logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Звукоізоляція ППУ.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Звукоізоляція - зниження рівня шуму, що проникає в приміщення ззовні. Кількісна міра звукоізоляції огороджувальних конструкцій виражається в децибелах. Ступінь необхідності звукоізоляції огороджувальних конструкцій залежить від характеристик використовуваних в будівництві звукоізоляційних матеріалів і дотримання всіх технологічних норм, по їх монтажу.

Звукоізоляційні матеріали - матеріали, здатні відображати шуми, перешкоджаючи подальшому поширенню звуку, або здатні поглинати звукові коливання і вібрації.

 Індекс звукоізоляції Rw - це інтегральна характеристика, що застосовується для діапазону частот 100-3000 Гц і розроблена для шумів побутового типу (розмовна мова, радіо, телевізор). Будь-який будівельний матеріал оцінюється за своїми здібностями до звукоізоляції і має свої індекс звукоізоляції (Rw). Оптимальним є показники 52 - 60 Дб.

Звукоізоляція
1.Звукопоглинаюча перешкода або спеціальний пристрій, що забезпечує звуконепроникність приміщень.
2. Система заходів, що забезпечують зниження шуму.
 
Утеплення ППУ.

Шумоізоляція - теж, що і звукоізоляція (різниця в психологічному сприйнятті: то що для вас звук - для сусіда шум, і на оборот: те що для вас шум - для сусідазвукопоглинання-sxema3 звук). Загальновідомо, що матеріали, що володіють хорошою теплоізоляцією, є хорошими Звукоізоляторами . Пінополіуретанові панелі добре зарекомендували себе в звукоізоляції огороджувальних конструкцій.
 Наша компанія здійснює звукоізоляцію будь-яких приміщень: офісів, барів, ресторанів, студій, квартир і т.д. методом напилення ППУ.
 Основна перевага такого способу звукоізоляції у відсутності щілин, зниженні вібрації несучих елементів огороджувальних конструкцій. Особливо добре різницю, можна помітити на металевій покрівлі з ППУ і без пінополіуретанової теплоізоляції. (Під час дощу шум від металевої покрівлі без ізоляції приголомшує, в той час як ту ж покрівлю з ППУ ізоляцією практично не чути). Звукоізоляція методом напилення ППУ крім основних має й інші важливі переваги:

  -  звукоізоляція є одночасно кращою теплоізоляцією
  -  немає необхідності в кріпильних елементах
  -   стислі терміни проведення робіт
  -  будь-які дизайнерські рішення не проблема (складні форми не збільшують вартості робіт).
  -   високі захистні характеристики, при дуже малій вазі (як наслідок економія на несучих і опорних елементах конструкцій).

Звукоізоляція.
Ефективна звукоізоляція ППУ - не примха, а необхідність!
Нормативних документів, що регламентують рівень шуму в повсякденному житті, існує багато. Ми ж будемо керуватися сучасними будівельними нормами, а саме
ДСТУ Б В.2.6-86:2009, згідно з яким визначаються чіткі критерії значення індексу ізоляції повітряного і ударного шумів. Тому і до вибору матеріалу для звукоізоляції вашого будинку, офісу або цеху потрібно підходити відповідально.

Вплив шуму на людину.

Адже не секрет, що людина - це така істота, яка звикає до чого, в тому числі і до постійного впливу підвищеного рівня шуму, яке вона сама часом не помічає. Але в подальшому такий вплив негативно позначається на його здоров'ї.

Так, рівень постійного допустимого шуму в квартирі або будинку не повинен перевищувати 40 дБА в денний час, а рівень допустимого максимального шуму (як тимчасове явище) - не більше 55 дБА. Згідно ж з дослідженнями, проведеними в звичайній сучасній багатоповерхівці, середній показник постійного рівня шуму в денний час склав 50,3 дБА при закритому вікні і 55,9 дБА при відкритому вікні, що перевищує нормативне значення для постійного допустимого шуму приблизно в 1, 3 рази.

