Дотримання температури у приміщеннях для вирощування птахів, корів, свиней, відіграють важливу роль для забезпечення стабільних приростів та безпеки виробництва, дотримання необхідних технологічних норм та зменшення затрат. Для цих цілей використання стандартних утеплювачів - мінеральної вати чи пінопласту, - не підходить. Недостатні теплоізоляційні характеристики, невисока механічна стійкість, висока гігроскопічність (здатність поглинати вологу), що не дозволяє проводити регулярні санітарні обробки та мінімальний термін експлуатації, - роблять їх економічно не вигідними. Для оптимального утеплення пташників, корівників, свинарників, є теплоізоляційний матеріал, що позбавлений всіх цих недоліків, - він в тричі кращий за теплоізоляційними характеристиками від пінопласту чи мінеральної вати, не поглинає вологу, що дає можливість проводити санітарну обробку навіть мийками високого тиску (типу Karcher), а основне він екологічний, міцний та довговічний, термін його експлуатації 50 років, отже це - ПІНОПОЛІУРЕТАН

Завдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати сталу температуру у всіх сільськогосподарських приміщеннях: пташниках, корівниках, свинарниках, у сховищах овочів, фруктів зерна чи ягід, пінополіуретан перешкоджає проникненню вологи всередину утеплюваних конструкцій, утворенню конденсату на металевих, деревянних чи бетонних поверхнях. Теплоізоляція напиленням піни ППУ відбувається за допомогою спеціального обладнання, - обладнання високого тиску. Готовий пінополіуретан мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції, він не поглинає вологу, в ньому не плодяться гризуни, комахи, грибки чи бактерії, тому вплив на птахів чи тварин, що безпосередньо контактують з ППУ відсутній. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 3-5 см при щільності ППУ 40кг/м.куб і всього 3 см заміняють 12 см пінопласту чи мінеральної вати, а в товщі матеріалу ніколи не зявиться конденсат. 

Якісне утеплення свинарника чи корівника

Пінополіуретан активно використовують у тваринництві, з його допомогою виконують теплоізоляцію пташників, корівників або свинарників. Фахівці знають, тварини, що містяться в екологічно та температурно правильних умовах, краще харчуються, швидше ростуть і набирають вагу. Вони добре розмножуються, дають більше яєць, м'яса чи молока. Тому якість життя курей, свиней і корів - це найважливіший чинник успіху, перевірений часом і людьми. ППУ напилюється на всі конструкційні матеріали безшовним саособом, що дозволяє, пришвидшити процес утеплення, уникнути затратних технологій утеплення, свердління, довбання чи клеїння, а також містків холоду, що створюють монтажні елементи.

Утеплення ППУ - ефективне вирішення проблем

Щоб забезпечити птахам і тваринам оптимальні умови, потрібно постійно стежити за температурою в приміщеннях, де вони утримуються. Виконавши напилення пінополіуретаном, можна істотно знизити втрати тепла через покрівлю і стіни, надовго вирішивши проблему додаткового опалення. Пінополіуретан безпечний для людей і тварин, він не завдасть шкоди здоров'ю свиней і корів, а також персоналу, що працює в приміщеннях, його поважають і визнають європейці, що замовляють продукцію в Україні і стежать за дотриманням екологічних норм. Пінополіуретан добре підходить для термомодернізації старих приміщень свинарників, корівників чи пташників, його можна одразу напилювати на бетонні, деревянні чи шаферні поверхні, крім утеплення він герметизує всі щілини, однаково відмінно прилипає до різних матеріалів, таких як дерево, шифер, бетон чи цегла.

Переваги пінополіуретану

Термін служби ППУ складає 30-50 років, тому витрати на проведення робіт з утеплення окупляться багаторазово. У процесі напилення не застосовують додаткових кріпильних елементів, тобто можна назавжди забути про містки холоду, при цьому заощадити гроші на додаткових матеріалах.

При застиганні ППУ утворює монолітний шар, в якому немає швів і порожнеч. Цей утеплювач відрізняється високою якістю, він легкий, міцний, надійний, його можна наносити на поверхні складної конфігурації, такі як П-подібні плити перекриття, металопрофіль, дошку чи шифер. Пінополіуретан - це матеріал 21 століття, який можна і потрібно використовувати в сучасному сільському господарстві.