Чому необхідно утепляти? — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Thu, 27 Jun 2019 11:23:18 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua З чого почати УТЕПЛЕННЯ? https://www.ppu.cv.ua/z-choho-pochaty-uteplennia.html https://www.ppu.cv.ua/z-choho-pochaty-uteplennia.html

З чого почати утеплення будинку?
Ні для кого не секрет, що ера над дешевих енергоносіїв закінчилася, і як вирішити питання власної енергобезпеки, що напряму впливає на бюджет кожної сім’ї підприємства району області країни, вирішують люди які повинні відповідально 8прийняти рішення, щодо енергоефективності отоплювальних приладів, вибору носіїв енергії, забезпечення зберження теплової енергії конструкціями будинків чи споруд. Більшість ринулася переходити на альтернативні більш дешеві зразки палива, що теж звісно правильно, але проблема збереження теплової енергії, більшою мірою залежить від здатності будівельних конструкцій берегти, не випускати все дорожче тепло.
За часів дармового газу, субсидій, компенсацій, будівельники не звертали жодної уваги на такий компонент будівництва як теплоізоляція стін, стелі, даху, підлоги чи фундаменту будинків, тому більшість хто експлуатує або проживає в подібних спорудах не з розповідей знають що таке:
- холод всередині приміщення зимою;
- нестерпна спека в середині приміщення влітку, що навіть потужний кондиціонер не справляється з нею;
- протяги;
- конденсат, що спричиняє грибки, плісняву і руйнування стін, стелі чи підлоги.
Результат:
Величезні рахунки за ГАЗ та ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ.
Прямі збитки: від хвороб людей, що перебувають у таких приміщеннях і до руйнування оздоблення приміщень, меблів з наступними затратами на ремонт, чи купівлю інших.
У всіх випадках причиною є НЕДОСТАТНЯ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ.
ТАК З ЧОГО РОЗПОЧАТИ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ?
Щоб правильно в комплексі вирішити питання утеплення будинку потрібно зважено проаналізувати інформацію щодо: коефіцієнту теплопровідності всіх конструкцій утеплюваної споруди, їх товщину, якість матеріалів з яких вони збудовані та багато інших чинників, тобто зробити теплотехнічний розрахунок. Якщо  утеплити стіни, а не утеплити стелю чи дах, більшість грошей на проведення теплоізоляції буде витрачено марно, і навпаки, якщо зробити 11 1теплоізоляцію всіх конструкцій, але з неякісних матеріалів, або неналежної товщини, утеплення буде недосконалим, завдяки чому точка роси буди знаходитися не в середині утеплювача, а на стику утеплювача з поверхнею, що може знову ж таки спричинити відслоювання утеплювача, промерзання, випад конденсату на поверхні конструкцій будинку. Тому за порадами щодо тепло-технічного розрахунку краще звернутися до фахівців, що допоможуть правильно підібрати товщину утеплювача, та зробити якісне утеплення з першого разу, не витрачаючи лишніх коштів на експерименти.