Вибір матеріалу для шумоізоляції.

Скажімо прямо, що при будівництві будинків ні в минулі часи, ні тим більше в наш час питання шумоізоляції особливої ​​уваги не приділяється. Тому турбота про рівень вашого комфорту і здоров'я лягає безпосередньо на вас і на тих виконавців, які розрахують і виконають для вас цей вид робіт.

Компанія "Медіа-Пласт Україна" відповідально і професійно підходить як до вибору самого матеріалу, так і до виконання робіт по звукоізоляції на вашому об'єкті, тому віддає перевагу безшовному пінополіуретану, що наноситься методом напилення. І, як показує багаторічна практика, для цього є ряд вагомих причин.


Пінополіуретан в якості звукоізоляції - випробування звукоізоляції.
Звукоізоляцію будинку, квартири, офісу або цеху необхідно виконувати комплексно. Адже на загальний комфорт приміщення впливає як ppu porolon звукоізолповітряний рівень шуму, що проходить через огороджувальні конструкції (покрівля, стіни), так і ударний, що передається через перекриття і підлоги. Але звукоізоляційні роботи, як правило, виділяють в окремий пункт кошторису, що тягне за собою додаткові витрати.

Наша компанія пропонує вам виконати теплоізоляційні і звукоізоляційні роботи ОДНОЧАСНО, застосувавши один універсальний матеріал - пінополіуретан, що значно скоротить ваші фінансові витрати на ізоляції стін, покрівлі та перекриття.

Справа в тому, що володіючи чудовими теплоізоляційними властивостями, зразок ППУ, що пройшов тестування в лабораторії НДІ будівельних конструкцій, показав результати по шумопоглинанню в 21 дБ, що є хорошим показником для звукоізоляційного матеріалу. І це при тому, що щільність зразка була досить високою 40 кг / м3. Пінополіуретан ж щільністю 28 - 30 кг / м3 збільшить цей показник приблизно в 1,5 рази.

Особливості технології виконання шумоізоляції з ППУ.
Крім того, ППУ ізоляція наноситься на поверхню підлоги або перекриття методом напилення, а значить, безшовно і монолітно з можливістю перекрниття швів, стиків, що відповідає ДСТУ, згідно з яким стяжка і нанесене на неї підлогове покриття повинні бути "плаваючими", тобто не стикатися зі стінами. Пінополіуретан ж в даному випадку, який використовується в якості теплоізоляції перекриття, створює свого роду басейн для заливною стяжки, і тим самим додатково перешкоджає поширенню ударного шуму на стіни.

На стіни, фасад та покрівлю (мансарду) будівлі напилюваний пінополіуретан може бути нанесений в якості звукоізоляції як зсередини, так і зовні, а звукоізоляцію внутрішніх перегородок можна зробити пінополіуретаном, використовуючи метод заливки.
Незаперечні переваги пінополіуретану ППУ в якості звукоізоляції.
І, звичайно ж, головними перевагами ППУ перед іншими ізоляційними матеріалами є його екологічна чистота і довговічність. Численні дослідження і санітарні сертифікати підтверджують даний факт, а Державна служба СЕС навіть рекомендує його як ізоляційний матеріал в харчовій промисловості, в кожному побутовому холодильнику чи морозильнику, бойлері вже довший час без проблем служить пінополіуретан.

Відносно ж довговічності матеріалу, то замовляючи послугу шумоізоляції в нашій компанії ви купуєте ефективну тепло-, гідро- і звукоізоляцію одночасно ЗА ЦІНОЮ ОДНОГО МАТЕРІАЛУ, який прослужить вам більше 50 років без заміни та ремонту.
Телефонуйте нам за телефоном: (099)
43-22-882

Настав час приймати рішення!

Начало формыТелефонуйте нам і Ваші проблеми будуть вирішені.

Прочитано 5743 разів
Детальніше в цій категорії: « Біологічна стійкість ППУ
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745