Готові рішення з утеплення — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sun, 12 Jul 2020 23:36:07 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Утеплення стін, підлоги і стелі, перекриття. https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-stin-pidlohy-i-steli-kvartyry-zseredyny-v-panelnomu-budynku.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-stin-pidlohy-i-steli-kvartyry-zseredyny-v-panelnomu-budynku.html

Утеплення перекриття, стін, підлоги і стелі

Усвідомивши всі переваги пінополіуретану, наші клієнти дуже часто ставлять одні і ті ж питання, що стосуються утеплення квартир за допомогою напилення ППУ. У цьому зв'язку хотілося б висвітлити найбільш важливі аспекти, а саме підготовку тих чи інших поверхонь до нанесення даного теплоізоляційного матеріалу.
Більшість квартир розташовано в панельних будинках, де і зовнішня, і внутрішня теплоізоляція повністю відсутня. Саме тому потрібно приділити більше уваги саме панельним будівлям, хоча і в цегляних будинках проблема промерзання стін зустрічається досить часто. Але почати, мабуть, слід все ж з утеплення підлог, оскільки саме підлога є найменш захищеною частиною житлового приміщення.
Утеплення підлогиkvartira uteplenja
Перший варіант - це заповнення порожнього простору між лагами. У цьому випадку необхідно змонтувати лаги, які так само будуть використовуватися в якості направляючих, і прокласти відповідні комунікації, передбачені проектною документацією. Після цього виконується напилення пінополіуретаном, який крім теплоізоляційних якостей відіграє роль волого-і звуко-перегороджуваного бар'єру. Після затвердіння ППУ, на лаги можна укладати дошку, фанеру або OSB-плиту без облаштування додаткової гідроізоляції.
Другий варіант - заливання ППУ під стяжку. Якщо утеплення підлоги в панельному будинку передбачає подальший захист теплоізоляційного шару цементною стяжкою, то перед напиленням ППУ необхідно закрити розчином міжпанельні шви, очистити основу від бруду і пилу, прокласти комунікаційні магістралі. Для рівномірного напилення встановлюються маяки з пінополіуретану, що відповідають товщині майбутнього шару теплоізоляції. Нижню частину примикають до підлоги стін, на які передбачено нанесення ППУ, рекомендується закривати антиадгезійними матеріалами, такими як, наприклад, поліетиленова плівка або папір. Після затвердіння пінополіуретану можна заливати стяжку, товщина якої повинна бути не менше 60 міліметрів.
Промерзаючі стіни в квартирі
Наступна проблема, з якою дуже часто стикаються наші клієнти - це промерзання стін в панельному будинку. У цьому випадку для виконання зовнішніх робіт з теплоізоляції буде потрібно дозвіл відповідних інстанцій, а якщо квартира розташована на високому поверсі, то і застосування більш дорогого устаткування, що, відповідно, збільшить ціну робіт. Найоптимальніший варіант - це утеплення стін квартири зсередини.
Для обштукатурених поверхонь необхідно виготовити каркас з дерев'яних брусків, який буде служити напрямляючим елементом при виконанні kvartira2напилення. Установка каркасу починається з вертикальних кутів. Бруски повинні мати переріз, відповідно товщині передбачуваного теплоізоляційного шару. Наприклад, якщо шар ППУ 30мм, то і бруски повинні мати таку ж товщину. Вертикальність кутових стійок треба перевіряти за допомогою будівельного рівня, а проміжні стійки виставляти з дотриманням єдиної площини поверхні. Завдяки тому, що при такій підготовці пінополіуретан максимально рівномірно наноситься на стіну, дані заходи дозволять уникнути подальших проблем з нанесенням штукатурного шару.
Для того щоб нанести утеплювач під гіпсокартон, встановлення додаткових напрямляючих не потрібне. Направляючими служать металеві профілі, на які монтуються листи гіпсокартону. Такий спосіб утеплення мінімізує вплив містків холоду, якими є елементи металевого каркаса, оскільки спінена маса ППУ заповнює вільний простір під профілями і повністю герметизує кріпильні елементи.

 При утепленні стін у стадії ремонту, необхідно захистити склопакети та дверні коробки від попадання піни. Для цього так само можна використовувати поліетиленову плівку або папір, прикріплені за допомогою малярного скотчу.

Утеплення стелі
Утеплення стелі в квартирі - важливий етап теплоізоляції приміщення. Саме зверху холодне повітря опускається в приміщення, знижуючи ефективність утеплення підлоги і стін. До того ж напилення ППУ на стелю захищає від шуму, а також охороняє від проникнення вологи. Таким чином, щоб повністю уникнути витоків тепла, комплексна теплоізоляція приміщення обов'язково повинна включати в себе і утеплення стелі.
Виконується ця процедура за тим же принципом, що і утеплення стін. Тобто для подальшого нанесення штукатурного або шпаклювального шару необхідно зробити дерев'яний каркас. Різниця полягає лише в тому, що виставляти направляючі потрібно з перевіркою не вертикально, а горизонтально. Це дуже важливий момент, оскільки вирівнювання стелі штукатурними сумішами досить трудомістке заняття, і саме за допомогою пінополіуретану можна усунути існуючі перепади між плитами перекриття. При облицюванні стелі гіпсокартоном, напрямними служать металеві профілі.
Слід знати, що вимоги СНіПа 23-02-2003 встановлюють певні правила, які стосуються теплоізоляції приміщень і дотримання гігієнічних норм. Пінополіуретан - це ефективний захід утеплення квартир згідно з усіма будівельними нормами і правилами. Для напилення ППУ ми використовуємо високотехнологічне обладнання перевірених часом виробників. Утеплення проводитися універсальної установкою Graco-E30, що відрізняється високою продуктивністю і якістю шару, що наноситься.
Так що панельний будинок може бути цілком комфортним місцем для проживання. Потрібно лише прийняти правильні заходи до його облаштування. Утеплення стін, підлоги і стелі - важливі моменти при створенні комфорту і затишку, а найбільш ефективним теплоізоляційним матеріалом по праву вважається пінополіуретан. Якщо у Вас залишилися якісь питання, пов'язані з підготовкою поверхонь до напилення  ППУ, Ви можете зв'язатися з нашими консультантами по телефону для отримання вичерпної інформації з даного питання.