 ПАМЯТАЙТЕ: ПРАВИЛЬНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ – ЦЕ ВДАЛА ІНВЕСТИЦІЯ ЩО ОКУПОВУЄТЬСЯ ЗА 3-5 років. Вона є чи не найважливішим етапом будівництва разом з фундаментом, стінами і дахом, тому що здатна зробити будинок, приміщення насправді комфортним, безпечним та економним для проживання.
У переважній більшості збудованих будинків чи споруд за часів «дешевих теплоносіїв» присутні однотипові недоліки:
1. Не утеплена і не гідроізольована підлога.
2. Не достатня товщина зовнішніх стін (менше 40 см).
3. Зовсім нічим не утеплений дах.
4. Повністю відсутня теплоізоляція несучих перекриттів.
Якщо порівняти величину тепловтрат будинку то:
- підлога втрачає 20-25% грошей затрачених на отоплення будинку;
- стіни – 15-20%;
- стеля або дах 35-40%;
Чому така різниця?
Все дуже просто, тепло за своїми фізичними властивостями піднімається вгору, а там перепоною для нього є тільки бетонні перекриття!!!, що взагалі не витримують жодної критики за своїми теплоізоляційними властивостями, у кращому випадку бувають деревянно-глиняні перекриття 15-20 см, звісно вони краще чим бетон, але за своїми теплоізоляційними властивостями малоефективні, і потребують теплоізоляції.
ТОМУ ПЕРШУ УВАГУ СЛІД ЗВЕРНУТИ НА ГОРИЗОНТАЛЬНЕ УТЕПЛЕННЯ!
Слідуючою за тепловтратами є підлога, у багатоповерховому та котеджному будівництві, мало звертається уваги на гідроізоляцію та теплоізоляцію фундаменту будинку, який заливають одразу ж на гравійну подушку, у кращому випадку на один шар гідроізоляційної рулонної мембрани, що теж малоефектино, звідси і сирі підвали, і сирі стіни по яких волога піднімається аж до отоплюваних приміщень, (в ноги холодно, комфорту немає) і в яких і відбувається втрата дорогоцінного тепла.
Крім того, не гідроізольований, і не утеплений фундамент внаслідок спучування грунтів руйнується і міцність та довговічність споруди опиняється під великим питанням.
ВИСНОВОК: ТАМ ДЕ Є ВОЛОГА, ТЕПЛА ВТРАЧАЄТЬСЯ В ДВА РАЗИ БІЛЬШЕ.
А ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ УТЕПЛЕННЯ СТІН?
Стіни потрібно починати утепляти тільки після встановлення вікон з двокамерними склопакетами та дверей з реальним утеплювачем всередині, оскільки недостатня теплоізоляція їх загрожує конденсатом, сирістю, дискомфортом, що може tochka holoda3зруйнувати самі вікна чи двері. Двері і вікна повинні бути обладнані мікровентиляційними системами для забезпечення вентиляції приміщень, а краще будинок обладнувати приточно-витяжними системами вентиляції.
Утеплення стіни потрібно проектувати так, щоб точка роси обов’язково знаходилася всередині утеплювача, і обов’язково шар утеплювача на стіні перев`язувався з шаром утеплення підлоги або фундаменту, та шаром утеплення перекриття або даху, що дасть можливість уникнути втрат тепла на стиках різних утеплювальних шарів. Особливу увагу треба звернути на утеплення відкосів вікон та дверей, оскільки на відкосах товщина стіни по прямій до зовнішніх погодніх умов менша, і точка роси знаходиться ближче до охоплюваного приміщення, через що по контуру вікна випадає конденсат.

