logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Теплоізоляція ППУ

Тепло зимою - на жарко літомПінополіуретан (ППУ) - теплоізоляційний і гідроізоляційний матеріал, що має малу вагу і відмінну міцність, своєрідну структуру, завдяки якій має найменший коефіцієнт теплопровідності у порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.
Пінополіуретан (ППУ) - різновид пластмас з комірчастою структурою. Згідно своїми властивостями, пінополіуретан визнаний у всьому світі полімером № 1.

Підкатегорії

Готові рішення з утеплення

В цьому розділі ми пропонуємо ГОТОВІ РІШЕННЯ типових проблем повязаних з УТЕПЛЕННЯМ, ШУМОІЗОЛЯЦІЄЮ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЄЮ, що вирішуються пінополіуретаном за один прохід.
В сучасному будівництві враховуючи всі недоліки ведення будівництв минулих років, вимальовуються популярні, найчастіше затребувані рішення з утеплення переважно житлових будинків приватного серктора, котеджного типу та й деяких конструкцій багатоповерхового будівництва.
У всіх випадках, втрати тепла, конденсат, протяги загрожують і міцності та довговічності конструкцій будівлі, і загрожують незручностями, зниженням комфорту і навіть здоров"ю людей, що перебувають у цих приміщеннях.

Перегляд матеріалів ...

Чому необхідно утепляти?

У сучаних реаліях будівництва та експлуатації будинків та споруд, все жорскіше ставиться питання, щодо збереження не тільки КОМФОРТУ, - а це і тепло взимку і прохолода літом, але й питання збереження від руйнування самих будиків чи споруд.
Особливо це актуально для популярних, впроваджуваних сьогодні, цокольних та мансардних поверхів, які потребують ОБОВЯЗКОВОЇ гідроізоляції та утеплення. Найменше недотримання, технологій, гідроізоляції чи теплоізоляції дуже дорого коштують вже після 2-5 років експлуатації, таких, - зведених нашвидкоруч горе-будівельниками будівель.
Неутеплений чи не гідроізольований фундамент або цоколь, вже через пару років покаже сирі підлоги, підвали, плісняву, грибки, що не тільки будуть руйнувати конструкції будівлі, але й завдаватимуть шкоди для здоровя мешканцям такого будинку.
А не утелпені згідно елементарних будівельних норм: стіни, дахи чи особливо мансарди, загрожують не тільки прямими втратами тепла, але й знищенням дорогих облицювальних матеріалів, завдяки промерзанню, конденсату, плісняві чи грибкам.
Після завершення всіх оздоблювальних та фасадних робіт, повернутися до утеплення чи гідроізоляції БЕЗ ЗБИТКІВ БУДЕ НЕМОЖЛИВО!
ТОМУ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ ТА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ це такі самі важливі етапи будівництва як наприклад, ЗВЕДЕННЯ СТІН ТА ДАХУ!

Перегляд матеріалів ...

Напилення пінополіуретану

Напилюваний пінополіуретан дає можливість:

1. Зменшити витрати, пов'язані з обігрівом і використанням теплової енергії (газу, мазуту і вугілля).
2. Обмежити до мінімуму втрати тепла через стіни будівель. Тепло акумулюється в стінах.
3. Ліквідувати витік тепла в будівлях через стики в блоках, тому зовнішня теплоізоляція вкриває (ізолює) всі елементи конструкції - від підвальних стін до даху.
4. Знизити витрати, пов'язані з будівництвом будівлі шляхом зменшення товщини стін і застосуванням менших радіаторних батарей і обігрівальних котлів.
5. Усунути конденсацію водяної пари в стіні, оберегти стіни від появи цвілі і гриба.

6. Дає можливість поновлення старих будівель, у тому числі пам'ятників архітектури, використовуючи теплоізоляцію і міцну естетичну акрилову штукатурку.
7. Продовжити життєвість будівель і збільшити їх вартість завдяки меншій схильності механічним пошкодженням і впливу атмосферних явищ.

Перегляд матеріалів ...

Проблеми які вирішує теплоізоляція ППУ

* Взимку через протяги, тонкі стіни чи перекриття неможливо обігріти приміщення вище 17 градусів? Потрібне безшовне нанесення ППУ.

* В спеку при працюючих на всю потужність кондиціонерах на мансарді чи магазині з металопрофілю температура як на дворі? - Потрібна теплоізоляція ППУ.

* В підвавлі холодно, сиро, незатишно? Гідро та теплоізоляція пінополіуретаном за одне нанесення вирішить цю проблему.

* У кутах приміщення цвіль, грибок, конденсат? Утеплення заливним ППУ вирішить і це питання.

* Кожних два-три роки з різних причин протікає дах? Гідро та теплоізолюючий шар напилюваного пінополіуретану забезпечить герметичність та теплоізоляцію на десятки років.

Перегляд матеріалів ...

