logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Утеплення стін, підлоги і стелі, перекриття.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Утеплення перекриття, стін, підлоги і стелі

Усвідомивши всі переваги пінополіуретану, наші клієнти дуже часто ставлять одні і ті ж питання, що стосуються утеплення квартир за допомогою напилення ППУ. У цьому зв'язку хотілося б висвітлити найбільш важливі аспекти, а саме підготовку тих чи інших поверхонь до нанесення даного теплоізоляційного матеріалу.
Більшість квартир розташовано в панельних будинках, де і зовнішня, і внутрішня теплоізоляція повністю відсутня. Саме тому потрібно приділити більше уваги саме панельним будівлям, хоча і в цегляних будинках проблема промерзання стін зустрічається досить часто. Але почати, мабуть, слід все ж з утеплення підлог, оскільки саме підлога є найменш захищеною частиною житлового приміщення.
Утеплення підлогиkvartira uteplenja
Перший варіант - це заповнення порожнього простору між лагами. У цьому випадку необхідно змонтувати лаги, які так само будуть використовуватися в якості направляючих, і прокласти відповідні комунікації, передбачені проектною документацією. Після цього виконується напилення пінополіуретаном, який крім теплоізоляційних якостей відіграє роль волого-і звуко-перегороджуваного бар'єру. Після затвердіння ППУ, на лаги можна укладати дошку, фанеру або OSB-плиту без облаштування додаткової гідроізоляції.
Другий варіант - заливання ППУ під стяжку. Якщо утеплення підлоги в панельному будинку передбачає подальший захист теплоізоляційного шару цементною стяжкою, то перед напиленням ППУ необхідно закрити розчином міжпанельні шви, очистити основу від бруду і пилу, прокласти комунікаційні магістралі. Для рівномірного напилення встановлюються маяки з пінополіуретану, що відповідають товщині майбутнього шару теплоізоляції. Нижню частину примикають до підлоги стін, на які передбачено нанесення ППУ, рекомендується закривати антиадгезійними матеріалами, такими як, наприклад, поліетиленова плівка або папір. Після затвердіння пінополіуретану можна заливати стяжку, товщина якої повинна бути не менше 60 міліметрів.
Промерзаючі стіни в квартирі
Наступна проблема, з якою дуже часто стикаються наші клієнти - це промерзання стін в панельному будинку. У цьому випадку для виконання зовнішніх робіт з теплоізоляції буде потрібно дозвіл відповідних інстанцій, а якщо квартира розташована на високому поверсі, то і застосування більш дорогого устаткування, що, відповідно, збільшить ціну робіт. Найоптимальніший варіант - це утеплення стін квартири зсередини.
Для обштукатурених поверхонь необхідно виготовити каркас з дерев'яних брусків, який буде служити напрямляючим елементом при виконанні kvartira2напилення. Установка каркасу починається з вертикальних кутів. Бруски повинні мати переріз, відповідно товщині передбачуваного теплоізоляційного шару. Наприклад, якщо шар ППУ 30мм, то і бруски повинні мати таку ж товщину. Вертикальність кутових стійок треба перевіряти за допомогою будівельного рівня, а проміжні стійки виставляти з дотриманням єдиної площини поверхні. Завдяки тому, що при такій підготовці пінополіуретан максимально рівномірно наноситься на стіну, дані заходи дозволять уникнути подальших проблем з нанесенням штукатурного шару.
Для того щоб нанести утеплювач під гіпсокартон, встановлення додаткових напрямляючих не потрібне. Направляючими служать металеві профілі, на які монтуються листи гіпсокартону. Такий спосіб утеплення мінімізує вплив містків холоду, якими є елементи металевого каркаса, оскільки спінена маса ППУ заповнює вільний простір під профілями і повністю герметизує кріпильні елементи.

 При утепленні стін у стадії ремонту, необхідно захистити склопакети та дверні коробки від попадання піни. Для цього так само можна використовувати поліетиленову плівку або папір, прикріплені за допомогою малярного скотчу.

Утеплення стелі
Утеплення стелі в квартирі - важливий етап теплоізоляції приміщення. Саме зверху холодне повітря опускається в приміщення, знижуючи ефективність утеплення підлоги і стін. До того ж напилення ППУ на стелю захищає від шуму, а також охороняє від проникнення вологи. Таким чином, щоб повністю уникнути витоків тепла, комплексна теплоізоляція приміщення обов'язково повинна включати в себе і утеплення стелі.
Виконується ця процедура за тим же принципом, що і утеплення стін. Тобто для подальшого нанесення штукатурного або шпаклювального шару необхідно зробити дерев'яний каркас. Різниця полягає лише в тому, що виставляти направляючі потрібно з перевіркою не вертикально, а горизонтально. Це дуже важливий момент, оскільки вирівнювання стелі штукатурними сумішами досить трудомістке заняття, і саме за допомогою пінополіуретану можна усунути існуючі перепади між плитами перекриття. При облицюванні стелі гіпсокартоном, напрямними служать металеві профілі.
Слід знати, що вимоги СНіПа 23-02-2003 встановлюють певні правила, які стосуються теплоізоляції приміщень і дотримання гігієнічних норм. Пінополіуретан - це ефективний захід утеплення квартир згідно з усіма будівельними нормами і правилами. Для напилення ППУ ми використовуємо високотехнологічне обладнання перевірених часом виробників. Утеплення проводитися універсальної установкою Graco-E30, що відрізняється високою продуктивністю і якістю шару, що наноситься.
Так що панельний будинок може бути цілком комфортним місцем для проживання. Потрібно лише прийняти правильні заходи до його облаштування. Утеплення стін, підлоги і стелі - важливі моменти при створенні комфорту і затишку, а найбільш ефективним теплоізоляційним матеріалом по праву вважається пінополіуретан. Якщо у Вас залишилися якісь питання, пов'язані з підготовкою поверхонь до напилення  ППУ, Ви можете зв'язатися з нашими консультантами по телефону для отримання вичерпної інформації з даного питання.

Прочитано 4183 разів
Детальніше в цій категорії: Утеплення каркасно-щитових будинків ППУ »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745