Напилення пінополіуретану — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Wed, 21 Oct 2020 05:20:12 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Переваги напилюваного пінополіуретану https://www.ppu.cv.ua/perevahy-napyliuvanoho-pinopoliuretanu.html https://www.ppu.cv.ua/perevahy-napyliuvanoho-pinopoliuretanu.html

Пінополіуретан - легкий і міцний гідротеплоізоляціонний матеріал, що має своєрідну структуру, завдяки якій володіє найнижчим коефіцієнтом теплопровідності і самим малим водопоглинанням у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

Переваги Пінополіуретану:

1. Найнижчий коефіцієнт теплопровідності: (0,019-0,03) Вт/мК.
2. Водопоглинання матеріалів з поверхневою плівкою при вологості 98% за 24 години - 0,04% (2 г/м2).
3. Пінополіуретан має високу адгезію, напилюється практично на будь-які матеріали: дерево, скло, метал, бетон, цегла, фарбу, не залежно від конфігурації поверхні. В результаті цього відсутня необхідність в спеціальному кріпленні ізоляції.
4. Екологічно безпечний, шумоізоляційний і антикорозійний захист.
5. Досконала технологія забезпечує найбільш стислі терміни робіт, простота процесу отримання на місці застосування.
6. Нанесене покриття не потребує оновлення і ремонту протягом усього терміну служби.
7. Теплоізоляційний шар виходить цілісним, без єдиного стику.
8. Покриття довговічні і не схильні до розкладання, не руйнуються під впливом сезонних температурних коливань, атмосферних опадів, агресивної промислової атмосфери.
9. Теплоізоляційні матеріали біологічно нейтральні, стійкі до мікроорганізмів, цвілі, гниття, гризунів.
10. Пінополіуретан не підтримує горіння і є трудногорючим матеріалом. Самостійного горіння не має.
11. При відсутності механічних ушкоджень термін служби 30 років і більше.

napilenieНапилюваний пінополіуретан дає можливість:

1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через стіни будівель. Тепло акумулюється в стінах.
3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
4. Знизити витрати, пов'язані з будівництвом будівлі шляхом зменшення товщини стін і застосуванням менших радіаторних батарей і обігрівальних котлів.
5. Усунути конденсацію водяної пари в стіні, оберегти стіни від появи цвілі і гриба.

6. Дає можливість поновлення старих будівель, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію і міцну естетичну акрилову штукатурку.
7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.
8. Збільшити звукоізоляцію перегородок і стін будівель, що особливо важливо в будівлях, розміщених поблизу місць з інтенсивним вуличним рухом і шумом.
9. Протидіяти появі на стінах мікротріщин, що виникають через внутрішнього перенапруження, тому всі елементи конструкції стін знаходяться при однаковій температурі.
10. Сприятливий для навколишнього середовища і не містить шкідливих для здоров'я елементів.

Порівняльна характеристика різних будівельних матеріалів з ​​погляду теплопровідності:

Матеріал

Щільність
кг/м3

Теплопровідність
Вт/мК

Пористість

Порівняльна товщина, мм

Пінополіуретан

40-70

0,030

Закрита

40

Пінополістирол

20-30

0,041

Відкрита

80

Мін. вата

20 - 40

0,048

Відкрита

100

Дерево

800 - 1000

0,130

Відкрита

274

Керамзит

600 - 800

0,180

Відкрита

320

Газобетон

800

0,220

Відкрита

400

Цегла

1800

0,450

Відкрита

760

Бетон

2200

2,100

Відкрита

1720

Порівняльний аналіз ефективності використання ППУ і традиційної мін. вати:

 

Од.вимірювання

ППУ

Мін. вата

Коефіцієнттеплопровідності

Вт/мК

0,019-0,03

0,05-0,07

Термін служби

років

25-30 і більше

до 5

Структура(пористість)