{gallery}Perekruttia_stelia{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 09 May 2013 18:02:52 +0300
Утеплення каркасно-щитових будинків ППУ https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-karkasno-shchytovykh-budynkiv-ppu.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-karkasno-shchytovykh-budynkiv-ppu.html

 

 

dddurl

     Утеплення стін каркасно-щитових будинків        

Каркасно-щитові будинки продовжують впевнено завойовувати популярність. Причини - очевидні: невисока вартість будівництва, екологічна чистота матеріалів, швидкий монтаж. Але поряд з цими плюсами є й вагомі мінуси: недостатня теплоізоляція, підвищена горючість, схильність до гниття. Чи є можливість зберегти всі плюси і прибрати недоліки? Відповідь професіоналів: можна і навіть потрібно. Для цього необхідно грамотно підійти до утеплення стін каркасно-щитових будинків. І оптимальний варіант - це сучасна технологія напилення пінополіуретаном.

ЧОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ППУ ДЛЯ каркасно-щитових БУДИНКІВ вигідна зі ВСІХ сторін? Переваги такого будинку : 1. Мала вага. Каркасно-щитові будівлі - досить легкі, тому не потребують ґрунтовного фундаменту, пінополіуретан має такий же плюс. Вирішуючи питання, як приступити до утеплення стін каркасного будинку з урахуванням такого важливого нюансу, цей показник враховується в першу чергу.
2. Висока швидкість будівництва. Напилення ППУ не затягує термін здачі готового об'єкта, так як потрібно всього кілька годин, щоб обробити всі стіни (300-600 кв. м за одну зміну - стандартна швидкість для бригади компетентних операторів ППУ).
3. Готовність до декоративних робіт. Відомо, що каркасно-щитові будинки готові до обробки відразу після монтажу: вони не схильні до усадки і мають рівні поверхні. Тому, якщо вибрати  ППУ в якості матеріалу для утеплення стін будинку, то можна зберегти таку перевагу: не потрібно ніякої підготовки ні до, ні після напилення.
4. Екологічність. Пінополіуретан має органічний склад, не виділяє шкідливі для здоров'я і природи речовини.
5. ППУ не збільшує товщину стін, зберігаючи корисний об'єм приміщень. Інші утеплювачі (наприклад теплоізоляційні плити) необхідно кріпити до стін будинку досить товстим шаром.
Напилення ППУ дозволяє забезпечити МІНІМАЛЬНИЙ шар у порівнянні з усіма іншими
існуючими на сьогоднішній день утеплювачами.
Всього 50 мм пінополіуретану проти:
120 мм мін. вати;
150 мм пінополістиролу;
380 мм пінобетону.
Тому напилювати ППУ можна і по внутрішніх стінах.
napilenieНівелюємо недоліки будинку
1. Зниження гігроскопічності будівлі і (як наслідок) гниття. ППУ
позбавляє від зайвих тимчасових і фінансових витрат на паро-і гідроізоляцію,  тому що жорсткий пінополіуретан прекрасно
справляється з цими функціями сам по собі. У той час як інші види
утеплювачів для стін (зокрема мінеральна вата) гідрофобні і вимагають створення додаткового шару (зазвичай використовують пергамін);
2. Ефективне зниження теплових втрат. Каркасно-щитові будинки від початку розраховані на додаткове утеплення, оскільки не відповідають українським нормам по теплозахисту.
Використання ППУ не тільки відповідає СНиП з енергозбереження, але і в 1,7 разів випереджає показники. Такий результат вдається досягти завдяки самому низькому коефіцієнту теплопровідності (0,019-0,025 Вт/мк) - в цьому у пінополіуретану немає рівних;
3. Підвищення біологічної та хімічної стійкості. Утеплення каркасного будинку за допомогою
ППУ дає можливість протистояти впливу цвілі, мікроорганізмів, гризунів, коренів дерев,
агресивних хімічних середовищ, атмосферних опадів;
4. Усунення містків холоду. Напилення пінополіуретаном створює безшовний монолітний
шар на будівлях будь-якої конфігурації. Це - найвдаліший варіант для захисту кутових стиків
стін каркасного будинку, які неможливо ефективно закрити утеплювачами у вигляді панелей;
5. Підвищення міцності. Навіть тонкий шар ППУ надає додаткову жорсткість всій конструкції;
6. Поліпшення показників пожежної безпеки. ППУ входить у категорію важкогорючих
матеріалів: ступінь займистості - В1. Пінополіуретан горітиме тільки в тому місці, куди піднести полум'я. На випробуваннях відразу після того, як прибирали факел, ППУ гаснув і не підтримував горіння тлінням.
Докладніше про технологію напилення ППУ для каркасно-щитового будинку ви можете дізнатися у кваліфікованих фахівців нашої компанії. Оператори проходили стажування в Європі, де метод використання пінополіуретану в якості утеплювача давно зарекомендував себе як найефективніший і вважається найбільш затребуваним в будівельній сфері.

{gallery}karkas2017{/gallery}

 
]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 09 May 2013 17:08:15 +0300
Теплоізоляція покрівлі, даху дому https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-pokrivli-domu.html https://www.ppu.cv.ua/teploizoliatsiia-pokrivli-domu.html

Теплоізоляція покрівлі та даху дому 


Оскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "диряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.

Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш компфорт та гроші

Теплоізоляція даху допомагає заощадити гроші на опалення. Різноманітність матеріалів і методів заплутує власників приватних будинків.

Краща теплоізоляція початку третього тисячоліття.

Напилюваний пінополіуретан - будівельний матеріал зі свідомо певним способом нанесення - напилення. Пінополіуретан - спінений поліуретан - спінена полімерна пластмаса - пінопласт і інші назви вживають фахівці і споживачі чудового за якістю і дуже цікавого з економічної точки зору теплоізолятора.

Перш ніж, говорити про те, які бувають Пінополіуретани і, що являє собою ППУ методом напилення, поринемо трохи в історію ринку полімерів, які так швидко (можна сказати «на очах») увірвалися в настільки консервативну науку - будівництво, що налічує вже ні багато ні мало кілька тисячоліть поводження з традиційними природними матеріалами.
Прорив у всіх галузях науки і техніки, до кінця другого тисячоліття привів до повсюдного використання полімерних матеріалів у будівництві. На зміну традиційним: каменю, металу, склу, дереву та ін. приходять всілякі полімери, з різним успіхом замінюють, будівельні матеріали що століттями зарекомендували себе. Більш дешеві сировиннні сполуки, що в основному є відходами нафтопереробки, поклали  початок основним полімерам, без яких сьогодні не уявляється життя.