ЩО РЕКОМЕНДУЄМО МИ??
Наше підприємство вже досить давно на професійному рівні замається утепленням та гідроізоляцією житлових будинків та споруд технічного, промислового, торгового, складського та сільськогосподарського призначення.
МИ БУДЕМО РАДІ НАДАТИ ВАМ БУДЬ-ЯКУ КОНСУЛЬТАЦІЮ БЕЗКОШТОВНО!
Але існують типові рішення, для типових проблем ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ ЧИ ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ.
ГІДРОІЗОЛЬОВАНИЙ УТЕПЛЕНИЙ ФУНДАМЕНТ.
При будь-якому будівництві багатоповерховому чи котеджному, каркасному чи модульному, основою основ є фундамент. Як правило його будують з бетону, але з чого б не будувався фундамент, щоб захистити його від руйнівного впливу вологи, що зявляється після кожного дощу та спучування грунтів, внаслідок промерзання, необхідно фундамент ГІДРОІЗОЛЮВАТИ ТА УТЕПЛЮВАТИ, інакше це загрожує, і холодними сирими підвалами та холодними підлогами, і навіть руйнуванням з часом фундаменту будинку чи споруди. cotlovan
Ідеальним варіантом для гідроізоляції та утеплення фундаменту є підготовка, теплоізоляційного та гідроізоляційного шару 2 в 1, для УТЕПЛЕННЯ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ за один прохід ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ, дна котловану майбутнього будинку, на який згодом і заливається фундамент.
фото
Після завершення робіт з облаштування гравійно-піщаної подушки, розстилається геотекстиль і на нього наноситься безшовний шар пінополіуретану не нижче 40 щільності, полімочевини чи іншого безшовного гідроізолюючого матеріалу, на якому і заливається бетонний фундамент. При будівництві підземних, цокольних поверхів, потім треба так само обробити утеплювачем пінополіуретаном і вертикальні стіни, так щоб забезпечити стик шару утеплювача ППУ під фундаментом з шаром ППУ стін цокольного поверху. В майбутньому засипається цокольний поверх грунтом, і цим самим забезпечується функціональність сухого, теплого і міцного цокольного поверху на 50-100 років.
УТЕПЛЕННЯ СТІН НА СТАДІЇ БУДІВНИЦТВА
361583Стіна є не менш важливим елементом захисту будинку чи споруди від холоду та спеки, вологості, вітру та шуму, тому питання утеплення гідроізоляції чи шумоізоляції треба ставити ще на стадіях проектування будівництва. Але, як правило, сучасні реалії показують, що будівельники, прагнуть зменшити терміни будівництва, зменшити й його собівартість, велику увагу приділяють зміцненню, оздобленню або архітектурним надлишкам (купола, башні, баляси ітд), а от комфортність перебування та проживання у цих приміщеннях, до цих пір випробовують на власній шкурі перші мешканці, і тоді всі недоліки таких будівель стають явними:
- сирі, холодні підвали;
- холодні з протягами мансарди;
- бетонні перекриття верхніх поверхів, що в принципі не здатні зберегти тепло зимою, і захистити літом від спеки;
- і звичайно, зовнішні стіни, або з цегли і зовсім не утеплені, або з бетону але утеплення проведено, не якісними утеплювальними матеріалами, або навіть горючими і шкідливими утеплювачами, які в даний час не рідкість.
Звичайно, переробляти вже зроблене завжди складніше і дорожче, тому перед тим як будувати, розробіть проекти не тільки будівництва та оздоблення, але й змоделюйте експлуатацію з гідроізольованими та утепленими конструкціями вашої будови і БЕЗ НИХ.
Утеплення стін повинно бути розраховане спеціалістами, які проводять спеціальні тепло-технічні розрахунки, саме для стін вашої оселі, де враховують багато чинників, включаючи, матеріал з якого збудовано споруду, його товщину, коефіцієнт теплопровідності, кліматичну зону де знаходиться споруда, середньорічну температуру, та звичайно, побажання, майбутніх мешканців. Після всіх тепло-технічних розрахунків підбирається утеплювач, його – щільність, товщина шару, метод нанесення ітд.
Оптимальним, універсальним утеплювальним матеріалом, як для житлових будинків, так і для споруд комерційного, лікувального-оздоровчого призначення, торгових, промислових, складських чи сільськогосподарських об’єктів є ПІНОПОЛІУРЕТАН.
Пінополіуретан вигідний утеплювач, оскільки можна підібрати і товщину шару від 30мм до бажаної товщини, і щільність від 10 до 80 кг/м.куб., і країну виробника (Україна, Польща, Китай, Німеччина).
Пінополіуретан наноситься безшовним шаром на будь-які поверхні (цегла, бетон, дерево, скло, залізо).
Пінополіуретан напиляється на поверхні будь-якої форми чи конфігурації, точно повторюючи їх обриси і утеплюючи всі без вийнятку щілини, стики, примикання, виключаючи, протяги, протікання, чи промерзання.
Пінополіуретан, в залежності від стадії будівництва та побажать забудовника, може наноситися зсередини чи на зовнішні стіни, він є безпечним навіть для застосування в холодильниках де зберігають харчові продукти, не горючим, не потребує лишніх затрат на монтажні чи кріпильні системи,так як його адгезія (здатність прилипання) до любої поверхні, вертикальної чи навіть стелі, дозволяє суттєво економити та зменшити час на утеплення. Наприклад, за один робочий день бригада з 2-3 чоловік може утеплити 250-500 м.кв.penopoliuretan zaluvka
Пінополіуретан може бути як напилювальний, так і заливний для утеплення підпідлогових, міжповерхових чи міжстінових полостей, пустот.
Самим оптимальним з огляду на співвідношення ціни-якості і простоти вирішення теплоізоляції будь-якого будівництва, - є мурування стін з утеплювачем всередині, який заливається через кожні 1,5 метри в стіни муровані «термосом». Така теплоізоляція проектується, звичано, на стадії проектування будинку. Утеплення таким способом дозволяє, зекономити час та гроші, а ще, - шар утеплювача, що всередині стіни буде напряму стикатися з вікнами чи дверима, що позбавить недоліків, які виникають при утепленні ззовні чи зсередини приміщення, відкоси віконні чи дверні.

