Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sun, 19 Sep 2021 07:41:27 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Як усунути промерзання? https://www.ppu.cv.ua/89-yak-usunuty-promerzannia https://www.ppu.cv.ua/89-yak-usunuty-promerzannia
Як усунути промерзання стін у квартирах або приватних будинках
Напевно, багато хто намагався знайти відповідь на питання, чому промерзають стіни?,
які існують причини появи вогкості на стінах, стелі?. На жаль, промерзання стін є досить поширеною проблемою, яка виникає в основному в тих
приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість, а також там, де присутня недостатня
теплоізоляція стін. А насправді промерзання стін в квартирах і приватних будинках може виникати з таких причин: 1. Слабка опалювальна система і погана вентиляція приміщення. 2. Неякісна герметизація віконних і дверних балконних блоків, стиків і примикань їх до стін. 3. Через недоробки в пристрої теплоізоляції, які ще виникли під час будівництва будинку.
У блокових багатоквартирних будинках набагато частіше промерзають стіни, ніж в цегляних. 4. Порушення правил експлуатації приміщення безпосередньо самими мешканцями: миття
підлоги, часте прання, зберігання овочів, розведення кімнатних рослин, які вимагають
рясного поливу і т.д. У результаті цього в приміщенні виникає підвищена вологість, на стінах утворюється грибок,
який дуже шкідливий для здоров'я особливо малюкам і людям, що страждають алергією.
Крім цього, грибок здатний зіпсувати будь-який ремонт у приміщенні, навіть самий новий,
а чорні
плями на стінах говорять про не доглянутість квартири або будинку. Для того, щоб
усунути промерзання стін, не варто в приміщенні
зберігати вологі предмети, а також рідини
у відкритому вигляді.

Необхідно регулярно провітрювати кімнати, а також ретельно стежити за тим, в якому стані
знаходиться сантехнічне обладнання, і не
допускати його поломок і протікання.
Але найголовніше, для того, щоб усунути промерзання зовнішніх стін, промерзання
міжпанельних швів
(стиків), потрібно виконання зовнішнього утеплення стін.
Для цього необхідно знати товщину конструкцій
стіни, і чим саме найкраще провести
утеплення.
tochka holoda3Якщо ви не знаєте, як самостійно усунути промерзання
стін (в панельному будинку, газосилікатного,
дерев'яному),
який матеріал для цього використовувати, вам слід звернутися в
компанію, яка займається
цим давно і на високому професійному
рівні. Фахівці нашої компанії, що мають великий досвід роботи і
високий рівень кваліфікації, обов'язково розкажуть, як можна позбутися від вогкості
на внутрішніх
поверхнях кімнати, як провести утеплення цегляної стіни багатоповерхового
будинку і т.д
.
 
 
 
 
]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 09 May 2013 18:54:44 +0300
Що таке місток холоду, і як його позбутися? https://www.ppu.cv.ua/88-shcho-take-mistok-kholodu-i-iak-ioho-pozbutysia https://www.ppu.cv.ua/88-shcho-take-mistok-kholodu-i-iak-ioho-pozbutysia

Що таке місток холоду і як його позбутися?

Комфортним і здоровим житло буде тільки тоді, коли в ньому буде підтримуватися певна вологість і температура.
Якщо використовувати теплоізоляційні матеріали, то можна уникнути утворення термічних тріщин і появи плям вогкості, конденсації вологи, зростання грибків і плісняви
​​у місцях містків холоду.
Дірки в броні теплоізоляції або містки холоду виникають там, де між собою стикуються будівельні матеріали, що мають різну теплопровідність. Це відбувається саме в тих місцях, де в ізольованих площах входять неізольовані деталі, або ж там, де структурно розташовані зони і, природно, термічно слабкішим.
Місток холоду являє собою частини будівельних елементів, обмежені за обсягом, через які безпосередньо відбувається підвищена тепловіддача. mist holodu3Як приклад можна навести з'єднання зовнішньої стіни з площиною даху, підвальні цоколі, дверні та віконні перемички, несучі перекриття, виступи, залізобетонні плити, опори підвищеної жорсткості, кільцевий якір. Крім цього, містки холоду можуть виникати і тоді, коли виконується утеплення металоконструкцій, бетону в цегляній або блокової кладці, а також утеплення стін фундаменту.
При цьому поява містків холоду в першу чергу була обумовлена використовуваними матеріалами і особливостями конструкції.
Справа в тому, що в будівництві іноді підвищена тепловіддача безпосередньо через містки холоду може призвести до негативного результату:
На бічній поверхні будівельних елементів, температура може бути нижче, в результаті чого може накопичитися волога, та що призведе до появи грибків, а також утворитися конденсат.


