечить вас від можливих колоній мишей, що можуть оселитися під підлогою. ППУ екологічниий утеплювач, що при нагріванні не виділяє токсинів чи інших шкідливих речовин, пінополіуретан застосовується навіть у побутових бойлерах, холодильниках чи морозильниках.

Важливо відзначити, що багато теплоізоляційних матеріалів мають ряд суттєвих недоліків, зокрема ймовірність утворення щілин в процесі монтажу, відходи плитного утеплювача що викидаються після монтажу лягають додатковими затратами на вартість, недостатня вологостійкість, чи погана звукоізоляція... 

Однак усіх цих недоліків позбавлений такий утеплювач, як пінополіуретан ППУ. У даній ситуації теплоізоляційний матеріал наноситься досить економічним методом напилення, шаром товщиною всього 3 см, ППУ можна застосувати для утеплення вже існуючої підлоги без її демонтажу, утепливши стелю нижнього поверху. Наприклад дуже холодні підлоги у мешканців першого поверху під підлогою яких знаходиться холодний чи сирий підвал, тому утепливши напиленням ППУ стелю в підвалі можна вирішити проблему утеплення та гідроізоляції підлоги на першому поверсі. У підсумку виходить монолітний шар, де відзначається повна відсутність щілин і стиків, а це дуже важлива перевага утеплення підлоги, підпілля пінополіуретаном.

Якими ще перевагами володіє утеплення підлог пінополіуретаном

Пінополіуретан може застосовуватися, також утеплення підлоги в будинку збудованому з контейнерів, в будинку збудованому у зруб або деревянному домі зведеному з фальш-брусу, а також на терасі, в підвалі, в гаражі, лоджії, на балконі: для виконання теплоізоляційних робіт на об'єкт доставляються всі компоненти пінополіуретану, обладнання високого тиску та електрогенератор у випадку відсутності електромережі на будівництві. На виконання теплоізоляційних робіт не потрібно багато часу, бригада з 2 чоловік за зміну у 8 годин може виконати утеплення 150-200 метрів квадратних. Як підготувати поверхню і всі решту запитань щодо утеплення чи гідроізоляції підлоги ви можете задати нашим фахівцям, вони запропонують кращі варіанти розвязання проблеми холодної сирої підлоги.

Теплова ізоляція з жорсткого ППУ підлоги в приватному будинку або котеджі виконується і всередині, і ззовні в місцях виходу назовні бетонних панелей, балконів, терас чи бетонного перекриття. Оскільки теплоізоляційні характеристики бетону дуже низькі, то по них відбуваються колосальні тепловтрати і холод з тераси, балкону, чи армопоясу навколо плит перекриття, попадає прямісінько в житлові отоплювані кімнати дошкуляючи ногам людей найбільше.

Безшовний метод утеплення підлоги напиленням пінополіуретану є довговічним, швидким і екологічним. ППУ не піддається гниттю, а крім цього, особлива структура даного теплоізоляційного матеріалу дає можливість запобігати виникненню різних мікроорганізмів, які викликають грибок і цвіль. Так як ППУ відрізняється хорошою міцністю і механічною стійкістю, термін експлуатації його складе увесь термін використання підлоги.

За час своєї роботи ми виконали утеплення підлоги і підпілля на багатьох об'єктах, і в кожному з них кінцевий результат повністю задовольнив всі запити клієнтів.