logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Як утеплити підлогу і підпілля?

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Daaah mansaОскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "диряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.

Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш компфорт та гроші

Як відомо, основою будь-якого приміщення є саме підлога, так як в процесі переміщення по квартирі, приватному будинку саме з ним контактує людина. І тому якщо підлога буде холодною, то подібний контакт буде некомфортним і може призвести до негативних наслідків. Багато хто розуміє, що ноги постійно повинні бути в теплі, а це можна забезпечити тільки коли тепла підлога. Однак не тільки з цієї причини потрібна теплоізоляція підлоги в панельному будинку, а також у приватному будинку. Крім бажання мати комфорт, утеплення підлоги в квартирі потрібно ще і з тієї причини, що приблизно 20% загальних теплових втрат відбувається через підлогу, отже, витрати на обігрів приміщення значно зростають.1197892550

Важливо відзначити, що багато теплоізоляційних матеріалів мають ряд суттєвих недоліків, зокрема ймовірність утворення щілин в процесі монтажу, високі витрати, пов'язані з перевезенням теплоізоляційного матеріалу великого об'єму, в місцях кріплення теплоізоляційного матеріалу виникнення містків холоду.

Однак усіх цих недоліків позбавлений такий теплоізоляційний матеріал, як пінополіуретан ППУ. У даній ситуації теплоізоляційний матеріал наноситься досить економічним способом напилення. У підсумку виходить монолітний шар, де відзначається повна відсутність щілин і стиків, а це дуже важлива перевага утеплення підлоги, підпілля пінополіуретаном.

Якими ще перевагами володіє утеплення дерев'яних підлог пінополіуретаном, а також утеплення бетонних підлог в гаражі, лоджії, балконі:
для виконання теплоізоляційних робіт на об'єкт доставляються всі компоненти в спеціальних залізних бочках. Для транспортування подібна тара вимагає менших витрат.
На виконання теплоізоляційних робіт не потрібно багато часу.
Низька паропроникність ППУ.
Теплова ізоляція з жорсткого ППУ підлоги в приватному будинку або котеджі виконується і всередині, і зовні.
Завдяки особливій структурі пінополіуретан запобігає утворенню конденсату.

Застосування шару ППУ (порівняння з мінватою) нашими спеціалістами дає можливість повністю виключити всі фінансові витрати на гідроізоляцію підлоги, так як пінополіуретан відрізняється дуже високою вологостійкістю.

Безшовний метод утеплення підлог напиленням пінополіуретану є довговічним, швидким і екологічним. ППУ не піддається гниттю, а крім цього, особлива структура даного теплоізоляційного матеріалу дає можливість запобігати виникненню різних мікроорганізмів, які викликають грибок і цвіль. Так як ППУ відрізняється хорошою міцністю і на гранули не розпадається, з боку гризунів вони впливу не піддаються.

За час своєї роботи ми виконали утеплення підлог і підпілля на багатьох об'єктах, і в кожному з них кінцевий результат повністю задовольнять всі запити клієнтів.

 

 

Прочитано 14505 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745