Перші полімерні матеріали поступалися традиційним по терміну служби (головному в будівництві) і важко входили на будівельний ринок, в силу консерватизму будівельної науки, але дешевизна будівельних полімерів була очевидною і економіка брала гору.
Бурхливе світове споживання нафти призвело до такого ж бурхливого розвитку хімічної промисловості полімерів. На рубежі тисячоліть відбувся якісний стрибок, який привів до глобального переділу будівельного ринку матеріалів, а слідом і технологій. На сьогоднішній день багато полімерів не тільки не поступаються, але і перевершують своїх «традиційних братів» по всім можливим характеристикам. Саме таким, став напилюваний ППУ сьогоднішніх днів.
gadroizol promdahuОтже, з чого отримують ППУ (пінополіуретан), яким буває ППУ, і що означає слово - «напилюваний». ППУ отримують шляхом змішування двох компонентів: Поліолів та Ізоціонату. Поліол - являє собою смолу, що отримується з поліефірних смол з додаванням спеціальних добавок, які в більшій частині і впливають на кінцеві технічні (споживчі властивості) характеристики ППУ. Ізоціонат - органічна сполука, що є активними електрофілами. Ізоціонат - складна по виробництву сировина. Виробництво ізоціонатів «під силу» транснаціональним хімічним концернам, на території України заводів з виробництва ізоціонатів немає. Від якості ізоціонатів залежить якість кінцевого продукту, тобто ППУ. Існує безліч поліолів та ізоціонатів, що і визначає величезну різноманітність пінополіуретанів: від матраців і подушок до сендвіч панелей і напилювань на поверхні. Конкретна марка поліолу і конкретний ізоціонат, з якого виготовляють необхідний ППУ із заданими технічними характеристиками, називаються пінополіуретановими системами. ППУ буває жорсткий і еластичний, відкрито-комірчастий і закрито-комірчастий, заливний та напилюваний. Для змішування ППУ використовується обладнання, від якості якого залежить кінцевий результат.
В залежності від кінцевого призначення: заповнення форм або створення шару по поверхні, устаткування підрозділяють на напилювальні й заливні. Таким чином, «напилюваний» ППУ напилюється безпосередньо на поверхні за допомогою напилювального обладнання. Від якості напилювального  обладнання безпосередньо залежить якість кінцевого ППУ. Якісне обладнання по напиленню ППУ обов'язково є обладнанням високого тиску, в той час як заливне обладнання може бути як високого, так і низького тиску.
В даний час існує безліч різних напилюваних поліуретанових систем: відкрито-комірчасті і закрито-комірчасті жорсткі теплоізоляційні, відкрито-комірчасті і закрито-пористі еластичні шумоізоляційні, жорсткі і еластичні закрито-комірчасті гідроізоляційні, та інші зі змішаними характеристиками системи пінополіуретану.

Останнім часом особливого поширення набули жорсткі тепло-гідро-пароізоляційні поліуретанові системи, використовувані в основному в якості теплопароізоляторов і еластичні поліуретанові системи, використовувані в якості звукоізоляції. Основна характеристика кінцевого ППУ - щільність в ядрі і пов'язана з нею кінцева щільність виробу. Кінцева щільність ППУ в першу чергу впливає на його фізико-технічні характеристики, а, отже, на основні властивості і довговічність. З ростом густини ростуть міцнісні характеристики, але разом з ними зростає ціна кінцевого ППУ і його теплопровідність. І тут, ми підійшли до головної і найважливішої характеристики - теплопровідності, завдяки якій Пінополіуретан і є унікальним матеріалом. Саму низьку теплопровідність має жорсткий закрито-комірчастий напилюваний ППУ з щільністю в ядрі 28-35 кг/м3. Його коефіцієнт теплопровідності дорівнює 0.02 Вт/м2*К.
Однак, не тільки найкращі теплоізоляційні властивості ставлять напилюваний ППУ на верхню планку серед теплоізоляційних матеріалів. Напилюваний ППУ має хороші паро-гідроізоляційні властивості, а значить, немає необхідності використовувати пароізоляцію чи вітровологозахист, які необхідні при використанні будь-яких інших утеплювачів. Так само, висока адгезія до будь-яких матеріалів, здатність заповнення будь-яких порожнич і щілин в поєднанні з дуже високою міцністю (як для теплоізоляційного матеріалу), як на стиск, так і на розрив забезпечують значне зростання конструктивної міцності отриманої монолітної конструкції, та основне герметичності утеплюваних конструкцій. Гарні ізоляційні властивості ППУ збільшують термін служби самого конструктиву, захищаючи від корозії, гниття, розкладання та інші.
Пінополіуретан абсолютно екологічний і володіє досить значним терміном служби - понад 50 років, що обумовлено високою хімічною стійкістю до переважної більшості агресивних середовищ, в тому числі розчинників, нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів.
Висока технологічність методу напилення ППУ полягає в технологічності самого процесу напилення, а саме швидкістю виконання робіт, кількістю необхідних робочих, а так само мінімізацією транспортування (переміщуваний обсяг обладнання та вихідної сировини в 30 разів менше в порівнянні з традиційними утеплювачами). При цьому треба зауважити, що кваліфікація робочого персоналу повинна бути висока, так як висока технологічність вимагає великих знань, умінь і головне досвіду. Перераховувати весь спектр архітектурних і проектних рішень, де застосовується напилюваний ППУ в рамках даної статті не будемо, але можна сказати, що він набагато ширше, за рахунок усіх перерахованих вище унікальних властивостей напилюваного ППУ.
Таким чином, можна з упевненістю сказати, що напилюваний ППУ - теплоізоляція № 1 по якості в теперішньому та масовості застосування в майбутньому.