УТЕПЛЕННЯ МАНСАРДНОГО ПОВЕРХУ
Мансарди зовсім недавно увійшли в моду в Україні, самий задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але дуже ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, ми отримуємо повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення. dah sklad
Мансардні приміщення проектуються, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках. Завдяки проектуванню мансардного поверху, архітектори вирішують зразу декілька питань, це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, можливість протікання.
ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ?
З отриманням проблем теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мін вата і ековата з гідро та паробар'єрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити проблему не вдавалося. У ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона повністю безпечною, через застосування при її виробництві фенольних смол.Пінопласт крім того що він горючий, і його полюбляють гризуни, ще не так просто монтується особливо на стиках та дахах складної форми, так щоб ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. Тому при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху І УТЕПЛЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ, ШУМОІЗОЛЯЦІЇ за один підхід.
Тому що пінополіуретан:
- Безшовний - утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
- Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло).
- Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
- Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
- В три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
- Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
- Не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
- Не горючий.
- Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день.
Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.
У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана з  витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають, через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!
Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.

«Збережіть комфорт і влітку і зимою економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»
www.ppu.cv.ua

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Чому необхідно утепляти? Wed, 04 Feb 2015 17:15:36 +0200
Заливка пінополіуретану https://www.ppu.cv.ua/zalyvka-pinopoliuretanu-u-poustoty.html https://www.ppu.cv.ua/zalyvka-pinopoliuretanu-u-poustoty.html


penopoliuretan zaluvkaЗаливка пінополіуретаном (ППУ) - сучасний спосіб теплоізоляції порожнин в стінах, підлогах, конструктивних порожнинах перекриття, житлових будинків, офісних будівель, виробничих і промислових приміщень. У країнах Європи з холодним кліматом вже досить давно поширено будівництво будинків, у стінах яких передбачені порожнини товщиною 100 мм. Надалі такі порожнини, зазори заповнюються спіненим пінополіуретаном, що переслідує відразу кілька цілей - значне підвищення теплоізоляційних властивостей стін, забезпечення гарної звукоізоляції, захист матеріалу стіни від шкідливих впливів зовнішніх факторів. Так само заливка пінополіуретану застосовується для герметизації термошвів (як вертикальних, так і горизонтальних) в панельних будинках, при проектуванні та будівництві доріг, промислових та сільськогосподарських об’єктів, складних військових конструкцій і тд.

Технологія заливки пінополіуретаном досить проста: у внутрішній або зовнішній стіні будівлі висвердлюють отвори з певним кроком по висоті і ширині всієї стіни (60 х 60 см з діаметром отвору 14-16 мм). Через ці отвори під тиском подаються компоненти пінополіуретану, починаючи з самих нижніх отворів. Спінюючись за кілька секунд, пінополіуретан заповнює порожнину, поступово піднімаючись по висоті стін, заливаючи всі доступні щілини, отвори, порожнини. Домігшись заповнення на одному рівні, переходять до наступного рівня отворів, і так до повної заливки порожнини.