Властивості пінополіуретану

Пінополіуретан - має високий ступінь зчеплення з різними будівельними матеріалами такими як: цегла, метал, деревина, штукатурка і т.п.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал, стійкий до кислотних і лужних середовищ, не схильний до пошкодження гниттям, цвіллю і гризунами, не впливає на фізіологію людини, що підтверджують сертифікати видані службами у сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини.
Пінополіуретан - поліуретанова піна - теплоізоляційний матеріал, який дозволяє покривати поверхні будь-якої складності і форми, повторюючи в точності конструкцію і отримуючи покриття без єдиного стику з високим ступенем вологостійкості, перешкоджаючи утворенню корозії.
Пінополіуретан (ППУ) - матеріал з гарантованим терміном служби від 25 років.

Перегляд матеріалів ...

Переваги теплоізоляції ППУ

* Екологічно безпечний.

 * Має найнижчий коефіцієнт теплопровідності, серед всіх відомих теплоізолюючих метаріалів.

* Біологічно стійкий - його не їдять бактерії, комахи чи гризуни, пліснява чи грибок, тому що ППУ зовсім не поглиає вологу.

 * За допомогою ППУ наноситься безшовне теплоізоляційне покриття, що дає можливість уникнути протягів та містків холоду.

 * ППУ економний утеплювач: тепло і гідроізоляція за одну операцію, непотрібен демонтаж старих покриттів, немає необхідності в кріпильних елементах, немає додаткових затрат на привіз та монтах утеплювача;

 * Незначна вага та висока адгезійна міцність;

 * Термін експлуатації в кілька разів довше ніж у інших теплоізолюючих матеріалів - 45-50 років!

Перегляд матеріалів ...

Застосування теплоізоляції пінополіуретаном

Жорсткий ППУ широко використовується у всіх областях будівельної індустрії. Серед основних сфер застосування ППУ в будівництві варто виділити ізоляцію холодильних камер, утеплення житлових споруд, теплоізоляцію промислових і адміністративних приміщень, теплоізоляцію трубопроводів, і ще в безшовному утепленні багатьох конструкцій, різних форм, матеріалів та конфігурацій.Сьогодні жорсткі пінополіуретани є одними з найбільш поширених будівельних матеріалів. Ці легкі, але достатньо міцні пінопласти володіють дуже низькою теплопровідністю, малою паропроникністю, високою адгезією до паперу, металу, дерева, штукатурки, цегли і скла і багатоьх інших матеріалів. 

Перегляд матеріалів ...
Досвід. Ми займаємося утепленням Пінополіуретаном з 2007 року понад 10 років, тому якість виконання матеріалів та робіт завжди на високому рівні. Всі технологічні особливості роботи з Пінополіуретаном, віпрацьовані на стажуваннях закордоном. Працюють кваліфіковані технологи, здійснюється багаторівневий контроль якості.    Безкоштовні консультації. Наші фахівці безкоштовно прокунсультують щодо вибору товщини на щільності пінополіуретану, методів та способів його напилення чи заливки, нададуть фото та відео проведення алагогічних робіт. Прорахують ефективність проведення робіт з термомодернізації, - терміни їх окупності.          Найкращі ціни. Завдяки цінам на сировину, яку ми самі імпортуємо, НАШІ…
Ефективність Пінополіуретану доведена роками застосування його по всьому світу починаючи з 50-х років минулого століття. Характеристики ППУ набагато кращі за характеристики сучасних утеплювачів, наприклад: ППУ щільністю 40 кг/м.куб краще мінвати у 2,5 раза, а від пінопласту у майже 3 рази, це при умові, що виробники вказаних утеплювачів, дотримуються технології та не обманюють своїх покупців вказуючи на упаковці щільність 35 кг/м.куб, а насправді вона в 2 а то і 3 рази гірша, куб ПСБ-35 при зважуванні важить всього навсього 12 кг (а повинен важити хоч приблизно 35 кг). І "казочки" про…
Часто задають питання про теплоізоляцію приміщення. Дах 1. Проблема: коли йде дощ, вода просочується через стелю. Що робити? Необхідно перевірити дах на герметичність. Необхідно замінити промоклі будівельні матеріали (особливо це стосується теплоізоляційних матеріалів). Зверніть увагу на наступне: круті дахи негерметичні в рідкісних випадках. Тому, незважаючи на заяви потерпілих, вода йде не зовні, а зсередини. Адже мова, швидше за все, йде про конвекцію. 2. Проблема: начебто, дах герметичний, але коли йде дощ з сильними поривами вітру, дах протікає. Що ж відбувається насправді? Вітер заганяє дощ під покрівельне покриття. Що робити? Звичайно,…
Історія створення пінополіуретану і область застосування ППУ Як говорилося раніше пінополіуретан (ППУ) - різновид пластмас з комірчастою структурою. Згідно своїми властивостями, пінополіуретан визнаний у всьому світі полімером № 1. Вперше згадки про розробки полімерних матеріалів поліуретанів відзначили вчені Німеччини, в 1937 році німецький вчений Отто Байєр отримав перший жорсткий поліуретановий пінопласт. Вже в 1944 році організовано промислове виробництво жорстких ППУ в цій країні. Однією з головних причин популярності ППУ в 50-ті роки минулого сторіччя вважається вогнестійкість пінополіуретану, тільки в зоні відкритого дії полум'я ППУ починає плавитися, як тільки джерело прибирають,…

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745