logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Утеплення фундаменту і цокольного поверху будинку

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)


fundamentПри будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують усі види фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ми допоможемо вам утеплити не тільки стрічкові фундаменти, але й плитні, а також стовпчасті. При цьому гарантуємо високу якість проведених робіт. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики будівлі і її комфортність.

Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, необхідна теплоізоляція фундаменту методом напилення пінополіуретаном. Ця технологія вже багато років застосовується за кордоном, де пройшла всебічну перевірку на міцність. Ми виконуємо різні види теплоізоляційних робіт у будівлях, в тому числі робимо утеплення бетонного фундаменту, стін, стелі покрівлі.

ППУ - сучасний матеріал для утеплення фундаменту і цоколя.

Жорсткий пінополіуретан використовують у всьому світі. З його допомогою утеплюють фундаментні стіни з цегли, піноблоку, газосилікату, бетонних плит, перекриття. Висока адгезія дає можливість наносити цей матеріал на будь-які поверхні. Причому іноді їх не потрібно попередньо підготовляти. Основна перевага ППУ - монолітність покриття, відсутність дір і тріщин у товщі утеплювача.

Проблеми і рішення

Основне завдання теплоізоляції - зменшення втрат тепла через стіни. Роблячи утеплення цокольного поверху пінополіуретаном, ви мінімізуєте тепловтрати і знижуєте витрати на опалення будинку. При цьому отримуєте ще одну перевагу - зменшуєте паропроникність стін фундаменту. Адже ППУ - це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро - і гідроізоляційного матеріалу.

Ми працюємо з ППУ вже давно, тому знаємо, що в нашому кліматі саме він є найбільш прийнятним теплоізоляційним матеріалом для цоколя і фундаменту. За допомогою пінополіуретану ви зможете одержати високу якість робіт у досить короткі терміни. Якщо ви будуєте будинок і не знаєте, як утеплити фундамент, цоколь, звертайтеся до нас. Ми проведемо огляд будівлі і виконаємо повний перелік робіт по тепло - і гідроізоляції.

Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в приватному будинку - найважливіший етап будівництва. Ці роботи потрібно провести дуже якісно, використовуючи теплоізоляційний матеріал з хорошими фізико-механічними властивостями.
Основні переваги теплоізоляції фундаменту, цоколя пінополіуретаном:

відсутність швів;
високий рівень теплоізоляції;
немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;
зменшення паропроникності;
довговічність.

Ми пропонуємо послуги по якісному утепленню фундаменту зовні, зсередини за допомогою напилення ППУ. Оптимальний варіант проведення робіт ми зможемо запропонувати після огляду об'єкта. У деяких ситуаціях необхідно робити і зовнішню, і внутрішню ізоляцію. Проте може статися і так, що знадобиться теплоізоляція цоколя, фундаменту (піною) лише з одного боку.

Наше завдання - провести всі роботи по тепло - і гідроізоляції швидко, якісно, з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект,  ППУ наносться по всьому периметру будівлі. При цьому вважаємо, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 60 мм.

У цьому випадку точка роси буде знаходитися в товщі утеплювача, тобто виявиться за межами стіни. Цей варіант можна визнати кращим, він дозволяє позбутися від промерзання фундаментних стін у будівлі.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви робите правильно. ППУ - це універсальний захист, який допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.

 

Прочитано 14637 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745