Така технологія утеплення дозволяє добитися рівномірної заливки пінополіуретаном всього зазору між стінами, що гарантує відсутність містків холоду, які могли б "пропускати" тепло з приміщення. Пінополіуретан заповнює всі тріщини й дефекти і в самому матеріалі стін, а це робить шар теплоізоляції монолітним.

 

zalivka 2

       zalivka 3    zalivka 4
   

         1. Пустотіла стіна                               2. Заливка ППУ                              3. Утеплена стіна
 

 

Утеплення пустотних стін пінополіуретаном це надійний метод, який має цілий ряд переваг:
1. Утеплювач виходить монолітний (без швів і щілин)
2. ППУ має найнижчий коефіцієнт теплопровідності серед конкурентів
3. Утеплювач біологічно нейтральний
4. ППУ негорючий самозгасаючий матеріал
5. Досягаються хороші показники шумоізоляції
6. Відсутні містки холоду
7. ППУ не гризуть миші
8. ППУ не боїться цвілі і грибків
9. Теплоізоляція на багато років (термін служби ППУ більше 50 років)

 

Набагато ефективніше заливати ППУ між стінами на етапі будівництва стін. Будуємо стіни з порожниною для теплоізоляції і кожні 1,5 метра проводимо утеплення методом заливки пінополіуретану через верхній отвір і так по всьому периметру та всій висоті будинку.
ppu zal 1

Для заливки в порожнини використовуються спеціальні марки пінополіуретану зниженої щільності з тривалим часом старту. Такий матеріал володіє дуже низькими показниками теплопровідності і починає спінюватися через певний час, що гарантує рівномірне заповнення всіх пустот. Крім цього, отримана маса утеплювача важить зовсім небагато й не створює навантажень на несучі конструкції стін, що також досить важливо. Заливається пінополіуретан спеціальним обладнанням краще іноземного виробництва, яке забезпечує правильність технології та необхідну якість одержуваного шару утеплювача.
У будь-якому випадку, час, витрачений на утеплення стін методом заливки, значно скорочений, ніж у альтернативних способів утеплення - немає необхідності в тривалих підготовчих роботах, відсутні будь-які елементи кріплення. Висока продуктивність сучасного обладнання для заливки чи напилення пінополіуретану дозволяє бригаді з двох-трьох чоловік виконати роботи з утеплення двоповерхового будинку за один день.
Отриманий шар пінополіуретанової теплоізоляції повністю твердне протягом доби, після чого буде служити Вам протягом десятків років, не вимагаючи ремонту або догляду. Пінополіуретан екологічно безпечний, дозволений всіма контролюючими органами не тільки України , але й країн Європи та Америки, має всі необхідні сертифікати.
Характеристики ППУ, одержуваного при заливці в порожнини:                          
показник значення
час старту 20-30 сек
час гелеутворення 110-150 секунд
руйнівне напруження при стисканні не менше 250 кПа
коефіцієнт теплопровідності 0,022-0,030 Вт/мК
щільність при вільному спіненні 12-25 кг/м3 (або 45-60 кг/м3)
кількість закритих комірок не менше 93%
Технологія напилення або заливки пінополіуретану при утепленні будинків застосовується в багатоповерховому та котеджному будівництві, в будівництві промислових та сільськогосподарських об’єктів, та при спорудженні виробничих, складських, торгових будівель. Наші фахівці мають досвід з заливки порожнин і пустот пінополіуретаном на об'єктах різної складності та об’єму. Ми завжди зможемо допомогти Вам з утепленням, шумоізоляцією та гідроізоляцією ваших будинків чи споруд!