Технології виробництва ППУ в останні роки набули значного розвитку. Цьому сприяла сукупність факторів:
Технологічний прорив в обладнанні, що виробляє ППУ, а також у виробництві сировини (компонентів ППУ), який приніс зниження кінцевої вартості ППУ при більш високих теплотехнічних характеристиках.
Зростання вартості основних енергоносіїв.
Загальне економічне зростання останніх років.
Підвищення культури будівництва, загальне визнання передових будівельних технологій.
Вже сьогодні попередньо ізольовані ППУ труби, шкаралупи ППУ, сендвіч панелі ППУ - основні будівельні матеріали останніх років для ЖКГ та промислового будівництва. Як відомо, будівництво - консервативна область знань. Саме цей фактор у сукупності з недбальством сучасних архітекторів уповільнює впровадження ППУ в приватний житловий сектор будівництва.
Теплотехнічна ефективність ППУ заснована на самій низькій теплопровідності (в 1,5 рази нижче екструдованого пінополістиролу), високої міцності і відмінною адгезії до будь будівельним матеріалам.
Пінополіуретан використовується в будівництві, на виробництві будівельних конструкцій: різні теплоізоляційні панелі, термопанелі, сендвіч панелі, попередньоізольовані труби, шкаралупи ППУ. Такі елементи, що виготовляються на виробництві методом заливки (заливні системи), а також у вигляді напилення на будь-які будівельні конструкції (напилюваної системи). Перші дешевші і простіші у виготовленні (компоненти для заливних систем на 15-20% дешевше), другі більш технологічні, незважаючи на те, що дорожчі (компоненти для напилення в середньому на 15-20% дорожче).
Технологічність напилюваного ППУ полягає в першу чергу в безшовній конструкції, що не тільки покращує теплотехнічні показники будівельного об'єкта, але і вирішує супутні проблеми - пароізоляції і вітрозахисту, дозволяючи заощадити на відповідних матеріалах і роботах. Треба зауважити, що в більшості своїй напилюваний матеріал більш якісний (менш теплопровідний і більш міцний). Напилюваний матеріал забезпечує надійний корозійний захист поверхні, на яку він напилитий.
Пінополіуретан має гарний опір паропроникності, а також високу хімічну стійкість, що робить його прекрасним захисним матеріалом. Вельми цікаві напилювано - еластичні пінополіуретанові системи з'явилися в останній час.
Такі системи створюють прекрасний звукоізоляційний  захист по всьому спектру звукових частот. Напилюваний Пінополіуретан проводиться на місці проведення робіт, тобто на будівельному майданчику, що дозволяє істотно заощаджувати на транспортних витратах, що знижує загальну вартість будівництва, особливо в приватному секторі.
Технологія напилення пінополіуретану забезпечує високу продуктивність робіт і скорочує терміни проведення будівельних робіт. Універсальність, відмінні споживчі властивості, швидкість виконання робіт. Пінополіуретан роблять - будівельним матеріалом 21 століття.

{gallery}phocagallery/Dah_mansard{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 16:35:23 +0300
Утеплення мансарди https://www.ppu.cv.ua/vnutrishnia-i-zovnishnia-obrobka-mansardy-i-horyshchnoho-prymishchennia.html https://www.ppu.cv.ua/vnutrishnia-i-zovnishnia-obrobka-mansardy-i-horyshchnoho-prymishchennia.html

Горище або мансарда - приміщення, розташоване під дахом. Цю площу дуже часто не використовують, але сучасні матеріали і технології допоможуть перетворити її в затишні кімнати. Що для цього потрібно? По-перше, грамотне утеплення. По-друге, внутрішня і зовнішня обробка мансарди, горища.

Конструкція даху і планування

Фахівці знають, що на етапі будівництва будинку можна спланувати конфігурацію горищного приміщення. При цьому внутрішнє планування мансарди залежить від вибору типу даху. Найпростіший варіант - двосхилий дах. Простір під ним буде мати складну геометрію, частина стелі буде горизонтальною, а частина – похилою.

Ще один варіант - ламаний (мансардний) дах. Його конструкція трохи складніша, але і результат виходить більш прийнятним. Таке приміщення займає всю площу поверху. Воно виглядає як стандартна кімната, в якій стеля і стіни перпендикулярні один одному.

УТЕПЛЕННЯ МАНСАРДНОГО ПОВЕРХУ, ГОРИЩА, СТЕЛІ, ПЕРЕКРИТТЯ
Мансарди зовсім недавно увійшли в моду в Україні, самий задум використовувати приміщення горища для розширення житлової площі не новий, але дуже ефективний, - при невеликих затратах, тільки трохи змінивши конфігурацію даху і горища, ми отримуємо повноцінний поверх, де можна обладнати приміщення будь-якого цільового призначення.
Мансардні приміщення проектуються, як в будинках котеджного типу, комерційно-виробничого призначення, так і в багатоповерхівках, завдяки проектуванню мансардного поверху, архітектори вирішують зразу декілька питань,це і використання горища, збільшення корисної площі та завдяки складному даху покращення зовнішнього вигляду будівлі. Але в мансардного даху є і недоліки, основними ж недоліками мансардних поверхів через близькість даху є: шум, холод, спека, негерметичність (протяги "видувають" через не щільні теплоізоляційні матеріали Ваш комфорт), можливість протікання.
ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ? - ДОПОМОЖЕ ПІНОПОЛІУРЕТАН.
З отриманням проблем теплоізоляції мансарди, будівельники як їх тільки не вирішували, і мін вата і ековата з гідро та паробарєрами в кілька шарів, і пінопласт листовий, але повністю вирішити проблему не вдавалося, у ековати та мінвати обмежений термін експлуатації 5-10 років, та й не є вона повністю безпечною, через застосування при її виробництві фенольних смол, пінопласт крім того що він горючий, і його полюбляють гризуни, ще не так просто монтується особливо на стиках та дахах складної форми, так щоб ліквідувати повністю точки продування чи промерзання. Тому при затраті досить великої кількості грошей на ці матеріали, та часу на їх монтаж, питання утеплення та шумоізоляції вирішити повністю не вдається. З винайденням нового сучасного утеплювального матеріалу ПІНОПОЛІУРЕТАНУ з`явилася можливість вирішити всі проблеми з утепленням мансардного поверху І УТЕПЛЕННЯ, ГІДРОІЗОЛЯЦІЇ, ШУМОІЗОЛЯЦІЇ за один підхід.
Тому що пінополіуретан:
- Безшовний, - утеплює безшовним шаром всі щілини,стики даху зі стінами, фронтонами, по коньку, навколо мансардних вікон, виключаючи повністю точки промерзання та продування.
- Відмінна адгезія (прилипання) до будь-яких будівельних матеріалів (бетон, цегла, дерево, залізо, скло)
- Зовсім не поглинає вологу, що збільшує термін експлуатації до 50 років.
- Не цікавий для гризунів, комах, грибків.
- В три рази кращий коефіцієнт теплопровідності 0,019 Вт/(м•K).
- Придатний для утеплення мансардного даху будь-якої форми, навіть сфери чи купола.
- Не шкідливий, після затвердіння повністю нейтральний.
- Не горючий.
- Наноситься за короткий час, дах 200м.кв утепляється за один робочий день.
Тепер, після утеплення та шумоізоляції пінополіуретаном мансардний дах буде комфортним місцем перебування і в тріскучі морози, і шалену літню спеку, нічні зливи не будуть будити мешканців цього мансардного поверху, та й затрати на отоплення чи кондиціонування мансарди не будуть «душити бюджет» її власників.
У сучасних українських реаліях теплоізоляція будинків чи споруд, напряму зв’язана витратами на обслуговування, отоплення чи охолодження приміщень, і витрати ці потійно зростають , через зростання цін на ГАЗ, електроенергію, і навіть дрова. З настанням холодів важливо не тільки, чим отоплювати газом чи дровами, але й наскільки бережуть тепло конструкції вашої оселі, щоб не втрачати ВСЕ ДОРОЖЧЕ ТЕПЛО, позбутися сирості,конденсату - ТРЕБА УТЕПЛЯТИ!
Кращий сучасний утеплювач – це ПІНОПОЛІУРЕТАН , він збереже комфорт і ваші гроші, інвестиція в теплоізоляцію окупиться за 3 роки та безкоштовно буде працювати на ваш комфорт, ще понад 50 років.
«Збережіть комфорт і влітку і зимою економте з ПІНОПОЛІУРЕТАНОМ»