-

Закрита

Відкрита

Стійкістьдо агресивного середовищаі вологи

-

Стійкий

Насичується вологою, при цьому різко збільшується теплопровідність

Екологічначистота

-

Дозволений до застосування

Алерген

Теплові втрати

-

У1,7рази нижче нормативних

Перевищує нормативні  після 12міс.експлуатації

Області застосування Пінополіуретану

- Теплоізоляція конструкцій промислових і цивільних будинків і приміщень (стін, підлог, підвалів, стель), що зводяться з залізобетону, цегли, металу та інших матеріалів;
- Утеплення покрівель будівель;
- Пінополіуретан ідеально підходить для ремонту пошкоджених покрівель (з будь-яким кутом нахилу) старих будівель з недостатньою теплоізоляцією. Як показує досвід, наприклад, при покритті покрівлі методом напилення пінополіуретану, економія часу в порівнянні з традиційними методами, становить до 80%, а економія коштів - до 50%.
- Теплоізоляція трубопроводів різного призначення, нанесена таким чином ізоляція дозволяє створити монолітне, повністю гідроізолюючі покриття труби. Додаткового захисту не потрібно - тільки фарбування для захисту від прямих сонячних променів.
- Теплоізоляція різних ємностей і резервуарів, в тому числі на об'єктах теплової та атомної енергетики;
- Теплоізоляція холодильних камер, ізотермічних і морозильних автофургонів;
- Виготовлення сендвіч-панелей;
- Герметизація міжпанельних стиків у будинках, дверних і віконних коробках.
- Суден, залізничних вагонів і тд.

Скорочуються витрати: на підготовку поверхні для монтажу теплоізоляції; немає кріплення; немає необхідності в установці механічного захисту (якщо вона не обумовлена особливими умовами експлуатації) самої теплоізоляції; не потрібно антикорозійного захисту самого металу; забезпечується захист конструкції від хімічно агресивного середовища; не виникає додаткових трудовитрат при теплоізоляції складних (опуклих і увігнутих) поверхонь; зменшується навантаження на несучі конструкції.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Напилення пінополіуретану Thu, 11 Apr 2013 15:08:05 +0300
Теплоізоляція бетонної покрівлі ППУ https://www.ppu.cv.ua/36-metod-teploizoliatsii-betonnoi-pokrivli-ppu https://www.ppu.cv.ua/36-metod-teploizoliatsii-betonnoi-pokrivli-ppu

Теплоізоляція покрівлі виробничого приміщення

З настанням зими у багатьох виробничих приміщеннях починають гуляти протяги, стає дуже холодно і незатишно. Виною всьому погано ізольована покрівля, через яку випаровується тепло. Спочатку господарі, виявивши проблему, намагаються її вирішити, однак швидко розуміють, що традиційні методи утеплення виявляються малоефективними.dah sklad

Утеплення бетонної покрівлі зсередини

Змирившись з неминучим, власники просто махають рукою на те, що покрівля протікає, а на металевих опорах накопичується конденсат. Вони вважають, що нічого не можна зробити, тому пускають все на самоплив. Така позиція може дорого обійтися, адже під дією зовнішніх факторів приміщення починає поступово руйнуватися, приходячи в непридатність.

Dah betonКращий варіант на сьогоднішній день - це утеплення покрівлі пінополіуретаном, який можна наносити на поверхні складної конфігурації. ППУ відмінно прилипає до різних будівельних матеріалів, в тому числі до цегли, бетону та металу. Працюючи зі спеціальним обладнанням, напилюють утеплювач на поверхню покрівлі зсередини. Досить нанести 50 мм ППУ, щоб позбутися протікань і щілин, точок промерзання чи утворення конденсату.

Теплоізоляція покрівлі зовні

У теплу пору року виконують зовнішні роботи по теплоізоляції. Напилюючи пінополіуретан на очищену і знежирену поверхню, створюючи монолітний безшовний шар ізоляції. Вона відмінно захищає покрівлю, зупиняючи проникнення холоду всередину виробничого приміщення. Такий захід дозволить отримати подвійну користь: поліпшить характеристики будови і допоможе знизити витрати на її опалення.

У нинішніх умовах, коли енергоносії дорожчають, це найбільш раціональний вихід з непростої ситуації. Однак і це ще не все, пінополіуретан, нанесений на поверхню покрівлі, працює не тільки як утеплювач, але і як гідроізолятор. Цей матеріал замуровує усі наявні щілини і тріщини, через які раніше проникала волога. Завдяки йому будуть усунені всі витоки тепла.

Будь-який досвідчений господарник розуміє, наскільки це важливо. Тепер цю проблему можна усунути буквально за кілька годин, причому зусиллями всього однієї бригади з двох людей, яка може дуже швидко відремонтувати бетонну покрівлю за допомогою цього унікального матеріалу.

Якщо ви хочете утеплити покрівлю зсередини або зовні, звертайтеся в нашу компанію. Ми виконуємо роботи по напиленню ППУ якісно і швидко. З нашими цінами ви можете ознайомитися на сайті.

{gallery}beton2017{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Напилення пінополіуретану Thu, 11 Apr 2013 12:21:59 +0300