Застосування теплоізоляції пінополіуретаном — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Thu, 27 Jun 2019 11:11:09 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Теплоізоляція об’єктів малого бізнесу https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-obiektiv-maloho-biznesu.html https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-obiektiv-maloho-biznesu.html

Теплоізоляція торгових об’єктів.

7043 1352384178Виконуючи теплоізоляцію торгового кіоску, потрібно домогтися максимального результату. За допомогою пінополіуретану така задача вирішується досить легко. У ході напилення потрібно, по-перше, закрити всі щілини, по-друге, покрити стіни монолітним безшовним шаром утеплювача, по-третє, зробити гідроізоляцію даху. Коли я описую все це, здається, що потрібно багато сил і часу. Однак це не так!
Утеплення зсередини виконує всього одна людина - оператор з напилювання ППУ. Нанісши на поверхню всього 50 мм пінополіуретану, вирішуються всі три завдання, при цьому витрачається на роботу мінімум часу та ваших грошей. Коли матеріал потрапляє на стіни або дах, він збільшується в об'ємі, після чого досить швидко застигає. У процесі збільшення утеплювач заповнює всі порожнини, зазори, тріщини, щілини, утворюючи монолітний шар ізоляції.
Коли немає швів і стиків, холод і волога не потраплять до приміщення, вони залишаться зовні. Температура в павільйоні збільшиться, а витрати на опалення знизяться. В результаті ваш бізнес стане більш рентабельним і процвітаючим.

Утеплення квіткового павільйону чи кіоску

Квіти - дуже ніжні й тендітні, їх потрібно тримати при певній температурі, далеко від протягів і холоду. Від стану і зовнішнього вигляду рослин залежить успіх всього бізнесу, тому дуже важливо забезпечити їм максимально комфортні умови, за яких вони довго будуть свіжими і красивими.
Власники кіосків і павільйонів, які торгують зрізаними або живими квітами, знають, як важко позбутися постійного витоку тепла в приміщеннях. Основна проблема - промерзання стін, проникнення холоду та вологи через дах. Звичайні утеплювачі, такі як пінопласт, мінеральна вата або пінополістирол, мало допомагають. Фахівці рекомендують використовувати більш сучасний матеріал - ППУ.

Теплоізоляція автосервісу, шиномонтажу чи приміщення для миття автомобілів Пінополіуретаном.

Щоб в автосервісі, на шиномонтажі або приміщення для миття автомобілів було зручно працювати, потрібно провести роботи по теплоізоляції приміщень. У результаті зменшаться втрати тепла через дах і стіни, підвищиться температура, знизяться витрати на опалення. Крім того, зросте продуктивність праці співробітників. Виконавши утеплення цих споруд, ви вирішите безліч проблем за короткі терміни.
Якщо ви прийняли рішення утеплити огороджувальні конструкції, потрібно вибрати теплоізоляційний матеріал. На якому зупинитися? Ви можете придбати щось подешевше. Але чи буде це розумно? Через деякий час проявляться недоліки такого матеріалу, і вам доведеться заново проводити роботи з утеплення автосервісу, шиномонтажу або приміщення для миття автомобілів.

Чи можна зробити теплоізоляцію так, щоб вона працювала протягом десятків років? Фахівці нашої компанії рекомендують виконати утеплення таких приміщень  напиленням ППУ. Результат роботи буде відмінним, при цьому збережеться надовго. Провівши утеплення пінополіуретаном, ви отримаєте тепло-, шумо-, паро-і гідроізоляцію в одному флаконі.

Переваги утеплення пінополіуретаном

Жорсткий ППУ - це сучасний утеплювач. Матеріал має структуру із закритими комірками, має низьку паропроникністю, йому не страшна волога. Низька теплопровідність призводить до того, що пінополіуретан наносять більш тонким шаром, тому утеплювач мало важить. Ще одна властивість - висока адгезія. Завдяки їй ППУ моментально приклеюється до різних поверхонь.

Пінополіуретан напилюють на дерево, бетон, профлист та інші матеріали. Після застигання він утворює безшовне покриття, в якому немає дір і порожнин. Крім того, матеріал можна наносити на елементи зі складною геометрією, наприклад колони, балки, арки, різні виступи. Ще один плюс - після нанесення теплоізоляції не потрібно робити гідро-і пароізоляцію.

stropy 001Коли ППУ напилюють на металевий профіль або іншу поверхню, він утворює монолітний шар ізоляції. Матеріал вирішує завдання з утеплення, герметизує стики, прибирає конденсат, який може утворитися на металевих поверхнях. Пінополіуретан сам виконує завдання, які в звичайній ситуації вирішують за допомогою нанесення гідро-і пароізолюючих покриттів. Якщо ви робите утеплення автомийки, зможете заощадити на закупівлі матеріалів та виконанні робіт.

Теплоізоляція пінополіуретаном

Щоб позбутися від промерзання, протягів і конденсату, потрібно ретельно ізолювати всі поверхні в приміщенні. Вирішити це завдання раз і назавжди допоможе тільки жорсткий пінополіуретан. Цей матеріал наноситься на поверхню поступово, шар за шаром, напилюючи за один прохід не більше ніж 20 мм.
Власникам бізнесу, бажаючим замовити утеплення квіткового, торгового павільйону, автосервісу, шиномонтажу чи приміщення для миття автомобілів, варто сказати, що пінополіуретан абсолютно безпечний як для людей, так і для рослин. Цей матеріал екологічний, тому його можна напилювати зсередини, не боячись неприємних наслідків. Всі роботи займають кілька годин, що означає наступне: ваш бізнес практично не постраждає від того, що ви ненадовго зупините торгівлю.

{gallery}konteiner2017{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Tue, 23 Apr 2013 15:57:10 +0300
Утеплення швидкомонтованих чи некапітальних споруд пінополіуретаном ППУ https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-shvydkomontovanykh-chy-nekapitalnykh-sporud-pinopoliuretanom-ppu.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-shvydkomontovanykh-chy-nekapitalnykh-sporud-pinopoliuretanom-ppu.html


Швидкомонтовані чи некапітальні  споруди відносяться до розряду тимчасових будівель. Матеріалом для стін в таких спорудах найчастіше служить оцинковане залізо, сайдинг, інші панельні матеріали замонтовані на залізний чи дерев’яний каркас. Перебувати в цих будиночках не завжди зручно, тому що взимку в них холодно, а влітку дуже спекотно і душно. Змінити ситуацію допоможе утеплення та подальша внутрішня обробка.

Утеплення напиленням пінополіуретану

Наша компанія виконує різні види робіт по теплоізоляції будинків, будівель і різних споруд. Ми пропонуємо утеплення пінополіуретаном, яке дозволить за короткий термін поліпшити теплоізоляційні характеристики будівель. По завершенні робіт температура всередині приміщень збільшиться, через що знизяться витрати на їх опалення чи кондиціонування.

Щоб ефект був максимальним, потрібно утеплити напиленням піни всі поверхні. ППУ покриє стіни, підлоги і стелі монолітним шаром, який не буде пропускати холодне повітря всередину споруди. Крім того, пінополіуретан допоможе зменшити рівень шуму в приміщенні, зробивши його більш комфортним.