Чому збільшується споживання енергії, призначеної для опалення будівлі?

Як позбутися від містків холоду без заміни утеплювача? Ефективним засобом для ізоляції містків холоду є пінополіуретан. Накладати даний матеріал необхідно з двох сторін, ззаду або спереду, однак якщо товщина теплоізоляційного шару буде більше 50 мм, подібна ізоляція буде максимально ефективна. У такому випадку тепловий потік буде йти в одному напрямку, і вплив містка холоду перестане бути відчутним.mist holodu
Якщо ви не знаєте, як можна ефективно позбутися містків холоду, звертайтеся в нашу компанію. Чернівці і Чернівецька область вже давно користується нашими послугами. Ми швидко і ефективно усунемо містки холоду з використанням пінополіуретану, і значно скоротимо тепловтрати.

Ізоляція містків холоду

Містки холоду або, інакше кажучи, «дірки» в «броні» теплоізоляції, виникають там, де стикуються один з одним будівельні матеріали з різною теплопровідністю, там, де неізольовані деталі входять в ізольовані площі, або там, де стінові зони розташовані структурно і, отже, термічно слабкішим. Слід брати до уваги необхідність ізоляції теплових містків не тільки через втрати тепла. Пониження температур внутрішніх поверхонь через наявність холодних стиків негативно впливає на комфорт усередині приміщення і може призвести до наступних проблем: конденсація, вологість, зростання грибків, утворення тріщин і т.д. Тому відповідний дизайн та ізоляція теплових містків дає наступні значні переваги: запобігає ряду структурних проблем, таких як: поверхнева конденсація, естетичні аспекти, утворення тріщин, дозволяє уникнути зростання грибків, зменшує втрати тепла - економить енергію (втрати тепла можна зменшити на 10%).
Підвищує комфорт.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 09 May 2013 18:27:18 +0300
Утеплення та гідроізоляція басейнів напиленням ППУ https://www.ppu.cv.ua/44-uteplennia-ta-hidroizoliatsiia-baseiniv-napylenniam-ppu https://www.ppu.cv.ua/44-uteplennia-ta-hidroizoliatsiia-baseiniv-napylenniam-ppu

Одним з важливих етапів будівництва басейну є теплоізоляція. Недостатньо вирити котлован і встановити чашу. Необхідно провести повний цикл робіт, і грамотно виконати утеплення басейну. Тільки в цьому випадку гроші будуть витрачені не даремно. Ваш басейн стане прекрасним місцем для сімейних розваг, дитячих ігор і спортивних занять.

Часто люди не розуміють, навіщо потрібна теплоізоляція, тому не приділяють їй належної уваги. Це серйозна помилка, яку потім дуже складно виправити. Басейн лежить в ґрунті, тому між ними йде інтенсивний теплообмін. У холодну пору року тепловтрати будуть дуже суттєвими. В результаті вода в басейні буде швидко охолоджуватися.

Що потрібно робити? Провести роботи з теплоізоляції чаші басейну. Тільки в цьому випадку ви отримаєте відмінний результат. Вибір матеріалу - це ще basseyn2одне питання, що вимагає зваженого підходу. Можна зупинитися на традиційних недорогих утеплювачах. Однак у них є слабке місце - між плитами матеріалу залишаються стики і зазори, через які втрачається тепло.