Зовнішня обробка фасаду і фронтонів

Якщо обробка мансарди ведеться на етапі будівництва будинку, фронтони декорують тими ж матеріалами, що і фасад всієї будівлі. Найчастіше використовують облицювальну цеглу, сайдинг, штукатурку, декоративні плити. Ще один популярний варіант - дерев'яна вагонка.

Віконні отвори

Єдині джерела природного світла - це вікна мансарди. Вони роблять приміщення затишним і житловим, створюють комфортну атмосферу. У більшості випадків вікна розташовуються у торці будинку. Однак дуже часто цього мало, тому додаткові прорізи роблять в похилій поверхні даху.

Коли монтаж віконних конструкцій завершений, із зовнішньої сторони встановлюють оклад, що відповідає виду покрівлі. З внутрішньої сторони роблять відкоси. Для цього можна використовувати різні матеріали (гіпсокартон, МДФ, ДСП) або готові рішення (спеціальні планки, комплекти готових відкосів і налічників).

Внутрішнє оздоблення підлоги, стін і стелі

Для обробки інтер'єру мансарди можна використовувати будь-які сучасні матеріали. У більшості випадків в хід йдуть гіпсокартон, вагонка, стінні панелі, штукатурка, різні шпалери. Їх можна вільно купити в спеціалізованих супермаркетах або на будівельних ринках.

Перш, ніж починати обробку скатів і стелі, потрібно виконати стяжку на підлозі, обштукатурити стіни і перегородки. Потім дочекатися, поки випарується волога. І тільки потім можна приступити до обшивки. Для обробки скатів мансарди можна використовувати плити з гіпсокартону, ДСП, дерево, а також інші матеріали.
Один з найбільш красивих і сучасних варіантів для оформлення мансарди - декоративні стінні і стельові панелі. З їх допомогою можна виконати інтер'єр в єдиному стилі, візуально розширивши простір. Кольорове рішення і дизайн рисунка панелей можна підібрати так, щоб вони збігалися із загальним стилем будинку.
Для внутрішньої обробки горищного приміщення добре підійде вологостійка ламінована фанера. Цей популярний матеріал стійкий до деформації, не навантажує каркас будівлі, добре ріжеться. З його допомогою можна оформляти будь-які поверхні в приміщенні: стіни, стеля, скати, підлогу.

Одним з найбільш затребуваних варіантів для обробки підлоги є ламінат. Його вибирають через невисоку ціну і красивий зовнішній вигляд. Хороші і інші матеріали, наприклад паркет, дошки, керамічна плитка, дерев'яне підлогове покриття. Вони дозволяють оформити підлогу в будь-якому стилі, надавши кімнаті індивідуальні риси.

Коли внутрішня і зовнішня обробка будуть закінчені, у вас з'явиться ще одне житлове приміщення, в якому буде тепло, світло, красиво і затишно.

 {gallery}Dah-Mansard{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 16:01:09 +0300
Утеплення фундаменту і цокольного поверху будинку https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-fundamentu-i-tsokolnoho-poverkhu-budynku.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-fundamentu-i-tsokolnoho-poverkhu-budynku.html


fundamentПри будівництві будинку одним з найважливіших етапів є гідро - і теплоізоляція фундаменту і цоколя. В умовах нашої країни утеплення потребують усі види фундаменту, незалежно від їх конструкції. Ми допоможемо вам утеплити не тільки стрічкові фундаменти, але й плитні, а також стовпчасті. При цьому гарантуємо високу якість проведених робіт. Ми знаємо, що від результатів нашої праці залежать експлуатаційні характеристики будівлі і її комфортність.

Якщо ви хочете жити в теплому і зручному будинку, де немає проблем з витоками тепла, необхідна теплоізоляція фундаменту методом напилення пінополіуретаном. Ця технологія вже багато років застосовується за кордоном, де пройшла всебічну перевірку на міцність. Ми виконуємо різні види теплоізоляційних робіт у будівлях, в тому числі робимо утеплення бетонного фундаменту, стін, стелі покрівлі.

ППУ - сучасний матеріал для утеплення фундаменту і цоколя.

Жорсткий пінополіуретан використовують у всьому світі. З його допомогою утеплюють фундаментні стіни з цегли, піноблоку, газосилікату, бетонних плит, перекриття. Висока адгезія дає можливість наносити цей матеріал на будь-які поверхні. Причому іноді їх не потрібно попередньо підготовляти. Основна перевага ППУ - монолітність покриття, відсутність дір і тріщин у товщі утеплювача.