Переваги теплоізоляції за допомогою ППУ

dddurlЖорсткий ППУ - один з кращих матеріалів для утеплення. Він дозволяє виконати теплоізоляцію швидкомонтованих чи некапітальних  споруд в короткі терміни. Пінополіуретан володіє відмінними характеристиками, серед яких:
низька теплопровідність;
мала паропроникність;
висока адгезія до будівельних матеріалів.

Одним з найбільш вразливих місць швидкомонтованих чи некапітальних  споруд є покрівля, через яку йдуть істотні втрати тепла (близько 25%). Фахівці нашої компанії можуть провести роботи по теплоізоляції і цієї поверхні. Після утеплення різниця буде помітна. Комфортність приміщення істотно покращиться, а температура і вологість прийдуть в норму.

Утеплення напиленням пінополіуретану допоможе домогтися ще однієї мети - герметизуються стики і місця примикань різних поверхонь. Завдяки високій адгезії пінополіуретан добре лягає не тільки на метал, але і на дерево, в тому числі на брус, скло метал, інші види самих різноманітних матеріалів. Тому в місцях з'єднань стін і підлоги утворюється безшовне покриття.

Рівномірний шар матеріалу покриє всі поверхні, перекривши доступ холоду. Піна заповнить щілини і порожнечі. Після закінчення робіт більше жодних робіт тепло- і гідроізоляції в приміщенні робити не потрібно, тому що ці завдання вирішує ППУ. Матеріал утеплює і герметизує поверхні, перешкоджає утворенню конденсату, дозволяє навіть у недорогих швидко монтованих та некапітальних спорудах насолоджуватися комфортними умовами перебування, затративши при цьому у кілька разів менше коштів чим при будівництві та теплоізоляції капітальних будівель.
Особливо часто такі будівлі зводять малі та середні підприємці організовуючи в них: автосервіси, пункти продажу та харчування, шиномонтажі, автомийні, точки прокату, сторожки  чи побутові кімнати скрізь де за короткий термін та зовсім за невеликі гроші потрібно звести некапітальну швидко монтовану споруду.

{gallery}karkas{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 14:27:21 +0300
Теплоізоляція стін і фасаду будівель https://www.ppu.cv.ua/tekhnolohii-uteplennia-stin-i-fasadu-budivel.html https://www.ppu.cv.ua/tekhnolohii-uteplennia-stin-i-fasadu-budivel.html

Давно відомо, що істотна частина тепловтрат відбувається безпосередньо через фасад будівлі, тому дуже важливо, щоб своєчасно було виконано якісне зовнішнє і внутрішнє утеплення стін фасаду. Утеплення будинку завжди було актуальним завданням, особливо це стосується країн з такими суворими кліматичними умовами, як в Україні.

Споруджуючи замки і фортеці, середньовічні будівельники навряд чи знали про те, що комусь може бути необхідна саме теплоізоляція стін зовні, так як кам'яна кладка величезних розмірів стабільно берегла тепло. Але в даний час навряд чи є аналогічні споруди, але для цього немає і необхідності. fasad5Завдяки сучасним технологіям є відмінна можливість створювати красиві і надійні будинки, і при цьому економлячи власникам час та гроші. Проте варто відзначити, що коефіцієнт теплопровідності знаменитих сучасних будівельних матеріалів значно поступається каменю старовинних особняків. І саме тому безпосередньо через стіни відбувається максимальна втрата тепла. А економити на отопленні будинку допомагає якісне зовнішнє утеплення стін.

Слід зазначити, що утеплення стін зсередини в дерев'яному будинку, утеплення панельних багатоповерхових будинків з зовні, утеплення стін буде набагато ефективніше, ніж купівля яких-небудь додаткових опалювальних приладів, які тільки призведуть до значного збільшення витрат на обігрів.

Дуже ефективним є утеплення стін зовні. Це пояснюється тим, що точка роси в цьому випадку буде знаходитися в утеплювачі, а не в конструкції, і тому буде виконуватися умова паронепроникності конструкцій.

Перед тим, як почати виконувати утеплення зовнішніх стін дерев'яного чи іншого будинку необхідно дуже ретельно обстежити стан фасадних поверхонь, оцінити, наскільки вони міцні, чи є нерівності, тріщини, щілини, так як саме від цього залежить порядок і обсяг підготовчих робіт. Саме щільність ізолюючої поверхні впливає на можливість використання певної фасадної системи.

Якщо ви не можете відповісти на такі питання, як краще утеплювати стіни - зовні або зсередини, чим краще утеплити стіни зовні, ніж зсередини, які сучасні теплоізоляційні матеріали на сьогоднішній день представлені на ринку, то вам неодмінно слід звернутися в компанію, яка на цьому спеціалізується. Наша компанія, розташована в Чернівцях, і пропонує послуги своїх спеціалістів. Ми маємо великий досвід роботи, володіємо високим професіоналізмом. Ми обов'язково розповімо, яка використовується технологія утеплення стін зовні, зсередини, яке буває утеплення стін і різниця утеплювачів, дамо корисні рекомендації по вибору товщини утеплювача, допоможемо розрахувати товщину пінополіуретану. Коли ви дізнаєтеся все це, зрозумієте, скільки існує різних нюансів, навряд чи ви захочете виконувати утеплення стін зсередини своїми руками, так як, не маючи досвіду, це досить складно зробити. І насправді потрібно дуже багато всього знати, в тому числі і товщину зовнішньої стіни, і які найкраще підходять погодні умови для напилення пінополіуретану, які краще використовувати напилюваної ППУ системи (Dow, Bayer, BASF).

tochka holoda3Утеплення зовнішніх стін будинку дозволяє:
Пересунути точку роси в зовнішній теплоізоляційний шар, запобігаючи зволоження несучої конструкції і фасадної термопанелі;
захистити стіну від всіляких атмосферних впливів, зокрема від промерзання;
сформувати в приміщенні сприятливий мікроклімат;
не допустити появу щілин та тріщин в результаті того, що в несучій конструкції відбулася зміна циклової температури, що призвело до відтавання або заморожування надлишкової вологи;
значно поліпшити зовнішній вигляд фасадів.

Чому ж найкраще виконувати утеплення стін і фасаду будівель зсередини? Вся справа в тому, що хоча всередині будівлі набагато простіше і легше виконувати роботи, утеплення стін зсередини значно скорочує корисну площу приміщення. Також при такому вигляді ізоляційний матеріал, з якого зведено будівлю, абсолютно не прогрівається, і коли виникають різкі температурні перепади, починає розпадатися. А ось утеплення зовнішніх стін будинку дає можливість винести точку роси за їх контури, що запобігає появі цвілі, грибка і утворення конденсату всередині будівлі. При цьому слід зазначити, що будівля дуже надійно захищається від морозу, опадів, ультрафіолетового випромінювання і т.д.

Якщо вам потрібна якісна теплоізоляція стін, а ви задаєте собі такі питання, який вибрати утеплювач для стін з зовні, чим утеплити стіни з зовні, звертайтеся відразу ж до професіоналів нашої компанії. В даний час найпопулярнішою і затребуваною стала технологія зовнішнього напилення утеплення фасадів. Насправді утеплення житлових будинків за допомогою напилення ППУ є найефективнішим на сьогоднішній день. Важливим є той факт, що вартість утеплення стін пінополіуретаном є доступною багатьом споживачам.
Звичайно, ще іноді виконують утеплення стін пінопластом, утеплення зовнішніх стін екструдованим полістиролом або ж утеплення стін зовні мінватою, однак це зустрічається все рідше.