{gallery}zalivka2017{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Чому необхідно утепляти? Sat, 24 Jan 2015 16:48:10 +0200
Історія створення пінополіуретану https://www.ppu.cv.ua/pro-pinopoliuretan.html https://www.ppu.cv.ua/pro-pinopoliuretan.html

Ще в 1944 році в Німеччині було освоєно активне виробництво пінополіуретанів. У Європі виробництво поліуретану почалося з 1955 року.
У ті далекі часи прагнули замінити поліуретаном натуральний каучук, сталь, пробку. У результаті проведених досліджень вченими хіміками були винайдені тисячі поліуретанових композицій і численні технічно важливі матеріали на їх основі.
Сьогодні пінополіуретан інтенсивно використовується в найрізноманітніших областях - в космічних дослідженнях, оборонної та цивільної промисловості, у звичайному побуті.
Різке підвищення цін на нафту наприкінці двадцятого століття змусило розвинені країни світу розробити спеціальні програми, що стимулюють економне використання енергоресурсів.
Саме тоді в США і Західній Європі все більш широко починають застосовуватися системи теплоізоляції трубопроводів пінополіуретаном. Застосовуються конструкції "труба в трубі", труби ППУ - попередньо ізольовані труби. Труби із застосуванням пінополіуретану підтвердили свою перевагу з економічних і технологічних параметрах ефективності. Теоретично довговічність пінополіуретану досягає 25 - 30 років. Довговічність труб ППУ - 30-35 років. Насправді життя показало, що показники довговічності значно вищі. У багатьох розвинених країнах: Німеччині, США, Канаді, Швеції, Японії вчені перевірили зразки пінополіуретану, залиті в 70-х роках минулого століття. Дослідження свідчать що властивості пінополіуретану за цей часовий термін не змінилися.

ПІНОПОЛІУРЕТАН - на сьогоднішній день самий ефективний утеплювач у світі. Пінополіуретан - технологічний, якісний, унікальний за своїми характеристиками, теплоізоляційний матеріал. Пінополіуретан ідеально підходить для утеплення та ремонту фасадів будівель з недостатньою теплоізоляцією. У країнах Західної Європи та США пінополіуретан успішно застосовується в будівництві швидко-монтованих промислових і цивільних об'єктів близько 50 років. В Україні виробництво різних видів пінополіуретану збільшується з року в рік. Пінополіуретан - лідер за значенням термічного опору серед інших утеплювальних матеріалів.

Екологія пінополіуретану
Один з найбільш поширених питань по пінополіуретану є його екологічність.
На сторінках нашого сайту Ви без зусиль зможете відшукати гігієнічні сертифікати на компоненти пінополіуретану. Дані сертифікати отримані такими великими західними компаніями як «Basf» і «Dow». Пінополіуретан сертифікований не тільки на території України, але і в Євросоюзі, а до екології в європейських країнах, таких як Німеччина, Бельгія та Іспанія (основні постачальники пінополіуретану на російський ринок), ставлення дуже серйозне. «Купити» сертифікат в країнах євросоюзу, на відміну від нашої неможливо.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Чому необхідно утепляти? Thu, 09 May 2013 17:00:06 +0300
Що таке ППУ? https://www.ppu.cv.ua/shcho-take-ppu.html https://www.ppu.cv.ua/shcho-take-ppu.html

Пінополіуретан (ППУ) - ізоляційний матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності, в якому тільки 3% від обсягу ППУ складає твердий матеріал, що представляє каркас з ребер і стінок, решта 97% складають закриті пори, заповнені ізоляційними газами і повітрям, які є поганим провідником тепла.
Пінополіуретан (ППУ) - це двокомпонентна суміш складається з:
• Поліольних компонентів (компонента «А»), що містить поліоли, каталізатори, стабілізатори, спінювач і антипірени
• Ізоціонатного компонента (компонента «Б»).В результаті синтезу компонента А і компонента Б (обидві речовини є похідними нафти) отримують пінополіуретан, а за рахунок зміни рецептури та режимів переробки вдається отримати великий асортимент кінцевих продуктів - від м'яких еластичних матеріалів до жорстких і твердих, з різними густиною і фізико-механічними параметрами .