Ми живемо в 21 столітті, тому потрібні сучасні матеріали і прогресивні технології. Наша компанія пропонує утеплення басейнів за допомогою жорсткого ППУ. Цей матеріал з низьким коефіцієнтом теплопровідності крім чаші басейну використовують для теплоізоляції різних об'єктів. При напиленні він утворює монолітний шар, в якому немає швів.

Саме бесшовність матеріалу робить його одним з кращих утеплювачів на сьогодні. Проводячи напилення пінополіуретаном, ви отримуєте якісне теплоізоляційне покриття, яке буде служити більше 30 років. Утеплювач не схильний до гниття, екологічний і безпечний. Крім того, пінополіуретан захистить від корозії металеві елементи конструкції.

{gallery}basein2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:58:11 +0300
Теплоізоляція плоского даху напиленням жорсткого ППУ https://www.ppu.cv.ua/40-uteplennia-napylenniam-zhorstkoho-pinopoliuretanu-na-plosku-pokrivliu https://www.ppu.cv.ua/40-uteplennia-napylenniam-zhorstkoho-pinopoliuretanu-na-plosku-pokrivliu

Polyurethane-Foam-SprayПроблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають очікуваного результату, тому потрібно шукати щось інше.

Якісний утеплювач для плоскої бетонної покрівлі

Жорсткий ППУ - це матеріал з відмінними технічними характеристиками. У багатьох країнах його використовують як утеплювач для покрівлі зовні. Він допомагає виконати всі роботи в короткі терміни, забезпечуючи відмінний результат. Якщо потрібна теплоізоляція бетонного даху, застосування ППУ завжди виправдано. Тому що дозволяє скоротити витрати на закупівлю матеріалів і оплату робіт.

У містах більшість дахів перебувають у поганому стані. Найчастіше старі дахи, покрівлі багато разів піддавалися ремонту. На такі роботи з бюджету витрачаються величезні гроші, а результат виходить поганим. У цій ситуації зовнішнє утеплення покрівлі за допомогою ППУ - єдина реальна можливість виконати роботи з належним рівнем якості та надійності.

Фахівці вважають, що напилення піни на дах дозволить нарешті вирішити проблеми, які іншими засобами і матеріалами вирішити не вдається. При цьому вони рекомендують застосування пінополіуретану ізоляцією бетонного даху, покритого азбестом саме з його заміною і відновленням дуже часто пов'язані проблеми. Однак використання методу напилення ППУ дозволяє вирішити це завдання.

Професіонали стверджують, що поліуретанова піна заповнює всі тріщини і щілини в покритті, тому отриманий результат виходить просто відмінним. Ще одна категорія робіт - теплоізоляція пінополіуретаном покрівлі, покритої руберойдом. Стандартні матеріали та методи в такій ситуації допомагають, але ненадовго. Рано чи пізно покрівля знову починає протікати.

Шар пінополіуретану, нанесений за допомогою спеціального обладнання, дозволить вирішити всі питання раз і назавжди. При цьому професіонали можуть провести ремонт і теплоізоляцію плоскої покрівлі із зняттям (без зняття) існуючого покриття. Другий варіант більш вигідний з економічної точки зору. Він спростить проведення робіт, заощадить гроші і час.

Виконання робіт і особливості експлуатації

У містах і мегаполісах, в промислових зонах та на підприємствах плоскі дахи та покрівлі - поширене явище. Їх ремонт дуже часто перетворюється на постійне латання дірок. Цьому процесу не буде кінця, якщо не вжити заходів. Жорсткий пінополіуретан - сучасний безшовний покрівельний матеріал, який вже давно застосовують за кордоном. Він допоможе зупинити марнування грошей.