Утеплення фасаду пінополіуретаном абсолютно не вимагає ніяких розрахунків, які стосуються додаткового навантаження на фундамент. Якщо говорити про якість результату, то тільки застосування пінополіуретану гарантує повну відсутність швів і стиків і мінімальні втрати тепла.

А що стосується термінів служби, то ППУ прослужить в 5-10 разів довше, ніж мінеральна вата. Утеплювачі з пінополістиролу прослужать набагато довше мін. вати, проте їх можуть зіпсувати гризуни. Вони є основною небезпекою для даного матеріалу. Коли вони прогризають пінопласт, тим самим вони порушують його цілісність, через що він у результаті втрачає свої теплоізоляційні властивості.

Технологія утеплення фасадів має ряд переваг перед будь-якою іншою:

При зовнішньому утепленні дуже важливо, якої якості буде утеплювач для стін, так як від нього залежить тривалість терміну експлуатації. Високі експлуатаційні характеристики пінополіуретану гарантують, що термоізолюючі покриття з напилюваного пінополіуретану прослужать мінімум 25 років.
Коли необхідно утеплити стіни фасаду пінополіуретаном, поверхня не вимагає додаткової підготовки, так як ППУ володіє дуже високою адгезією буквально до будь-якої поверхні.
Так як утеплення безшовне, це забезпечує додаткову термоізоляцію.
ППУ володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності серед усіх теплоізолюючих матеріалів, які представлені на ринку. Таким чином, якщо необхідно буде виконати однакове утеплення стін з металопрофілю, то у пінополіуретану буде найменший шар теплоізолюючого матеріалу.
Є можливість нанести теплоізоляційний матеріал пінополіуретану на стіни будь-якої конфігурації. А це дуже важливо в будівництві.
fasadКоли відбувається утеплення стін зовні в будинку пінополіуретаном, утворюється монолітний шар без найменших тріщин і щілин, і завдяки чому повністю виключена наявність містків холоду.
ППУ не схильний до гниття і дії бактерій, не самозаймається і не підтримує процес горіння.
Напилювальні ППУ системи (Dow, Bayer, BASF) дозволяють знизити витрати на опалення до 60%.
Збільшиться звукоізоляція зовнішніх стін.
ППУ дуже простий в нанесенні, і не залежно від структури оброблюваної поверхні, твердне буквально за 5 секунд, повністю заповнюючи усі щілини і тріщини.
Пінополіуретан стійкий до підвищених навантажень і до хімічних впливів.
Зберігає всі свої теплоізоляційні властивості в найширшому температурному діапазоні.
Екологічно чистий матеріал.
Теплоізоляція стін будинку безшовним методом ППУ свою популярність завоювала ще й тим, що вимагає мінімального часу роботи. Незалежно від того, якої форми й конфігурації буде оброблювана поверхня, і наскільки складним буде доступ до ділянок, час на те, щоб виконати утеплення стін методом напилення на поверхні площею 100 квадратних метрів, складе 1-3 години.

Як результат можна сказати, що на сьогоднішній день утеплення зовнішньої стіни будинку піною пінополіуретану є найефективнішою і передовою технологією в області термоізоляції. Насправді в країнах Америки та Західної Європи утеплення жорстким пінополіуретаном дуже широко використовується вже більше 40 років. Що стосується України, то нанесення утеплювача на стіну розпиленням пінополіуретану тільки набирає обертів. Однак і вже зараз можна сказати, що напилювана теплоізоляція не буде дорогою. При однаковій якості одержуваної теплоізоляції, вартість робіт, де використовувався ППУ, в основному ніколи не була вищою, ніж при застосуванні інших теплоізоляційних матеріалів. Крім цього, застосування ППУ нерідко призводить і до значної економії коштів на кондиціонування та опалення, а також на роботах з доставки та монтажу інших видів теплоізляції.

Не менш важлива і зовнішня обробка стін після утеплення. Це може бути технологія утеплення брусового дачного будинку під сайдинг, утеплення пінополіуретаном цегляних стін під гіпсокартон.

Утеплення фасадуУтеплення стін під обробку сайдингом на сьогоднішній день вважається найпоширенішим і популярним.

Утеплення фасадів будівель пінополіуретаном є самим ефективним і перспективним рішенням утеплення стін. З цієї причини все частіше в якості теплоізоляційного матеріалу зупиняють свій вибір саме на ППУ. Перераховані переваги цього матеріалу говорять самі за себе.

Кваліфіковані й досвідчені співробітники нашої компанії будуть раді надати вам будь-яку професійну консультацію, яка стосується утеплення стін і фасадів, і нададуть послуги на найвищому рівні. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб у ваших будинках було тепло, комфортно і затишно.

{gallery}phocagallery/Stinu_pidloga{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 12:53:11 +0300
Утеплення ППУ покрівлі з профнастилу https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-ppu-pokrivli-z-profnastylu.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-ppu-pokrivli-z-profnastylu.html

У нашій країні покрівлі з профнастилу дуже поширені. На сьогодні профнастил покрівельний - найпопулярніший матеріал, який найчастіше використовують для покриття дахів приватних будинків. І це створює проблеми, тому що не всі господарі роблять утеплення та гідроізоляцію грамотно. В результаті вимогам СНиП покрівля не відповідає.

До чого це призводить? До тепловтрат, протічки, гниття і утворення цвілі. А ще вам загрожує промерзання даху і навіть обмерзання. Тільки правильно виконане утеплення покрівлі житлового (мансардного) поверху змінить ситуацію. Щоб в майбутньому у вас не виникали проблеми з роботою по тепло-і гідроізоляції.

Конструктивні особливості покрівлі з профнастилу

Потрібно враховувати, що конструкція покрівлі з профнастилу має свої особливості. Щоб характеристики покрівлі відповідали вимогам стандартів, необхідно створити комбінацію із теплоізоляціонного шару визначеної товщини і гідроізоляційного шару. Обидва вони формують так званий покрівельний пиріг під профнастил, від якості якого залежить майбутнє будинку.

У кожному конкретному випадку теплоізоляційний шар буде мати різну товщину. Цей показник одержують в ході розрахунків, проведених фахівцями. На його величину впливають різні чинники, в тому числі вид утеплювача. Дуже важливо захистити утеплювач від попадання вологи. За це відповідає гідроізоляційний матеріал, якість укладання якого повинно бути бездоганним.

Вибір матеріалу для утеплення покрівлі зовні і зсередини

Ви можете використовувати традиційний утеплювач. У цьому випадку готуйтеся втратити близько 25-30 см простору з кожного боку. А можете зменшити цю величину в 3 рази, зберігши теплоізоляційні характеристики. І це можливо? Вибирайте жорсткий пінополіуретан як утеплювач для покрівлі. Підібрати необхідну товщину шару ППУ вам допоможуть фахівці.