Пінополіуретан (ППУ) - високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка і т.п.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до гниття, цвілі і гризунам, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані ФС по нагляду у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
Пінополіуретан (ППУ)- або поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкцію і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, перешкоджаючи утворення корозії.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.
В даний час розрізняють наступні види пінополіуретанів: жорсткий, еластичний і інтегральний. Головними споживачами еластичних ППУ - це звичайно ж меблева промисловість і машинобудування; жорстких ППУ систем - будівництво, холодильна техніка, кораблебудування.
Сфери застосування Пінополіуретану

Сфера використання пінополіуретану дуже і дуже широка і охопити всі напрямки в рамках однієї статті не представляється можливим. Але постараємося розібрати основні з них, де пінополіуретан отримав широке поширення і зустрічається кожному з нас практично повсякденно. Хоча ми і не замислюємося про це - але без полімерів і поліуретану зокрема наше повсякденне життя дуже сильно б змінилася. Отже, пінополіуретан використовується:
• У автомобільній промисловості в якості наповнювача автокрісел і шумоізоляції салону транспортних засобів;
• У меблевій та легкій промисловості в основному використовуються так звані м'які пенополіурітан у вигляді наповнювача і матеріалу прокладки м'яких меблів, подушок, матраців, при формуванні манекенів.  З причини того що ППУ варіюється по щільності, - це позначається на рівні пружності кінцевих виробів;
• У м'яких дитячих іграшках теж вельми часто використовують саме ППУ в якості наповнювача - це легко пояснюється тим що даний матеріал повністю екологічно і біологічно нейтральний;
• У взуттєвій промисловості як супінаторів та інших елементів взуття;
• В якості холодо-ізолятора в побутових, а так само торгових холодильниках, великих холодильних камерах і в транспортній холодильній техніці;
• В якості тепло-ізолятора в магістральних трубопроводах, а так само ізоляції низькотемпературних трубопроводів хімічної промисловості;
• При будівництві швидко-монтованих промислових, а так само цивільних конструкцій (у складі сендвіч панелей);
• Ну і звичайно ж однією з обширних сфер використання ППУ є застосування його в якості теплоізоляції, а так само акустичної та гідроізоляції при будівництві, капітальному ремонті житлових будинків, складів, ангарів, приватних заміських будинків, виробничих цехів, гаражів та інших будівель.
Статистичні дані застосування Пінополіуретану ППУ
Дослідження показали, що Пінополіуретан (ППУ) більш універсальний в застосуванні, ніж ПВХ, пінополістиролу або мінеральної вати. Наприклад, у США використання пінополіуретану в якості утеплювача покрівлі почали використовувати з початку 70-х років минулого сторіччя, а в даний час частка ППУ на ринку теплоізоляції промислових і адміністративних будівель більш ніж значна. Споживання жорстких ППУ в 1975 р. в США склало 163 тис . тонн з них на цілі будівництва 55%, виробництво холодильних камер і приладів - 20%, решта розподілилася в транспорті, ракетній і космічній техніці та інших галузях промисловості.
ПРИКЛАД:
Покрівля 2-го за величиною в світі стадіону з куполоподібної дахом (185 000 м2) в Луїзіані (США) була побудована із застосуванням технології напилення ППУ в 1974 році. В 1989году проведена заміна верхнього захисного шару, після чого покрівля продовжує нести свою службу, не маючи не єдиної протечки.
Порівняння ППУ з традиційними тепло-ізоляторами:
Тепло-ізолятор Щільність, кг/м3 Коеф. тепло-сті, Вт/м.К Термін експлуатації, років Діапазон робочих. температур, оС
ППУ жорсткий 35-200 0,019-0,035 Більше 30 -80…+180
Мін. вата 15-150 0,052-0,058 5-10 -40…+300
Пробкова плита 220-240 0,050-0,060 3 -30…+90
Пінобетон 250-400 0,145-0,160 10 -30…+120
Пінополістирол 15-35 0,043-0,064 15 -80…+80
Застосування ППУ дозволяє збільшити корисний об'єм виробів, будівель і споруд за рахунок зменшення в 2-2,5 рази товщини теплоізоляції в порівнянні з традиційними теплоізоляційними матеріалами. Наприклад, згідно з діючими нормативами (СНиП П-3-79) товщина теплоізоляції під статевим покриттям 1-го поверху в житлових будинках становить:
Вид теплоізоляції Товщина теплоізоляції
Пінополістирол не менше 210 мм
Плити ППЖ 230 мм
ППУ 90 мм
Де застосовувати?
• Для утеплення веранд, горищ, стін і дахів заміських будинків і дач;
• Балконів, лоджій, металевих ангарів, контейнерів, гаражів і торгових павільйонів;
• При виготовленні і ремонті яхт, катерів, трейлерів і рефрижераторів;
• В якості герметизуючої піни;
• Для зазорів, тріщин, порожнин і стиків у всіх будівельних застосуваннях;
• По периметру вікон і дверей, по стику стін і перекриттів;
• Для ізоляції та герметизації каналів, з'єднань.