Зазвичай його використовують, коли потрібно зробити утеплення даху. Однак його можна застосовувати і в якості матеріалу для паро-та гідроізоляції покрівель. Пінополіуретан вилікує протікаючі дахи, допоможе раз і назавжди позбутися цієї серйозної проблеми. Термін експлуатації отриманого покриття досить великий, він складає 30-50 років.

Покрівлі з бетонних плит або дахи, покриті руберойдом, герметизують і утеплюють шляхом напилення полімеру. У процесі роботи використовується спеціальне обладнання. З його допомогою на поверхню покрівлі наноситься безшовний шар розпиленням ППУ. Піна заповнює порожнечі, утворюючи монолітне покриття. Висока адгезія дає можливість утеплювачу рівномірно покривати поверхні зі складною геометрією.

ППУ - високоефективний теплоізоляційний матеріал, тому його можна наносити більш тонким шаром. Товщина шару утеплювача пінополіуретану буде в 2 рази менше, ніж при використанні інших матеріалів. В сучасних умовах роботи по теплоізоляції покрівлі можна виконувати матеріалом ППУ Basf. Він відрізняється високою якістю, володіє чудовими фізико-механічними властивостями.

За допомогою цього матеріалу виконується також герметизація покрівельних стиків та інші види робіт. Однак потрібно врахувати деякі моменти, важливі при проведенні утеплення і подальшої експлуатації покрівлі. Монолітний безшовний шар теплоізоляційного покриття, отриманий після напилення повинен бути щільним, щоб по ньому можна було безперешкодно пересуватися.

Щільність матеріалу ППУ 45 кг/м3 і вище, який дозволить створити покриття, по якому можна ходити у взутті з плоскою підошвою. Це знадобиться, якщо ви робите утеплення покрівлі, після якого плануєте контролювати її стан, виконувати профілактичні або ремонтні роботи на даху. Ще один важливий момент - організація захисного покриття.

Polyurethane-Foam-Protection-MARISEAL-1Виконавши утеплення плоскої покрівлі зовні напиленням пінополіуретану, потрібно оберегти його від сонячних променів. Це здійснюється досить просто - наступним напиленням шару полімочевини 2мм на шар нанесеного пінополіуретану. Такий захід поліпшить характеристики покриття, дозволить зберегти шар утеплювача в недоторканності, продовжить термін його експлуатації.

Сфери застосування і переваги напилення пінополіуретану

Напиленням ППУ можна виконувати утеплення скатної покрівлі, а також плоских покрівель житлових будинків та різних споруд. Ізоляція пінополіуретаном промислових плоских дахів - ще одна можливість, про яку варто пам'ятати. Безліч виробничих приміщень мають плоску покрівлю, яка потребує герметизації.

За допомогою жорсткого пінополіуретану цю проблему можна вирішити надовго. Метод напилення ППУ - один з найпрогресивніших на сьогодні. Це визнають всі фахівці, що розбираються в специфіці утеплення, гідроізоляції та герметизації плоских покрівель у будинках і спорудах.

Перевагами цього методу є швидкість, безпека, висока якість і довговічність. Ця технологія дозволяє створити міцне покриття, яке прослужить близько 50 років. Заплативши один раз, ви зможете на десятки років забути про проблему. Професіонали герметизують будь-які плоскі покрівлі швидко, надійно та якісно.

{gallery}ploskui dah{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:45:09 +0300
Теплоізоляція похилого даху пінополіуретаном https://www.ppu.cv.ua/39-teploizoliatsiia-skatnoi-pokrivli-pryvatnoho-budynku https://www.ppu.cv.ua/39-teploizoliatsiia-skatnoi-pokrivli-pryvatnoho-budynku

Власники приватних будинків часто скаржаться, що плата за опалення і так непомірно висока, а з настанням зими збільшується ще більше. Вони не розуміють, чому так відбувається. Виною всьому погана теплоізоляція в будинку. Якщо ви проведете роботи з утеплення, зможете зменшити витрати на опалення. Виконувати роботи по теплоізоляції повинні професіонали. З чого ж почати?