Використання пінополіуретану в якості утеплювача економічно вигідно. З його допомогою можна виконувати тепло-і гідроізоляції покрівель будь-якої складності та форми. Використовуючи спеціальне устаткування, робочі напилюють шар полімеру на поверхню. Після застигання утворюється монолітний шар теплоізоляції, в якому немає стиків, дір, зазорів або щілин – так званих точок промерзання або містків холоду.Profnastil

ППУ - матеріал з унікальними фізико-механічними характеристиками. Якщо ви застосовуєте його, то додаткову паро - і гідроізоляцію виконувати не потрібно. Тобто ви зможете швидше закінчити роботи, не будете витрачати кошти на купівлю та монтаж матеріалів для гідро-і пароізоляції. Крім того, покрівля довше прослужить, тому що термін експлуатації ППУ складає близько 50 років.

Метод напилення пінополіуретану. Переваги та особливості прогресивної напилювальної технології

Проводячи утеплення скатної покрівлі, ППУ наносять на ізольовану поверхню методом напилення. Висока адгезія допомагає пінополіуретану заповнювати всі порожнини і порожнечі, забезпечуючи хороше зчеплення з деревом, металом, бетоном і так далі. В результаті теплоізоляція, виконувана шаром ППУ методом напилення, виходить дуже якісною.
Якщо ви укладаєте на схилах даху профнастил, не забувайте про те, що потрібно вирішити не тільки проблему гідро-і теплоізоляції покрівлі. uteplenie mansardy1 bНеобхідно забезпечити відсутність конденсату, що утворюється на металевих поверхнях. Крім того, потрібно виконати якісне перекриття швів. За допомогою жорсткого ППУ всі ці завдання ви вирішите швидко і просто.

Цей полімер, що наноситься методом напилення, допоможе вам позбавитися від протікань в жорстких металевих покрівлях. Він заповнить проблемні місця, герметизує стики, утворюючи рівномірний і безшовний шар теплоізоляції. Фахівці рекомендують наносити пінополіуретан на внутрішньому стику двох скатів даху. Це допоможе забезпечити кращу якість тепло-і гідроізоляції.

За допомогою ППУ можна виконувати не тільки утеплення покрівель житлових будинків, але і промислових об'єктів. В останньому випадку при обладнанні покрівлі з профнастилу дуже часто використовують крокви з металу. Щоб запобігти утворенню конденсату і зменшити втрати тепла, необхідна теплоізоляція металевих крокв.

Жорсткий пінополіуретан допоможе виконати ці завдання в короткі терміни. З його допомогою можна отримати відмінний результат при мінімальних витратах сил і часу. Виконуючи утеплення даху, можна наносити ППУ не тільки зсередини, але і зовні. В останньому випадку шар теплоізоляції напилюють прямо на поверхню покрівлі, захищаючи її від дії атмосферних опадів і забезпечуючи повну герметичність.

Однак є один важливий момент, який потрібно врахувати. Якщо ви наносите шар ізоляції зовні, необхідно організувати якісне та довговічне захисне покриття для пінополіуретанового утеплювача. Воно буде охороняти шар ППУ від контакту з сонячними променями і збільшить час його експлуатації. В іншому випадку матеріал почне руйнуватися під дією ультрафіолету, а цього не можна допустити.

Жорсткий пінополіуретан. Фізико-механічні властивості

Крім низької теплопровідності і високої адгезії, ППУ володіє і іншими, не менш корисними властивостями. Серед них: висока міцність, низька паропроникність, морозо-і теплостійкість. Крім того, нанесений теплоізоляційний шар має малу вагу, завдяки чому навантаження на будівельні конструкції буде мінімальною. Всі ці якості роблять пінополіуретан одним з кращих матеріалів для утеплення покрівель з профнастилу.

{gallery}profn2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 12:35:04 +0300
Теплоізоляція овочесховища пінополіуретаном https://www.ppu.cv.ua/yakisna-teploizoliatsiia-ovocheskhovyshcha-pinopoliuretanom-ppu.html https://www.ppu.cv.ua/yakisna-teploizoliatsiia-ovocheskhovyshcha-pinopoliuretanom-ppu.html

Утеплення овочесховища

Сучасну технологію утеплення пінополіуретаном використовують в промисловому і цивільному будівництві. Однак цими сферами справа не обмежується, споруди господарського призначення також можна ізолювати, застосовуючи метод напилення ППУ. Затребуваність цього утеплювача обумовлена його унікальними характеристиками:

Низькою теплопровідністю;
Прекрасною адгезією;
Низькою паропроникністю;
відмінною звукоізоляцією.

Утеплення фруктосховищ та овочесховищ пінополіуретаном

Зберегти зібраний урожай в цілості - ось завдання, що стоїть перед овоче-і картоплесховищами. Не можна допустити псування, відсирювання, гниття продукції, розміщеної в спорудах. Щоб овочі мали товарний вигляд, були якісними якомога довше, потрібно створити в приміщеннях оптимальний мікроклімат. А для цього доведеться контролювати температуру і вологість, приводячи їх у норму.

Важливість утеплення

Якісна теплоізоляція таких споруд - це основа основ, від її ефективності залежить подальша доля продукції, кожного року. Чим кращі умови всередині приміщень, тим довше зберігаються овочі, тим вище їх якість, і, як наслідок, ціна. Щоб атмосфера всередині споруд була оптимальною, необхідно подбати про теплоізоляцію. Напилення ППУ - це сучасна технологія, яку широко використовують за кордоном. Такий метод стане найкращим виходом із ситуації, якщо ви плануєте будівництво або тільки що звели овоче- або картоплесховище.

Чому ППУ кращий?

Утеплення овочесховища чи фруктосховища проводиться в кілька етапів і не займає багато часу, даючи можливість отримати відмінний результат. Теплоізоляція овочесховищаНизька теплопровідність пінополіуретану - його основний козир. Цей матеріал володіє і іншими, не менш вражаючими властивостями. Якщо ви провели утеплення ППУ, на металевій поверхні то не буде утворюватися конденсат, адже матеріал має низьку паропроникність. Крізь товщу утеплювача не проникає волога, тому він не відволожується, не гниє. Крім того, в шарі ППУ не розмножуються мікроорганізми і грибки, через які можуть зіпсуватися овочі.

Утеплення зерносховищ напиленням пінополіуретану

В спорудах сільськогосподарського призначення зберігають не тільки різні види овочів і фруктів, але і зерно - стратегічний продукт для нашої країни. Щоб протягом усього року пшениця, жито, овес, ячмінь та інші зернові перебували у повній цілості, потрібно задіяти сучасні споруди - зерносховища. У цих приміщеннях створюють правильні умови, при яких урожай не псується.

Теплоізоляція - запорука збереження зерна

Утеплення зерносховища     Важливість теплоізоляції можна недооцінювати, вона допомагає утримати температуру всередині приміщення на належному рівні.

Для зерна пагуба не тільки нагрівання, але і переохолодження, тому утепленню зерносховищ потрібно приділити особливу увагу. Крім того, необхідно слідкувати за показниками вологості в приміщенні, прибрати з нього зайву вологу, через яку зерно може зіпсуватися.

Якщо стати перед вибором втрати вже зібраної сільгосподарської продукцї та перемножити на мінімум 40 років експлуатації утепленого складу сільськогоспоодарських продуктів то утеплення у перерахунку на один рік буде видаватися зовсім смішною сумою.