Проблеми і рішення

Основне завдання теплоізоляції - зменшення втрат тепла через стіни. Роблячи утеплення цокольного поверху пінополіуретаном, ви мінімізуєте тепловтрати і знижуєте витрати на опалення будинку. При цьому отримуєте ще одну перевагу - зменшуєте паропроникність стін фундаменту. Адже ППУ - це не тільки хороший утеплювач для стін, він також виступає в якості паро - і гідроізоляційного матеріалу.

Ми працюємо з ППУ вже давно, тому знаємо, що в нашому кліматі саме він є найбільш прийнятним теплоізоляційним матеріалом для цоколя і фундаменту. За допомогою пінополіуретану ви зможете одержати високу якість робіт у досить короткі терміни. Якщо ви будуєте будинок і не знаєте, як утеплити фундамент, цоколь, звертайтеся до нас. Ми проведемо огляд будівлі і виконаємо повний перелік робіт по тепло - і гідроізоляції.

Утеплення і гідроізоляція фундаменту і цоколя

Гідроізоляція та утеплення фундаменту в приватному будинку - найважливіший етап будівництва. Ці роботи потрібно провести дуже якісно, використовуючи теплоізоляційний матеріал з хорошими фізико-механічними властивостями.
Основні переваги теплоізоляції фундаменту, цоколя пінополіуретаном:

відсутність швів;
високий рівень теплоізоляції;
немає додаткових кріплень, тому не утворюється місток холоду;
зменшення паропроникності;
довговічність.

Ми пропонуємо послуги по якісному утепленню фундаменту зовні, зсередини за допомогою напилення ППУ. Оптимальний варіант проведення робіт ми зможемо запропонувати після огляду об'єкта. У деяких ситуаціях необхідно робити і зовнішню, і внутрішню ізоляцію. Проте може статися і так, що знадобиться теплоізоляція цоколя, фундаменту (піною) лише з одного боку.

Наше завдання - провести всі роботи по тепло - і гідроізоляції швидко, якісно, з дотриманням всіх норм. Результат залежить від обраного матеріалу, його щільності, а також товщини шару утеплення стін фундаменту. Щоб отримати максимальний ефект,  ППУ наносться по всьому периметру будівлі. При цьому вважаємо, що хороший результат дає теплоізоляція фундаменту зовні жорстким ППУ шаром 60 мм.

У цьому випадку точка роси буде знаходитися в товщі утеплювача, тобто виявиться за межами стіни. Цей варіант можна визнати кращим, він дозволяє позбутися від промерзання фундаментних стін у будівлі.

Вибираючи пінополіуретан в якості теплоізоляції, ви робите правильно. ППУ - це універсальний захист, який допоможе збільшити термін експлуатації будівлі і несучих конструкцій. Ви можете замовити утеплення фундаменту пінополіуретаном і переконатися, що втрати тепла через стіни знизилися, як і витрати на опалення.

 

{gallery}Fundament-zokol{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 14:25:34 +0300
Як утеплити підлогу і підпілля? https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-pidlohy-i-pidpillia.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-pidlohy-i-pidpillia.html

Daaah mansaОскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "диряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.

Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш компфорт та гроші

Як відомо, основою будь-якого приміщення є саме підлога, так як в процесі переміщення по квартирі, приватному будинку саме з ним контактує людина. І тому якщо підлога буде холодною, то подібний контакт буде некомфортним і може призвести до негативних наслідків. Багато хто розуміє, що ноги постійно повинні бути в теплі, а це можна забезпечити тільки коли тепла підлога. Однак не тільки з цієї причини потрібна теплоізоляція підлоги в панельному будинку, а також у приватному будинку. Крім бажання мати комфорт, утеплення підлоги в квартирі потрібно ще і з тієї причини, що приблизно 20% загальних теплових втрат відбувається через підлогу, отже, витрати на обігрів приміщення значно зростають.1197892550

Важливо відзначити, що багато теплоізоляційних матеріалів мають ряд суттєвих недоліків, зокрема ймовірність утворення щілин в процесі монтажу, високі витрати, пов'язані з перевезенням теплоізоляційного матеріалу великого об'єму, в місцях кріплення теплоізоляційного матеріалу виникнення містків холоду.

Однак усіх цих недоліків позбавлений такий теплоізоляційний матеріал, як пінополіуретан ППУ. У даній ситуації теплоізоляційний матеріал наноситься досить економічним способом напилення. У підсумку виходить монолітний шар, де відзначається повна відсутність щілин і стиків, а це дуже важлива перевага утеплення підлоги, підпілля пінополіуретаном.

Якими ще перевагами володіє утеплення дерев'яних підлог пінополіуретаном, а також утеплення бетонних підлог в гаражі, лоджії, балконі:
для виконання теплоізоляційних робіт на об'єкт доставляються всі компоненти в спеціальних залізних бочках. Для транспортування подібна тара вимагає менших витрат.
На виконання теплоізоляційних робіт не потрібно багато часу.
Низька паропроникність ППУ.
Теплова ізоляція з жорсткого ППУ підлоги в приватному будинку або котеджі виконується і всередині, і зовні.
Завдяки особливій структурі пінополіуретан запобігає утворенню конденсату.

Застосування шару ППУ (порівняння з мінватою) нашими спеціалістами дає можливість повністю виключити всі фінансові витрати на гідроізоляцію підлоги, так як пінополіуретан відрізняється дуже високою вологостійкістю.

Безшовний метод утеплення підлог напиленням пінополіуретану є довговічним, швидким і екологічним. ППУ не піддається гниттю, а крім цього, особлива структура даного теплоізоляційного матеріалу дає можливість запобігати виникненню різних мікроорганізмів, які викликають грибок і цвіль. Так як ППУ відрізняється хорошою міцністю і на гранули не розпадається, з боку гризунів вони впливу не піддаються.

За час своєї роботи ми виконали утеплення підлог і підпілля на багатьох об'єктах, і в кожному з них кінцевий результат повністю задовольнять всі запити клієнтів.