Одне з найбільш проблемних місць в будинку - покрівля, через яку йде до 30% втрат тепла. Тому в першу чергу потрібно виконати утеплення скатної покрівлі. А вже потім приступити до робіт по ізоляції стін, підлоги, мансарди і інших частин будівлі. Перед початком робіт порадьтеся з фахівцями, уважно вислухайте їх рекомендації по вибору матеріалу, яким можна виконати утеплення даху і всього будинку.

Жорсткий ППУ - кращий матеріал для теплоізоляції

Кращий утеплювач для покрівлі - жорсткий пінополіуретан. Цей полімер має низьку теплопровідність і паропроникність, забезпечує високу адгезію до різних матеріалів. Він міцний, безпечний і довговічний, а крім того - екологічний. Термін експлуатації теплоізолюючого покриття із ППУ перевищує 30 років. Виконавши утеплення покрівлі, ви забудете про проблеми на десятиліття.

За допомогою пінополіуретану можна виконувати не тільки тепло-і гідроізоляцію, але і робити паро-і шумоізоляцію поверхонь на високому рівні. Що треба знати при облаштуванні теплоізоляції покрівлі методом напилення ППУ? Одна з основних переваг такого утеплення - відсутність швів. При напиленні полімеру створюється монолітне покриття, в якому немає пустот і тріщин.

При цьому за допомогою ППУ можна проводити різні види робіт. Ви можете виконати як внутрішнє утеплення схилів даху горищного приміщення, так і зовнішнє утеплення покрівлі в будівлі. Причому якість покриття і отриманий ефект в обох випадках будуть просто чудовими. Однак потрібно врахувати, що при зовнішній ізоляції необхідно забезпечити своєчасний захист нанесеного шару від УФ-випромінювання.

Внутрішнє та зовнішнє утеплення покрівлі напиленням пінополіуретану

У сучасних будинках несуча каркасна конструкція скатної покрівлі найчастіше зроблена з дерева. Її енергоефективність дуже низька, тому роботи по теплоізоляції - це необхідність. Найкраще робити утеплення покрівлі жорстким пінополіуретаном, що дозволяє провести роботи в найкоротші терміни при збереженні високої якості.
Теплопровідність ППУ - найнижча серед усіх утеплювачів. Тому потрібна товщина шару теплоізоляції покрівлі буде менше, ніж при використанні інших теплоізолюючих матеріалів таких як мінеральна вата чи пінополістирол. Досить напилити утеплювач ППУ 40-100 мм між крокв, щоб отримати той же результат, що при використанні 200-250 мм мінеральної вати.

Так як теплоізоляція наноситься тоншим шаром, її вага буде менше. У результаті навантаження на покрівлю і несучі балки буде не дуже великою, що важливо. У сучасних умовах застосування новітніх технологій і матеріалів - виправданий крок. Фахівці визнають, що утеплення напиленням скатної покрівлі зсередини пінополіуретаном - це оптимальний варіант для приватного будинку.

Крім того, ви можете виконати посилення крокв даху за допомогою нанесення пінополіуретану. Така процедура не займе багато часу, а ефект від неї ви отримаєте відразу ж після застигання матеріалу. За допомогою методу нанесення проводиться не тільки внутрішня теплоізоляція ППУ між балками, що дозволяє зменшити теплообмін через покрівлю.

Ця технологія допоможе вам виконати і інші види робіт по утепленню. Таким же способом проводиться ізоляція даху над балками. За допомогою спеціального обладнання робітники розпорошують шар ППУ і надійно ізолюють поверхні, зменшуючи втрати тепла до мінімально допустимих значень. Виконуючи зовнішнє утеплення металевої покрівлі, ви отримуєте вражаючий результат, причому дуже швидко.

