Модульні, збірні, швидкомонтовані чи некапітальні  споруди відносяться до розряду некапітальних будівель, що зводяться з вже зібраних модулів, стін, каркасів і підігнаних на виробництві будівельних елементів. Матеріалом для стін в таких спорудах найчастіше служить дерево, ОСБ, оцинковане залізо, сайдинг, інші панельні матеріали чи плитні будівельні матеріали замонтовані на залізний чи дерев’яний каркас. Перебувати в таких спорудах не завжди зручно, тому що взимку в них холодно, а влітку дуже спекотно і душно. Змінити ситуацію допоможе утеплення та подальша внутрішня обробка. 

Утеплення напиленням пінополіуретану

Наша компанія виконує різні види робіт по теплоізоляції модульних, каркасно-щитових будинків, некапітальних будівель і різних будок, сторожок, вагончиків, дачних будиночків для відпочинку інших швидкомонтованих споруд. Ми пропонуємо утеплення пінополіуретаном, яке дозволить за короткий термін покращити теплоізоляційні характеристики несучих конструкцій всіх цих будівель.

По завершенні робіт температура всередині приміщень нормалізується, через що знизяться витрати на їх опалення чи кондиціонування, і вони стануть комфортними на весь час експлуатації. 

Щоб ефект був максимальним, потрібно утеплити напиленням піни всі поверхні. ППУ покриє стіни, підлоги і стелі монолітним шаром, який не буде пропускати холодне повітря всередину споруди. Крім того, пінополіуретан допоможе зменшити рівень шуму в приміщенні, зробивши його більш комфортним.

Переваги теплоізоляції за допомогою ППУ

Жорсткий ППУ - один з кращих матеріалів для утеплення. Він дозволяє виконати теплоізоляцію модульних, каркасних, швидкомонтованих чи некапітальних  споруд в короткі терміни. Пінополіуретан володіє відмінними характеристиками, серед яких:

  • низька теплопровідність
  • мала паропроникність
  • висока адгезія до будівельних матеріалів
  • екологічність
  • пожежобезпечність
  • відмінна звукоізоляція

Одним з найбільш вразливих місць швидкомонтованих чи некапітальних  споруд є покрівля, через яку йдуть істотні втрати тепла (близько 25%). Фахівці нашої компанії можуть провести роботи по теплоізоляції і цієї поверхні. Після утеплення різниця буде помітна. Комфортність приміщення істотно покращиться, а температура і вологість прийдуть в норму.

Утеплення напиленням пінополіуретану допоможе домогтися ще однієї мети - герметизуються стики і місця примикань різних поверхонь. Завдяки високій адгезії пінополіуретан добре лягає не тільки на метал, але і на дерево, в тому числі на брус, скло метал, інші види самих різноманітних матеріалів. Тому в місцях з'єднань стін і підлоги утворюється безшовне покриття.

Рівномірний шар матеріалу покриє всі поверхні, перекривши доступ холоду. Піна заповнить щілини і порожнечі. Після закінчення робіт більше жодних робіт тепло- і гідроізоляції в приміщенні робити не потрібно, тому що ці завдання вирішує ППУ. Матеріал утеплює і герметизує поверхні, перешкоджає утворенню конденсату, дозволяє навіть у недорогих швидко монтованих та некапітальних спорудах насолоджуватися комфортними умовами перебування, затративши при цьому у кілька разів менше коштів чим при будівництві та теплоізоляції капітальних будівель.
   Особливо часто такі будівлі зводять малі та середні підприємці організовуючи в них: автосервіси, пункти продажу та харчування, шиномонтажі, автомийні, точки прокату, сторожки  чи побутові кімнати скрізь де за короткий термін та зовсім за невеликі гроші потрібно звести некапітальну швидко монтовану споруду.

[gallery ID=12 category ID=53]