 {gallery}phocagallery/Stinu_pidloga{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 12:18:17 +0300
Теплоізоляція пінополіуретаном горища https://www.ppu.cv.ua/poetapne-uteplennia-horyshcha-teploizoliatsiia-pinopoliuretanom.html https://www.ppu.cv.ua/poetapne-uteplennia-horyshcha-teploizoliatsiia-pinopoliuretanom.html

Поетапне утеплення горища. Теплоізоляція пінополіуретаном


Теплоизоляция чердакаДуже часто горищне приміщення не використовують, тому воно знаходиться в запустінні, а цей простір може стати затишною зоною відпочинку або ігровою кімнатою. Але спочатку потрібно виконати теплоізоляцію горищного приміщення. Цей захід допоможе зменшити втрати тепла через покрівлю, стіни, перекриття і підлогу. Ви зможете менше платити за опалення не тільки цього приміщення, але і будинку в цілому.

Вибираємо утеплювач для горища

На будівельному ринку представлені різні теплоізоляційні матеріали. Найчастіше люди купляють щось подешевше. Вони виконують утеплення горища приватного будинку пінополістиролом або мінеральною ватою. Характеристики цих матеріалів не ідеальні, зате вартість не надто велика.

Так чим же утеплити горище, щоб воно стало повноцінним житловим приміщенням? Ми пропонуємо сучасний матеріал - жорсткий ППУ. Співробітники нашої компанії провели порівняння утеплювачів для горища. Були вивчені характеристики, особливості, строки експлуатації кожного матеріалу.

Результат: низька ефективність, необхідність влаштування паро-та гідроізоляції, малий термін експлуатації. Фахівці прийшли до висновку, що дешеві утеплювачі не дають очікуваного ефекту. При монтажі між плитами залишаються щілини, через які йде тепло. Щоб їх закрити, доводиться використовувати дорогі матеріали.

Наша компанія готова запропонувати більш простий варіант - утеплення пінополіуретаном горищного поверху. Матеріал володіє відмінними тепло-і шумоізолюючими характеристиками, він не схильний до дії бактерій, грибків і плісняви. В процесі експлуатації (близько 50 років) зберігає свої властивості.

Види утеплення горища

Наші фахівці можуть зробити зовнішню або внутрішню теплоізоляцію приміщення. Щоб виконати утеплення горища напиленням пінополіуретану зовні, потрібні певні умови (температура повітря вище +5 ° С, відсутність сильного вітру, опадів). Провести утеплення горищного приміщення в житловому будинку взимку можна тільки зсередини. При цьому температура повітря в приміщенні повинна бути більше +10 С.

Щоб ефект був максимальним, потрібна якісна теплоізоляція пінополіуретаном на горищі. Причому обробляти слід не тільки стіни і підлогу. Основна частина тепловтрат (близько 25%) припадає на покрівлю, тому теплоізоляція даху горища, конька і інших несучих конструкціях обов'язкове. ППУ має низьку теплопровідність і гарну адгезію, він утеплить і герметизує всі поверхні.

Поетапне утеплення горища

Фахівці нашої компанії проведуть огляд, вони визначать, який шар теплоізоляції для утеплення даху горища буде оптимальним. У більшості випадків достатньо нанести ППУ товщиною 5-8 см за кілька проходів. За один раз оператори напилюють не більше 2 см матеріалу, після чого очікують, щоб шар стабілізувався і застиг.
Утеплення горищаТакий метод безшовного утеплення горища є найкращим. Він дозволяє за короткий час добитися потрібного результату, отримати відмінну якість при проведенні робіт. При цьому напилювана теплоізоляція утворює монолітне покриття, в якому немає зазорів. Крізь нього не проходить холодне повітря з вулиці, тому температура в приміщенні підвищується.

Використовуючи метод напилення ППУ, можна виконати утеплення горища в приватному будинку, навіть якщо приміщення має складну геометрію. Завдяки високій адгезії пінополіуретан добре прилипає до різних матеріалів, заповнюючи щілини, вигини, охоплюючи виступи, герметизуючи всі отвори і місця примикань різних конструктивних елементів.

Як позбутися конденсату на горищі

При монтажі традиційних теплоізоляційних матеріалів необхідно виконувати додаткові роботи по гідро-і пароізоляції. Спеціальна гідроізоляційна мембрана захищає утеплювач від попадання вологи і водяної пари. Якщо вона буде пошкоджена, в теплоізоляційний матеріал потрапить волога. Через деякий час він почне гнити, в ньому з'явиться цвіль.

Інша справа пінополіуретан. Це сучасний матеріал, що володіє низькою паропроникністю, якому не потрібен вітрозахист. Він може виконувати відразу кілька завдань, працюючи як тепло-, паро-та гідроізолятор одночасно. Досить напилити ППУ на поверхню, і захист від конденсату вам забезпечений. Після робіт по утепленню додаткова пароізоляція на горищі не знадобиться.

Утеплення горищного приміщення

Господарі приватних будинків можуть переконатися, що горище, утеплене ППУ, дає масу переваг. Його можна перетворити в спальню, житлову кімнату або ігрову. Якісна теплоізоляція допомагає знизити витрати на опалення, заощаджуючи ваші гроші. Наші фахівці проведуть грамотне утеплення зсередини фронтону на горищі, а також стін, підлоги і покрівлі.

При монтажі утеплювача не потрібні додаткові кріплення, тобто не буде містків холоду. Використовуючи метод напилення ППУ, ми робимо утеплення бетонної або дерев'яної підлоги на горищі. Процедура нанесення досить проста, її можна виконати в короткі терміни. Використовуючи пінополіуретан, можна утеплити люк на горищі і інші елементи будівлі.

Як і навіщо утеплювати перекриття?

Щоб зменшити відтік тепла з нижніх поверхів, потрібно провести роботи по теплоізоляції. Використовуючи метод напилення ППУ, наші фахівці виконають утеплення перекриттяутеплення міжповерхових перекриттів горища. В результаті збільшиться температура в приміщенні, знизяться втрати тепла.

ППУ застосовують, щоб ізолювати перекриття із залізобетонних плит і інших матеріалів. Він добре прилипає, утворюючи міцне покриття. Пінополіуретан можна використовувати на дерев'яних перекриттях, балках, металевих покрівлях, цегляних стінах і так далі.

Фахівці вважають, що ППУ - це найкращий утеплювач для горищних і міжповерхових перекриттів, як бетонних, так і дерев'яних. Наша компанія вибрала цей матеріал, тому що він добре себе зарекомендував. ППУ міцний і надійний, володіє унікальними характеристиками, має великий термін експлуатації.