{gallery}ovoc2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 12:13:52 +0300
Безшовне утеплення та гідроізоляція ємностей https://www.ppu.cv.ua/bezshovne-uteplennia-iemnostei-tsystern-i-rezervuariv.html https://www.ppu.cv.ua/bezshovne-uteplennia-iemnostei-tsystern-i-rezervuariv.html

Для чого може знадобитися нанесення теплоізоляційного матеріалу на різні промислові ємкості, теплообмінники та цистерни?

Відповідь очевидна. Це робиться для того, щоб забезпечити стабільність температури і безпеку загальновиробничих процесів. Ще одна часта проблема резервуарів - це схильність до корозії. У більшості випадків дане питання вирішується за допомогою звичайного фарбування, але для деяких ємностей такий варіант неприйнятний. Отже, слід розібратися, які існують види цистерн, і які з них вимагають спеціальної обробки.

Утеплення резервуарівПрактично будь-яке підприємство зіштовхується з проблемою зберігання продуктів свого виробництва. І у багатьох випадках для цього потрібне використання різних  ємностей. Причому, як правило, зберігання повинно здійснюватися при певному температурному режимі, для чого необхідна термоізоляційна оболонка резервуарів. В іншому випадку доведеться обладнати спеціальні приміщення і підтримувати в них певну температуру, що тягне за собою додаткові грошові витрати. Крім того, коли мова заходить про промислові обсяги, що виражаються в штабелях величезних цистерн, то тут вже треба говорити про багатометрові складські площі і, відповідно, про більш великі фінансові вкладення.

Матеріали з яких вироблено резервуари повинні відповідати їх призначенню. Одні цистерни виготовляються з алюмінію, інші - з вуглецевої або харчової сталі. У деяких з них передбачається внутрішнє антикорозійне, маслобензостійке або антистатичне покриття. Також існує клас ізотермічних ємкостей, в яких зберігаються і транспортуються вантажі з підтриманням певного температурного режиму. Для таких резервуарів нерідко передбачається автономний підігрів або так звана парова сорочка, коли розрідження вмісту здійснюється завдяки гарячому пару. Всі технічні вимоги, пропоновані до тих чи інших видів цистерн, чітко регламентуються ГОСТом 10674-75, в тому числі і устаткування специфічних ємностей тіньовим захистом і теплоізоляційним покриттям.

Конкретизуючи все вищесказане, слід перерахувати резервуари, для яких нанесення термічної ізоляції є необхідною мірою:
- промислові цистерни для зберігання і перевезення легкозаймистих нафтопродуктів;
- великі резервуари для гарячої води;
- ємності для зріджених газів і рідин, які необхідно зберігати в холодному стані;
- бродильні ємності;
- резервуари для зберігання і перевезення двоокису вуглецю.

Як правило, нові цистерни мають заводське оснащення термоізоляційним шаром. Але часто трапляється так, що при модернізації виробництва доводиться адаптувати наявне обладнання у відповідності з сучасними технологіями. Також з часом шар ізоляції може бути підданий деформації, внаслідок чого його функціональні властивості вже не будуть відповідати вимогам. І в тому і в іншому випадку необхідно облаштування нового або додаткового теплоізоляційного покриття, але за рахунок того, що резервуари мають специфічну геометричну форму, до недавнього часу це питання було досить проблематичним. Особливу складність викликають труби, крани і вентилі, для яких традиційні види ізоляційних матеріалів в більшості випадків просто не підходять. На даний момент таких проблем вже не існує, оскільки теплоізоляція пінополіуретаном вирішує всі важко здійсненні до недавнього часу питання.

Крім пінополіуретану, єдиним можливим способом облаштування термічно стійким захистом резервуарів є тільки  мінеральна вата. Але таке Утеплення теплотрасоснащення вимагає застосування додаткових кріпильних деталей, а також захисної обшивки листовим матеріалом. В результаті цього утворюються мости холоду, ізоляція стає вразливою до механічних пошкоджень, експлуатаційний термін її дуже обмежений. Постійне переоснащення та виправлення недоліків гальмує виробничі процеси і вимагає регулярних фінансових вкладень. При цьому труби, крани і вентилі практично неможливо захистити від зовнішнього впливу, що також негативно позначається на зберіганні певної категорії продукції.

Пінополіуретановий шар, що володіє щільністю 32-56кг/м3 і прекрасною адгезією, це набагато більш ефективний ізоляційний матеріал, функціональні можливості якого дуже і дуже широкі. Пінополіуретан має закриту пористу структуру, що забезпечує високі показники гідроізоляційних характеристик. При його застосуванні термічні втрати зводяться до мінімуму, відпадає необхідність у використанні дорогого кліматичного обладнання.

Високі показники теплоізоляційних характеристик обумовлюються сучасними технологіями і обладнанням, які застосовуються при обробці ємностей пінополіуретаном. Це єдиний матеріал, що відрізняється безшовним нанесенням, а, відповідно, і повною герметичністю. При цьому відсутня необхідність у використанні додаткових кріпильних елементів, оскільки теплоізоляційний шар прекрасно тримається на будь-якій поверхні. Таким же чином відбувається повна герметизація труб, кранів і вентилів, сполучених з резервуаром.

Обробка цистерн жорстким пінополіуретаном має ряд переважних якостей, а саме:
- гідро-і термоізоляційний шар щільністю 32-56кг/м3;
- захист від корозії;
- можливість обробки практично будь-яких площ і будь-якої геометричної форми;
- мінімальний коефіцієнт теплопровідності;
- високі показники морозостійкості;
- мінімальна сприйнятливість до впливу агресивних середовищ і мікроорганізмів;
- стійкість до впливу відкритого вогню та високих температур;
- відсутність необхідності в регулярному ремонті;
- простота відновлення пошкодженого шару;
- відсутність шкідливих випаровувань в процесі застосування;
- термін експлуатації становить не менше 15 років.

Крім того, пінополіуретановий шар володіє широким рецептурним діапазоном, що дає можливість виконувати нанесення теплоізоляційного матеріалу на ємності, цистерни та інші резервуари, до яких пред'являються найрізноманітніші технологічні вимоги.

{gallery}cistern2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 11:58:14 +0300
Утеплення ППУ виробничих промислових та складських приміщень https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-anhariv-ta-skladskykh-prymishchen-ppu.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-anhariv-ta-skladskykh-prymishchen-ppu.html

Утеплення ангарів та складських приміщень ППУ

У даній статті ми постараємося аргументовано обґрунтувати тезу, що підтверджує, що на сьогоднішній день одним з найефективніших, недорогих і швидких способів теплоізоляції великих нежитлових приміщень є утеплення пінополіуретаном.

Теплоізоляція ангаруНапевно, ні для кого не буде якимсь одкровенням твердження, що будівля величезної площі і висоти, не має якісної теплоізоляції, відсутність якої здатна за одну зиму довести до банкрутства свого власника за рахунок астрономічних витрат на опалення. Не потрібно володіти знаннями в області вищої математики, щоб розрахувати, у що обійдеться опалення обсягів, що вимірюються десятками тисяч кубометрів.