Крім того, метод напилення ППУ можна застосовувати для теплоізоляції конька і інших елементів, що складають частину несучої конструкції покрівлі. Ця технологія дозволяє створити безшовне покриття, не потребує використання додаткових елементів кріплення. Завдяки чому ви уникнете утворення містків холоду і зможете уникнути пов'язаних з цим проблем.

Переваги утеплення покрівлі жорстким ППУ

Основні переваги утеплення покрівлі зсередини твердим пінополіуретаном:
високий ступінь теплоізоляції;
відсутність швів і зазорів;
низька паропроникність утеплювача;
мала вага шару теплоізоляції;
висока міцність;
довговічність.

До цього додається відсутність конденсату після проведення робіт по утепленню покрівлі. Крім того, невелика товщина шару, що наноситься - це перевага, з якою важко сперечатися. Є й інші чинники, серед яких не останнє місце займають безпека і екологічність матеріалу. Нанесене покриття не буде негативно впливати на здоров'я людей, що живуть в будинку, не погіршить екологію будинку.
Покриття, виконане методом безшовної теплоізоляції шляхом напилення ППУ, допоможе вирішити відразу безліч проблем. Це і зменшення втрат тепла через покрівлю, усунення конденсату на металевих поверхнях, зменшення рівня шуму в приміщенні. А ще він допоможе посилити конструкцію крокв і всієї конструкції даху.

Крім того, нанесений на поверхню ППУ працює як гідро-і пароізоляція. Це позбавить вас від зайвих витрат, купівлі матеріалів і проведення додаткових робіт. При цьому нанесений утеплювач прослужить довше, тому що знижується ризик пошкодити будь-яку його частину при проведенні оздоблювальних робіт.

Професіонали всього світу вважають жорсткий пінополіуретан перспективним матеріалом, який здатний замінити інші утеплювачі. Його можна використовувати не тільки для теплоізоляції даху та стін будинку, але і як водонепроникний утеплювач для покрівлі під гіпсокартоном. На ППУ варто звернути увагу.

{gallery}dah2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:40:11 +0300
Ремонт і теплоізоляція старої покрівлі ППУ https://www.ppu.cv.ua/38-remont-staroi-pokrivli-i-podalshe-uteplennia https://www.ppu.cv.ua/38-remont-staroi-pokrivli-i-podalshe-uteplennia

Стара покрівля завжди створює масу проблем, які неможливо вирішити одним махом. Вона постійно тече, тому її потрібно ремонтувати з року в рік, витрачаючи на це нерви, гроші і час. Чи можна вирішити проблему раз і назавжди? Можна, якщо ви проведете теплоізоляцію покрівлі жорстким пінополіуретаном.

Цей сучасний матеріал ідеально підходить для утеплення промислових будівель, житлових будинків, а також ремонту старої покрівлі. З його допомогою можна не тільки полагодити дах, але і герметизувати його, позбувшись від постійних протікань.

images Як це зробити? Скористайтеся послугами нашої компанії, замовте роботи по напиленню ППУ.

Для проведення ремонту не потрібно демонтаж старої покрівлі, що дуже зручно. Досить видалити здуття і очистити поверхню від сміття. Вам не потрібно спеціально підготовляти покрівлю, прибирати старий шифер або руберойд. Ви заощадите не тільки час, але й гроші.

Чому краще вибрати ППУ

Низька теплопровідність - одна з головних характеристик цього матеріалу. Досить нанести ізоляцію шаром 5-8 см на покрівлю з шиферу, і всі проблеми будуть вирішені. При цьому ППУ має малу паропроникність, він виконує функції утеплювача і гідроізолятора одночасно.

Матеріал зберігає свої властивості протягом десятків років. Після нанесення він утворює монолітний шар ізоляції, через який не проникають ні холодне повітря, ні волога. Завдяки тому, що ППУ не потрібні додаткові кріплення, не утворюються містки холоду.

Ще одна перевага - бесшовність. У процесі утеплення створюється покриття, в якому немає стиків і тріщин. Воно охороняє покрівлю від протікання і промерзання, зменшує тепловтрати, герметизує всі зазори і дірки. Матеріал безпечний, негорючий і екологічний.