Пінополіуретани відрізняються високими технологічними можливостями, стійкістю до корозії, впливу хімічних середовищ, радіації, атмосферних факторів. Вони мають високі теплоізоляційні властивості, високу міцність, широкий інтервал робочих температур, малу водопроникність і паропроникність.

Геометричні розміри комірок і властивість газу, який їх заповнює, впливає на теплоізоляційні характеристики пінополіуретанів. У закритокомірчастих пінополіуретанів високі теплоізоляційні характеристики. Пінополіуретан, спінений фреоном, має низький коефіцієнт теплопровідності, який збільшується протягом 30 років експлуатації. Відбувається це внаслідок поступової дифузії фреону.

Структура комірок впливає і на механічні властивості пінополіуретану.
Пінополіуретан, як і інші матеріали, має теплостійкість - здатність витримувати підвищену температуру, і морозостійкість - здатність витримувати знижену температуру. Діапазоном робочих температур є інтервал між цими двома характеристиками.

При необхідності діапазоном робочих температур пінополіуретану можна варіювати. Якщо додати модифікований поліізоціонат, то теплостійкість жорстких і еластичних пінополіуретанів підвищиться до 320 ° С і при цьому збережеться 45-65% початкової міцності.
Для теплової ізоляції використовують теплостійкі пінополіуретани щільністю 30-650кг /м².

Від розміру та напрямків комірок, залежить міцність пінополіуретану, який використовується в конструкціях, що працюють при низьких температурах. Міцність жорстких пінополіуретанів знижується при зменшенні температури -160 ° С, а міцність еластичних навпаки збільшується. Деякі види еластичного пінополіуретану міцніші при температурі 30 ° С, ніж при температурі 25 ° С, а максимально міцні при температурі 53 ° С. При такій температурі еластичний пінополіуретан поводиться як жорсткий.

Деякі види пінополіуретану працюють при температурі +160° до 200 ° С. Температурний коефіцієнт лінійного розширення твердих і еластичних пінополіуретанів вищий, ніж у металів. Для того щоб запобігти виникненню температурних напружень і компенсувати різницю температур, в конструкції, виготовлені із застосуванням жорстких пінополіуретанів додають шви з еластичних пінополіуретанів. Таким чином, при зниженій температурі еластичний пінополіуретан в шві буде поступово розширюватися, заповнюючи отвір. Для таких цілей використовують також прокладки і вкладиші.

Пінополіуретани використовуються в якості амортизаційного матеріалу в авіаційній і радіоелектронній промисловості.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Чому необхідно утепляти? Mon, 22 Apr 2013 12:00:16 +0300