Якщо подібна будівля знаходиться не в субтропічному кліматичному поясі і середня зимова температура за його стінами коливається нижче нульової позначки шкали термометра, єдиним вирішенням проблеми підтримки необхідної температури всередині є якісна теплоізоляція. З цим аксіоматичним твердженням сперечатися ніхто не буде. Інше питання - це вибір типу цієї теплоізоляції і матеріалу, на основі якого вона буде реалізована. Зробимо короткий аналіз основних теплоізолюючих матеріалів і неупереджено порівняємо їх переваги та недоліки.

Основні типи теплоізоляційних матеріалів

Перш за все, потрібно зауважити, що всі теплоізоляційні матеріали поділяються на дві основні групи - неорганічні й органічні.

До найбільш поширених неорганічних теплоізоляційних матеріалів відносять такі:
1. мінеральна вата;
2. скляне волокно (скловата);
3. піноскло.

Ми не будемо вдаватися в тонкощі технології виробництва цих матеріалів, оскільки це не цікаво кінцевому споживачеві. Зупинимося на їх властивостях.

Всі вищезгадані матеріали відрізняються вогнетривкістю, низькою теплопровідністю і стійкістю до хімічних і біологічних (цвіль, шкідники) впливів. Однак, незважаючи на вищезгадані переваги, вони володіють і рядом серйозних недоліків. Мінеральна вата і скловолокно відрізняються високою гігроскопічністю, яка призводить до того, що дані теплоізоляційні матеріали вже через кілька років приходять у повну непридатність, якщо не просочити їх спеціальними гідрофобізуючими (що додають водовідштовхувальні властивості) сумішами, а мінеральна вата вимагає ще й обов'язкової гідроізоляції.

Вищезазначених недоліків позбавлений такої утеплювач як піноскло, однак він має високу жорсткість, що обмежує його використання в умовах, де поверхня має складну форму.

По більшій частині вищезгадані утеплювачі поставляються у вигляді блоків, які фіксуються за допомогою кріплень того чи іншого типу на стінах приміщення, що утеплюється. Це неминуче призводить до того, що пошкоджується цілісність конструкції, що, в свою чергу, в більшій чи меншій мірі знижує термін її служби. Можливий також варіант з кріпленням даних матеріалів за допомогою клею, але і цей спосіб має свої недоліки: клей тримає не так міцно, і в результаті перепаду температур може відбутися відшарування тих чи інших ділянок утеплювача. При обох способах кріплення, через те що теплоізоляційне покриття не є монолітним, неминуче будуть мати місце так звані містки холоду, що знижують загальну ефективність теплоізолюючого шару.

Можна згадати у цьому розділі ще такий матеріал як пінобетон, який є не просто теплоізоляційним матеріалом, а будівельним матеріалом з низькою теплопровідністю. Але це все-таки будівельний матеріал, а не утеплювач.

До найбільш поширених органічних теплоізоляційних матеріалів можна віднести наступні:
полістирол або пінопласт;
пінополіетилен;
пінополіуретан.

З першим типом з вищезгаданих органічних утеплювачів всі ми знайомі з дитинства: хто з нас не діставав улюблених батьків, водячи шматком пінопласту по склу? Цей легкий матеріал на 90% складається з повітря, а повітря, як відомо, хороший теплоізолятор. Утеплення пінополістиролом вже давно і широко застосовується, однак цей матеріал має один істотний недолік - він дуже крихкий, не може забезпечити відсутність точок промерзання, і витрати на його перевезення та кріплення так само здорожують остаточну вартість теплоізоляції.Утеплення складу

Пінополіетилен - один з найперспективніших сучасних матеріалів, що володіє практично перевагами пінополіуретану, про який мова піде трохи нижче. Але у нього також є істотний недолік - як і будь поліетилен, він не теплостійкий.

Тепер перейдемо до розгляду властивостей пінополіуретану - матеріалу, що поєднує в собі всі позитивні якості вищезазначених теплоізоляторів і практично не має їх недоліків.

Одне з головних переваг пінополіуретану - можливість напилення на поверхню будь-якого розміру і форми, завдяки чому виходить рівномірний шар теплоізолятора без будь-яких стиків або зазорів. В результаті - повна відсутність містків холоду.

Завдяки тому, що пінополіуретан володіє виключно високою адгезією до поверхонь практично будь-якого типу абсолютно виключається можливість відшарування теплоізолюючого шару. Крім того, технологія напилення значно скорочує терміни та вартість проведення робіт по утепленню різних будівель та споруд.

Пінополіуретан дуже ефективний і легкий: десяти сантиметровий шар цієї речовини еквівалентний за своїми теплоізоляційним властивостям цегляній кладці товщиною в два з половиною метри. Легкість розглянутого матеріалу зумовлена тим, що він на 85% - 97% (в залежності від щільності) складається з повітря або газів.

Утеплення овочесховищаПінополіуретан термостійкий і морозостійкий, що дозволяє використовувати його у всіх кліматичних зонах. Він не потребує ніякої додаткової гідроізоляції, і навіть більше того - його жорсткий різновид сам може служити відмінним гідроізолятором і широко застосовується в будівництві в цій ролі. До ще одної переваги даного матеріалу можна віднести відмінні шумоізоляційні властивості.

З урахуванням усього вищесказаного, можна сміливо стверджувати, що саме пінополіуретан найбільше підходить для утеплення металоконструкцій типу ангарів. Легкість пінополіуретану дозволяє не дуже навантажувати конструкцію з металевого листа товщиною трохи більше 1 мм; теплостійкість знадобиться в жаркі літні місяці, коли метал розжарюється до дуже високих температур; морозостійкість дозволяє не побоюватися за міцність термоізолюючого шару навіть у люті морози, а відсутність щілин гарантує, що жодна крапля дорогоцінного тепла не просочиться назовні. Якщо додати до цього швидкість, з якою проводиться утеплення пінополіуретаном, стає ясно, що швидкомонтовані ангари і даний утеплювач просто створені одне для одного.

{gallery}angar2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 11:52:31 +0300
Теплоізоляція транспортних засобів https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-transportnykh-zasobiv.html https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-transportnykh-zasobiv.html

Спеціальне утеплення транспортних засобів, вагонів чи контейнерів

Утеплення фургонуУтеплення транспортних засобів, контейнерів і вагонів спеціального призначення для стабілізації температури в процесі перевезення вантажів, які є температурно-залежними. Утеплення сприяє гарній цілісності вантажу, що перевозиться і повністю забезпечує його зберігання при відповідній температурі. Це стосується заморожених продуктів, фруктів, овочів, алкоголю і т.д.

Наприклад, ваш вантаж в зимову пору року транспортується в звичайному контейнері або вагоні, проте його зберігання дуже сильно залежить від температури, тобто потрібне спеціальне утеплення контейнера, в якому він перевозиться. Справа в тому, що якщо вчасно не буде виконана теплоізоляція підлоги вагона або контейнеру, утеплення стелі і т.д., цей вантаж може легко втратити свою придатність. І з цієї причини для перевезення подібних вантажів потрібен транспортний засіб, контейнер або вагон, в якому буде виконана якісна теплоізоляція.