{gallery}Perekruttia_stelia{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 12:00:05 +0300
Утеплення будинків та котеджів https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-domiv-ta-kotedzhiv.html https://www.ppu.cv.ua/uteplennia-domiv-ta-kotedzhiv.html

Утеплення зовнішніх стін цегляного будинку

утеплення будинкуГосподарям цегляних будинків можна тільки позаздрити, адже вони живуть в прекрасних умовах. Влітку в їх будинку прохолодно, а взимку - тепло і затишно. Але у цієї медалі є й зворотний бік - витрати на опалення такого будинку досить великі. Як вирішити цю проблему? Фахівці радять провести зовнішнє утеплення стін цегляного будинку.

Навіщо потрібно теплоізолювати?

Крізь стіни цегляного будинку “тікає” дорогоцінне тепло, в результаті ви витрачаєте гроші на обігрів вулиці, а не внутрішніх приміщень. Чому так відбувається? Цегла є повітро- і паропроникним матеріалом. Вона ніби “дихає” пропускаючи крізь себе пари води і повітря. У результаті всередині цегляної стіни утворюється мікроциркуляція повітряних потоків, відбувається інтенсивний теплообмін. Тільки якісна теплоізоляція цегляних стін фасаду допоможе усунути цю проблему.

Утеплюємо зовні чи зсередини?

Ви вже зрозуміли, що утеплення цегляного будинку - це необхідність. Як краще утеплювати: зсередини чи зовні? Обидва варіанти дозволяють добитися добрих результатів, допомагаючи зменшити тепловтрати через стіни і кути будівель. При цьому фахівці рекомендують вибрати зовнішнє утеплення, якщо дозволяють умови.
Тільки в цьому випадку ви отримаєте максимальний ефект. Всі роботи по теплоізоляції фасаду краще доручити професіоналам. Коли вони виконають утеплення стін зовні, ви відразу відчуєте різницю. У будинку стане значно тепліше і комфортніше, зникнуть протяги, які вам дошкуляли. Як результат - знизяться витрати на опалення.

Чим утеплювати цегляні стіни?

Утеплення всередині стіниДуже часто господарі не можуть вирішити, чим і як утеплити стіни зовні. Вони вагаються, тому що кожен з теплоізоляційних матеріалів по-своєму гарний. На якому з них зупинитися? Все залежить від того, чому ви віддаєте перевагу: високій якості чи дешевизні. Якщо вам потрібна якість, вибирайте утеплення методом напилення ППУ. Якщо ви хочете витратити менше грошей, шукайте щось інше.
Зараз на ринку багато теплоізоляційних матеріалів, наприклад мінвата, пінопласт, пінополістирол і інші. Порівнюючи їх характеристики і оцінюючи вартість робіт і матеріалів, ви відшукаєте свій утеплювач для стін. Але врахуйте, що знайдений варіант - це компроміс. Вибираючи між якістю і ціною, ви вибрали друге. Ті ж, кому важливіше якість, віддадуть перевагу жорсткому пінополіуретану, про який добре відгукуються фахівці.

Чому потрібно вибрати ППУ?

Жорсткий ППУ - це спінений синтетичний матеріал, що має структуру із закритими порами. У нього найнижчий показник теплопровідності серед всіх матеріалів для теплоізоляції. Виконавши утеплення стін зовні за допомогою 15-20 см мінеральної вати або 10-15 см пінополістиролу, ви отримаєте той же ефект, що і при шарі ППУ 50 мм. Тобто жорсткий пінополіуретан можна наносити більш тонким шаром. При меншій кубатурі результат буде таким же або навіть краще. Вражає!
Інші характеристики цього матеріалу вражають не менше. ППУ легкий і міцний, у нього висока адгезійна здатність. Він добре прилипає до різних матеріалів (цегли, штукатурки, дерева, металу та інших). Фахівці оцінюють щільність ППУ від 32 кг/м3 як хороший показник, який дає матеріалу одне з ключових властивостей - низьку паропроникність.
Утеплення домуЦе означає, що пінополіуретан можна використовувати як матеріал для пароізоляції. У чому вигода? Виконуючи зовнішнє утеплення стін цегляного будинку шляхом напилення ППУ, ви позбавлені від необхідності створювати додаткову паро-і гідроізоляцію. Це економить вам час, підвищує експлуатаційні властивості покриття, збільшує термін експлуатації.

Погодні умови і довговічність

При напиленні ППУ створюється монолітний шар теплоізоляції. Ви отримуєте утеплення стін цегляного будинку, в якому немає стиків і швів, дірок і щілин. Матеріал заповнює наявні порожнечі, приховує всі щербинки і нерівності в цегляній стіні. ППУ можна застосовувати навіть в екстремальних кліматичних умовах. Цей матеріал володіє морозо-і теплостійкістю, що дозволяє експлуатувати його при температурах від -90 градусів до +150 градусів Цельсія.
Низьке водопоглинання - ще одна перевага, адже матеріалу не страшні опади. Крім того, пінополіуретан не схильний до гниття, не боїться цвілі, “несмачний” для  гризунів мікроорганізмів і бактерій. Такий утеплювач для стін прослужить дуже довго, його довговічність складає 30-50 років. Протягом цього терміну теплоізоляційні властивості ППУ залишаться незмінними. Ці дані отримані в ході тривалих випробувань, які проводилися протягом десятиліть.

Особливості пінополіуретану

Потрібно враховувати, що ППУ нестійкий до дії УФ-випромінювання. Коли ви проводите утеплення заміського цегляного будинку або іншого об'єкта, потрібно вжити відповідних заходів для захисту поверхні матеріалу. Після завершення робіт по утепленню ви можете пофарбувати ППУ фасадною захистною фарбою. Однак такий захист протримається лише 2-3 роки.
Існують більш ефективні і довговічні варіанти обробки, які захистять поверхню пінополіуретану від ультрафіолету. Ви можете:
- обшити навісним фасадом будинок або особняк;
- обштукатурити стіни;
- нанести мастику Гіпердесмо;
- зробити облицювальну кладку;
- використовувати для обробки сайдинг або інші облицювальні матеріали.

{gallery}Fasad-bud{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Готові рішення з утеплення Thu, 11 Apr 2013 11:55:39 +0300