Особливості ППУ

Для напилення пінополіуретану на покрівлю в нашій компанії використовують обладнання Graco виробництво USA. Воно має необхідні характеристики, зручне в експлуатації, дозволяє створити якісне покриття за короткий термін. За допомогою такого обладнання ППУ наносять під високим тиском, тому він рівномірно розпорошується, ізолюючи покрівлю.

ППУ напилюється на руберойд, метал, дерево, бетон та інші матеріали. Завдяки високій адгезії він моментально прилипає і схоплюється утворюючи міцне покриття. Шар утеплювача потрібно захищати від УФ-випромінювання за допомогою спеціальних матеріалів, які дають повноцінний захист.

{gallery}dah2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:38:12 +0300
Утеплення мансардного поверху в панельному будинку https://www.ppu.cv.ua/32-uteplennia-mansardnoho-poverkhu-v-bahatopoverkhovomu-panelnomu-budynku-teploizoliatsiieiu-ppu https://www.ppu.cv.ua/32-uteplennia-mansardnoho-poverkhu-v-bahatopoverkhovomu-panelnomu-budynku-teploizoliatsiieiu-ppu

Утеплення мансардного поверху в багатоповерховому панельному будинку теплоізоляцією ППУ

У сучасних містах багатоповерхові будинки з мансардами зустрічаються досить часто. Просторі приміщення, що знаходяться під дахом, мешканці не використовують, тому що влітку в них спекотно, а взимку - холодно. Якщо ви хочете перетворити мансарду в житлове приміщення, поліпшити теплоізоляцію житлових мансард, потрібно виконати роботи по утепленню.

Вибір матеріалу

Мансарда - приміщення зі складною геометрією, що має велику площу контакту з вулицею. Через те, що частина поверхонь контактує з холодною вулицею, в приміщенні виникають тепловтрати. Як зменшити відтік тепла, як утеплити мансарду і перетворити її в зручний житловий простір? Фахівці вважають, що кращий вихід в такій ситуації - утеплення напиленням пінополіуретану, виконане за допомогою спеціального обладнання.

Можна виконати утеплення мансарди традиційними матеріалами, але все не так просто. Найменша помилка при монтажі тепло-або пароізолюючого шару може мати серйозні наслідки. Тому професіонали віддають перевагу сучасним матеріалам і технологіям, при виборі теплоізоляції для покрівлі мансарди рекомендують пінополіуретан.

Зменшення тепловтрат

У панельних будинках до 70% втрат тепла йде через покрівлю, тому першочергове завдання - утеплення покрівлі мансарди. Ще частина тепла йде через стіни, підлогу і міжпанельні стики. Ці поверхні також необхідно ізолювати, знизивши тепловтрати до мінімуму. Виконавши комплекс робіт, провівши утеплення стін мансарди, ви зменшите відтік тепла і знизите витрати на опалення.

Якщо ви хочете отримати максимальний результат, зробіть утеплення бетонної підлоги в мансарді. Так ви поліпшите звуко - і теплоізоляцію в приміщенні, що зменшить втрати тепла з квартир, розташованих поверхом нижче. Використовуючи новітню технологію напилення ППУ, ви зможете провести всі роботи, в тому числі безшовне утеплення даху мансарди, швидко і якісно.

Використання сучасних технологій при утепленні мансардного поверху

Професіонали вважають, що пінополіуретан - кращий утеплювач покрівлі мансарди на сьогодні. Якщо вам потрібно висока якість нанесення, хороша тепло-і звукоізоляція, використовуйте його як утеплювач для даху мансарди, стін під гіпсокартон. Застосовуючи метод напилення ППУ, ви отримаєте максимальний результат за короткий термін.