Ми здійснюємо спеціальне утеплення вагона і контейнера для того, щоб забезпечити необхідний температурний режим. Наші фахівці виконують всі роботи по герметизації стиків, щоб не збирався конденсат, враховуючи всі вимоги замовника до вантажу, і використовують тільки екологічні чисті матеріали для теплоізоляції. Саме пінополіуретан має масу переваг і повністю відповідає всім необхідним вимогам.

Якщо ваш вантаж дійсно дуже чутливий до температурних коливань, вам буде просто необхідна така послуга від нашої компанії, як спеціальне утеплення транспортного засобу, вагону і контейнеру. Ми в свою чергу гарантуємо високу якість роботи, оперативність і прийнятні ціни.

{gallery}avto2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 11:50:53 +0300
Теплоізоляція холодильних камер https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-kholodylnykh-kamer.html https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-kholodylnykh-kamer.html

Теплоізоляція холодильної камериНаші клієнти часто запитують, наскільки ефективна тепло-гідро-пароізоляція холодильних камер застосуванням пінополіуретану. Щоб максимально вичерпно дати відповідь на це питання, необхідно більш докладно визначитися з функціями, які покладаються на промислові холодильники, а також розглянути характеристики інших теплоізоляційних матеріалів, які теоретично можна використовувати для створення термічної оболонки.

Холодильна камера - необхідне допоміжне приміщення будь-якого продовольчого супермаркету, підприємства громадського харчування, харчового складу. Дана група устаткування призначена для зберігання товарного запасу що швидко псується, і саме від ефективності роботи холодильника багато в чому залежить безперебійна і ритмічна робота тієї або іншої організації. Втрати від поганої ізоляції камери холоду досить відчутні. Це і обмежена різноманітність асортименту, і невеликий термін зберігання продуктів, і надмірно перевищені витрати електроенергії, і додаткові витрати пов'язані з технічним обслуговуванням обладнання.  Даний перелік можна продовжувати ще дуже довго, але напевно вже і так зрозуміло, що погана теплоізоляція - це в першу чергу значні фінансові втрати. Холодильники холодокомбінатів, м'ясокомбінатів, молочних заводів, кондитерських фабрик, рибокомбінатів, пивзаводів та інших підприємств харчової промисловості повинні бездоганно справлятися з покладеними на них функціями. В іншому випадку не уникнути псування сировини і готової продукції, а це вже реальні збитки. Отже, те, що теплоізоляція холодильних камер повинна бути ефективною, ми з'ясували, тепер давайте розглянемо, що ж насправді відбувається на цих самих харчових підприємствах.

У більшості випадків холодильні камери розміщуються в будівлях п'ятдесяти-шістдесяти річної давності і являють собою капітальне приміщення з цегляними стінами, а також бетонною підлогою і таким же стельовим перекриттям. Через відсутність інших технологій, для утеплення стін використовувався мінеральний войлок або скляний войлок, а просто мінеральна вата. Не можна сказати, що дані матеріали відрізняються низькимУтеплення морозильної камери коефіцієнтом теплопровідності, але при облаштуванні теплоізоляційного шару штучними матеріалами неможливо досягти повної герметичності термічної оболонки. Отже, необхідно шукати інші методи теплоізоляції холодильних камер. Ось ми і підійшли до розгляду характеристик різних теплоізоляційних матеріалів, а коли вже мова зайшла про мінеральну вату, то давайте більш докладно вивчимо її властивості.

Коефіцієнт теплопровідності мінеральної вати становить 0,045 Вт/мК. Тобто показник в принципі дуже хороший. І все б нічого, якби не висока гігроскопічність даного матеріалу. До того ж безшовна теплоізоляція із застосуванням вати ніколи не вийде, тому термічні втрати істотно збільшуються. Варто знати, що в процесі роботи холодильної камери на цегляній або бетонній поверхні стін утворюється конденсат, який мін. вата чудово вбирає. При поглинанні вологи у матеріалу істотно знижуються теплозберігаючі властивості, аж до повної втрати термоізоляційних властивостей. Виключити можливість утворення конденсату на стінах з мін. ватою практично неможливо з причини великої різниці внутрішньої й зовнішньої температури стін холодильника. Тобто насичення вологою неминуче, а це, крім зниження теплоізоляційних характеристик, ще й суттєве скорочення експлуатаційного періоду ізоляції. Так, у мін. вати, що грає роль утеплювача в холодильних камерах, ефективний термін експлуатації не перевищує трьох років. Щоб отримати повне уявлення про обсяги фінансових вкладень, до цього можна тільки додати додатковий захист від механічного впливу, для чого використовуються металеві листи, а також застосування фіксуючих елементів і утворені внаслідок цього так звані містки холоду, тобто місця, через які відбуваються відчутні термічні втрати.

Ще один матеріал, який нерідко застосовується в якості теплоізоляції холодильних камер, це листовий пінополістирол або попросту пінопласт. Його коефіцієнт теплопровідності становить 0,04 Вт/мК, гігроскопічність пінополістиролу дуже низька, а механічна стійкість декілька вище, ніж у мінеральної вати. Але і тут існує кілька недоліків, які знижують ефективність використання пінопластів. І в першу чергу - це неможливість створити повністю монолітний шар теплоізоляціонного покриття.

Крім того, якщо використовувати пінопласт відповідної щільності, то фінансові вкладення будуть дуже і дуже значні. Щільність матеріалу для стін і стелі холодильної камери може варіюватися в межах 35кг/куб. м, а щільність матеріалу для підлоги повинна бути не менше 40кг/куб. м Пінополістирол вищевказаної щільності знайти досить проблематично. І не тому, що його не випускають, а тому, що заявлене виробником значення дуже рідко збігається з реальними показниками. Існує навіть певна негласна система розрахунку фактичної щільності пінопласту. Якщо вам потрібні листи з щільністю 25 кг/м3, то потрібно купувати пінополістирол з показником 35 кг/м3, хочете фактичну щільність 35 кг/м3, краще купити листи із заявленим показником 50 кг/м3. Не вірите? А ви почитайте на незалежних форумах про якість сучасної пінопласту і про його дійсних характеристиках, а не про тих, які пишуть на заводських упаковках. Чому так відбувається? Просто у зв'язку з високим рівнем конкуренції виробники пінополістиролу прагнуть до зниження вартості свого продукту. А як це робиться всім добре відомо. Так чи інакше, але пінопласт з причини своєї невисокої якості і під впливом різних експлуатаційних факторів дуже швидко стає непридатним. Та й для облаштування теплоізоляційного шару так само доводиться використовувати кріпильні елементи, тобто мимоволі створювати все ті ж містки холоду.

Тепер давайте розглянемо створення теплоізоляційного шару методом напилення пінополіуретану. Щільність даного матеріалу становить 0,022 Вт/мК, що значно нижче, ніж у мінеральної вати і пінопласту. Це означає, що товщина ізоляції з однаковим коефіцієнтом теплопровідності з пінопласту повинна бути в 1,5 рази, а з мінеральної вати в 1,7 рази товще, ніж з жорсткого пінополіуретану. Таким чином, використовуючи мінімальний шар пінополіуретану для ізоляції, створюється набагато більш ефективний тепловий бар'єр, ніж при застосуванні будь-яких інших матеріалів.

Утеплення промислових холодильниківНанесення ізолюючого шару пінополіуретану на стіни, підлогу і стелю відбувається методом напилення, тобто утворюється монолітний і повністю герметичний шар термічного бар'єру. Причому теплоізоляція стелі холодильної камери з пінополіуретану не вимагає яких-небудь особливих підготовчих заходів, оскільки даний матеріал володіє чудовою адгезією практично до будь-яких поверхонь, заповнюючи собою всі щілини, тріщини та виїмки. В залежності від області покриття, пінополіуретан може мати різну щільність при затвердінні. Так щільність ППУ для стін і стелі холодильної камери становить від 36кг/куб. м, щільність пінополіуретану для підлоги від 45кг/куб. м. Причому фактичні показники повністю відповідають заявленим, оскільки в своїй роботі ми використовуємо компоненти для напилення марки Basf, Dow, Bayer, що відрізняються найкращою якістю, а також найсучасніше високотехнологічне обладнання.

Пінополіуретановий теплоізоляційний шар холодильної камери може бути практично будь-якої товщини, так як ППУ наносять пошарово, а після висихання виходить однорідна і монолітна термоізоляція. Ще одна перевага ізоляції стін холодильної камери пінополіуретаном - це висока стійкість ППУ до впливу вологи і високий показник механічної стійкості. До того ж пінополіуретан перешкоджає утворенню конденсату, що є важливою властивістю для холодильних камер.

Термомодернізація овочесховищ фруктосховищ, холодильних, морозильних камер, камер шокової заморозки, ізотермічних контейнерів для транспортування охолодженої та замороженої продукції дуже важливий етап для економії ресурсів зацікавлених підприємців, як на стадії будівництва нових потужностей, так і на стадії модернізації холодильних площ, в підприємствах аграрної, переробної чи харчової промисловості.

Кількість і якість теплоізоляції прямо впливає на терміни та вартість зберігання овочів, ягід, фруктів, мясних, молочних та кондитерських  виробів чи напівфабрикатів. Правильна та якісно зроблена теплоізоляція не тільки береже електроенергію, яку може надмірно споживати холодильне чи морозильне обладнання подовжуючи його ресурс, але й може зберегти готову продукцію від псування та знищення.

В умовах збільшення попиту на продукти, що відправляються на експорт, та обмеженістю кредитів та інвестицій, не кожне підприємство може одразу інвестувати у будівництво сучасних холодильних потужностей досить великі кошти, тому часто виникають запитання, - як побудувати чи термомодернізувати наявні холодильні камери, як розрахувати потужність холодильного обладнання, як розрахувати товщину та щільність теплоізоляційного шару.

Слід памятати, що розрахунок потужності холодильного обладнання напряму залежить від потрібної температури та якісної, щільної теплоізоляції камер.

Досить популярне будівництво нових холодильних камер та овочесховищ з готових сендвіч панелей або металопрофілю профнастилу, кожне з цих рішень має переваги та недоліки.

Основні недоліки холодильників з сендвіч-панелей: знижена з метою економії щільність ППУ 22-28 кг/м.куб у кращому випадку, нещільність стиків в кутах стін та на стиках між дахом та стінами, неправильно утеплені підлоги з відсутністю температурних швів та й досить висока вартість готового холодильника.

В плані вартості закінченого будівництва, будівництво холодильників сховищ з металопрофілю із подальшою теплоізоляцією напилюваним пінополіуретаном відсотків на 40% дешевше і позбавлене нещільності не герметичності, що веде до температурних та матеріальних втрат, при цьому щільність напилюваного пінополіуретану можна розрахувати і замовити будь-яку, переважно це щільність ППУ 40-45 кг/м.куб, рідше особливо в мінусових камерах і на підлогу 60-65 кг/м.куб. Герметичніість теплоізоляційного шару пінополіуретану в даному випадку гарантована 100%, - жодні стики: між стіною та дахом, між підлогою та стіною, не будуть грішити втратами, питання температурного шва теж забезпечить пінополіуретановий утеплювач потрібної товщини.

Але обидва варіанти за вартістю поступаються, давно перевіреним рішенням термомодернізації вже існуючих капітальних будівель та споруд пінополіуретаном. Це набагато швидше та дешевше, не потрібно розробляти та затверджувати проекти на будівництво, не треба підводити нові комунікації, виробляти ТУ на електропостачання, достатньо по існуючих конструкціях напилити потрібний шар теплоізоляції ППУ щільністю 40-60 кг/м.куб, та залити підлоги відповідно до технологічного процесу та планів експлуатації, змонтувати необхідне холодильне обладнання, ворота і все: овочесховища, промислові холодильники чи камери шокової заморозки готові до експлуатації.

Недорого, швидко і на роки, гарантія на якісний пінополіуретан надається від 25 років.

{gallery}holod{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 11:45:45 +0300
Теплоізоляція сільськогосподарських споруд https://www.ppu.cv.ua/suchasna-teploizoliatsiia-silskohospodarskykh-sporud.html https://www.ppu.cv.ua/suchasna-teploizoliatsiia-silskohospodarskykh-sporud.html

Сучасна теплоізоляція

Теплоизоляция птичника, коровника, свинарникаЗавдяки своїм властивостям напилюваний ППУ є одним з кращих утеплювачів на сьогоднішній день. Він допомагає підтримувати температуру в приміщеннях сховища, перешкоджає проникненню вологи всередину, утворенню конденсату на металевих поверхнях. Ізоляція напиленням ППУ за допомогою спеціального обладнання, мало важить, тому не перевантажує несучі конструкції. Крім того, у ППУ є ще одна цінна якість - шар утеплювача складає всього 8-10 см, а в товщі матеріалу не можуть оселитися гризуни і дрібні шкідники.

Якісне утеплення свинарника чи корівника

Пінополіуретан активно використовують у тваринництві, з його допомогою виконують теплоізоляцію корівників або свинарників. Фахівці знають, тварини, що містяться в правильних умовах, краще харчуються, швидше ростуть і набирають вагу. Вони добре розмножуються, дають більше м'яса і молока. Тому якість життя свиней і корів - це найважливіший чинник успіху.

Утеплення ППУ - ефективне вирішення проблем

Щоб забезпечити тваринам оптимальні умови, потрібно постійно стежити за температурою в приміщеннях, де вони утримуються. Виконавши напилення пінополіуретаном, можна істотно знизити втрати тепла через покрівлю і стіни, надовго вирішивши проблему додаткового опалення. Пінополіуретан безпечний для людей і тварин, він не завдасть шкоди здоров'ю свиней і корів, а також персоналу, що працює в приміщеннях.

Переваги пінополіуретану

Термін служби ППУ складає 30-50 років, тому витрати на проведення робіт з утеплення окупляться багаторазово. У процесі напилення не застосовують додаткових кріпильних елементів, тобто можна назавжди забути про містки холоду, при цьому заощадити гроші на додаткових матеріалах.

При застиганні ППУ утворює монолітний шар, в якому немає швів і порожнеч. Цей утеплювач відрізняється високою якістю, він легкий, міцний, надійний, його можна наносити на поверхні складної конфігурації. Пінополіуретан - це матеріал 21 століття, який можна і потрібно використовувати в сучасному сільському господарстві.

{gallery}silskegosp2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Застосування теплоізоляції пінополіуретаном Thu, 11 Apr 2013 11:39:31 +0300