Цю технологію широко використовують в нашій компанії, з її допомогою виконують утеплення стелі житлової мансарди і інших поверхонь. У складній ситуації напилення ППУ дозволяє отримати кращий результат, ніж інші утеплювачі. За допомогою цієї новітньої технології, визнаної у всьому світі, можна швидко і якісно провести утеплення покрівлі мансарди, яке прослужить  біля 50 років, що в кілька разів довше ніж в інших найвідоміших теплоізоляторів.

За допомогою напилення ППУ можна виконувати утеплення покрівлі мансарди з профлиста, шиферу, черепиці, ондуліну і тд. Результат буде відмінним, заодно ви вирішите проблеми з конденсатом і пароізоляцією. Такий спосіб нанесення ізоляційного матеріалу дозволить не тільки скоротити терміни виконання робіт, але і знизити трудовитрати. Ця методика утеплення мансарди визнана найпрогресивнішою, тому її рекомендують багато фахівців.

Їй віддають перевагу професіонали, які виконують утеплення мансарди в багатоквартирних панельних будинках. Пінополіуретан за багатьма показниками випереджає традиційні теплоізоляційні матеріали. Властивості і характеристики ППУ роблять його одним з кращих теплоізоляційних матеріалів. Ставлячи цей утеплювач покрівлі мансарди на одне з перших місць, фахівці визнають, що майбутнє саме за ним.

Властивості пінополіуретану

Чим так відмінний пінополіуретан? Це сучасний матеріал, який використовують для тепло - і гідроізоляції приміщень, у тому числі для утеплення мансарди в житлових будинках. З його допомогою герметизують стики в плитах, закладають зазори у віконних і дверних отворах. Ось його основні властивості:

-низька теплопровідність;
-тепло-і морозостійкість;
-низька щільність;
-мала вага;
-міцність;
-довговічність.

Переваги пінополіуретану

Технологія напилення дозволяє добитися відмінних результатів при нанесенні теплоізоляції, у тому числі в процесі утеплення покрівлі мансарди. Ви отримуєте монолітний шар матеріалу, в якому немає швів, зазорів, пустот і тріщин. Вам не потрібні додаткові кріплення, тому що ізоляція буде триматися і без них. А це означає, що не будуть утворюватися містки холоду, через які йде втрата тепла.

ППУ можна наносити на конструкції, що мають складну конфігурацію, тому що у нього висока адгезія до різних матеріалів. Утеплювач покриє всі деталі і елементи, заповнить щілини й діри, забезпечивши надійну та якісну теплоізоляцію. Вам не потрібно попередньо підготовляти поверхні покрівлі мансарди, на які буде наноситися цей утеплювач, тому ви економите час і гроші.

У пінополіуретану низька паропроникність, тому при утепленні приміщень не потрібно використовувати пароізоляційну і вітрозахисну плівку. Тим самим знижується ймовірність пошкодження ізоляції при експлуатації, зменшується вартість матеріалів і робіт. Крім того, використання пінополіуретану дозволяє позбавитися від конденсату, запобігає корозії металевих конструкцій.

Ще одна важлива властивість цього матеріалу - довговічність. Після нанесення ізолюючого шару терміни утеплення можуть становити 30-50 років. Якщо ви подбаєте про якісний захист матеріалу від УФ-променів, їх можна збільшити до 50 років. Пінополіуретан однозначно виграє в порівнянні з мінераловатними утеплювачами. Він більш екологічний, безпечний для здоров'я, забезпечує надійну паро-і гідроізоляцію.

Крім того, вам не доведеться робити протипожежну та антисептичну обробку при теплоізоляції скатних покрівель мансард з дерев'яними кроквами. У нанесеному покритті не буде швів і щілин, а шар утеплювача буде більш тонким. За рахунок цього зменшиться вага ізоляції, знизиться навантаження на конструкції. На сьогодні ППУ виграє по багатьом параметрам. Якщо вам потрібно провести якісне утеплення мансарди, вибирайте саме його.

{gallery}mansard2017{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:02:21 +0300