logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Теплоізоляція покрівлі, даху дому

Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Теплоізоляція покрівлі та даху дому 


Оскільки завдяки своїм фізичним властивостям тепло піднімається вгору саме: теплоізоляція стелі, перекриття чи горища відіграє вирішальну роль у збереженні тепла зимою, чи прохолоди в спеку та забезпеченні комфортних умов перебування у різних приміщеннях. Через горизонтальні поверхні стелі перекриття чи горища, втрачається левова частка комфорту (понад 40%) у приміщеннях де утепленню було приділено мало уваги, тому експлуатаційні витрати на забезпечення комфортної температури величезні, особливо враховуючи дорогі електроенергію та газ. Тому теплоізоляція горища, перекриття чи стелі здатні за досить не великі фінансові вливання забезпечити елементарний рівень теплозбереження та енергозберігання, економлячи при цьому 40% коштів, що безцільно витрачалися на енергоносії і тут же втрачалися через "диряву теплоізоляцію". Таке утеплення може окупитися за 2-3 роки, а в наступні 30-40 років приносячи своїм власникам прибутки у вигляді зменшення на 40% рахунків, що приходили б на енергоносії в разі не проведення робіт з теплоізоляції.

Теплоізоляція перекриття, стелі чи горища Пінополіуретаном можливе як в новобудовах, - котеджах, приватних будинках та багатоповерхівках, так і в вже експлуатованих, житлових, адміністративних чи комунальних приміщеннях. Пінополіуретан наноситься одним безшовним шаром на поверхню стелі, перекриття чи горища, зверху вниз (горище чи перекриття) чи знизу вверх на стелю в залежності від можливостей та побажань замовника, попередньо видаливши порохи з поверхні не вимагаючи жодних додаткових витрат на кріпильні матріали та монтаж. Правильно розрахувати товщину та вартість допоможуть наші фахівці. Невеликі витрати здатні зберегти ваш компфорт та гроші

Теплоізоляція даху допомагає заощадити гроші на опалення. Різноманітність матеріалів і методів заплутує власників приватних будинків.

Краща теплоізоляція початку третього тисячоліття.

Напилюваний пінополіуретан - будівельний матеріал зі свідомо певним способом нанесення - напилення. Пінополіуретан - спінений поліуретан - спінена полімерна пластмаса - пінопласт і інші назви вживають фахівці і споживачі чудового за якістю і дуже цікавого з економічної точки зору теплоізолятора.

Перш ніж, говорити про те, які бувають Пінополіуретани і, що являє собою ППУ методом напилення, поринемо трохи в історію ринку полімерів, які так швидко (можна сказати «на очах») увірвалися в настільки консервативну науку - будівництво, що налічує вже ні багато ні мало кілька тисячоліть поводження з традиційними природними матеріалами.
Прорив у всіх галузях науки і техніки, до кінця другого тисячоліття привів до повсюдного використання полімерних матеріалів у будівництві. На зміну традиційним: каменю, металу, склу, дереву та ін. приходять всілякі полімери, з різним успіхом замінюють, будівельні матеріали що століттями зарекомендували себе. Більш дешеві сировиннні сполуки, що в основному є відходами нафтопереробки, поклали  початок основним полімерам, без яких сьогодні не уявляється життя.

Перші полімерні матеріали поступалися традиційним по терміну служби (головному в будівництві) і важко входили на будівельний ринок, в силу консерватизму будівельної науки, але дешевизна будівельних полімерів була очевидною і економіка брала гору.
Бурхливе світове споживання нафти призвело до такого ж бурхливого розвитку хімічної промисловості полімерів. На рубежі тисячоліть відбувся якісний стрибок, який привів до глобального переділу будівельного ринку матеріалів, а слідом і технологій. На сьогоднішній день багато полімерів не тільки не поступаються, але і перевершують своїх «традиційних братів» по всім можливим характеристикам. Саме таким, став напилюваний ППУ сьогоднішніх днів.
gadroizol promdahuОтже, з чого отримують ППУ (пінополіуретан), яким буває ППУ, і що означає слово - «напилюваний». ППУ отримують шляхом змішування двох компонентів: Поліолів та Ізоціонату. Поліол - являє собою смолу, що отримується з поліефірних смол з додаванням спеціальних добавок, які в більшій частині і впливають на кінцеві технічні (споживчі властивості) характеристики ППУ. Ізоціонат - органічна сполука, що є активними електрофілами. Ізоціонат - складна по виробництву сировина. Виробництво ізоціонатів «під силу» транснаціональним хімічним концернам, на території України заводів з виробництва ізоціонатів немає. Від якості ізоціонатів залежить якість кінцевого продукту, тобто ППУ. Існує безліч поліолів та ізоціонатів, що і визначає величезну різноманітність пінополіуретанів: від матраців і подушок до сендвіч панелей і напилювань на поверхні. Конкретна марка поліолу і конкретний ізоціонат, з якого виготовляють необхідний ППУ із заданими технічними характеристиками, називаються пінополіуретановими системами. ППУ буває жорсткий і еластичний, відкрито-комірчастий і закрито-комірчастий, заливний та напилюваний. Для змішування ППУ використовується обладнання, від якості якого залежить кінцевий результат.
В залежності від кінцевого призначення: заповнення форм або створення шару по поверхні, устаткування підрозділяють на напилювальні й заливні. Таким чином, «напилюваний» ППУ напилюється безпосередньо на поверхні за допомогою напилювального обладнання. Від якості напилювального  обладнання безпосередньо залежить якість кінцевого ППУ. Якісне обладнання по напиленню ППУ обов'язково є обладнанням високого тиску, в той час як заливне обладнання може бути як високого, так і низького тиску.
В даний час існує безліч різних напилюваних поліуретанових систем: відкрито-комірчасті і закрито-комірчасті жорсткі теплоізоляційні, відкрито-комірчасті і закрито-пористі еластичні шумоізоляційні, жорсткі і еластичні закрито-комірчасті гідроізоляційні, та інші зі змішаними характеристиками системи пінополіуретану.

Останнім часом особливого поширення набули жорсткі тепло-гідро-пароізоляційні поліуретанові системи, використовувані в основному в якості теплопароізоляторов і еластичні поліуретанові системи, використовувані в якості звукоізоляції. Основна характеристика кінцевого ППУ - щільність в ядрі і пов'язана з нею кінцева щільність виробу. Кінцева щільність ППУ в першу чергу впливає на його фізико-технічні характеристики, а, отже, на основні властивості і довговічність. З ростом густини ростуть міцнісні характеристики, але разом з ними зростає ціна кінцевого ППУ і його теплопровідність. І тут, ми підійшли до головної і найважливішої характеристики - теплопровідності, завдяки якій Пінополіуретан і є унікальним матеріалом. Саму низьку теплопровідність має жорсткий закрито-комірчастий напилюваний ППУ з щільністю в ядрі 28-35 кг/м3. Його коефіцієнт теплопровідності дорівнює 0.02 Вт/м2*К.
Однак, не тільки найкращі теплоізоляційні властивості ставлять напилюваний ППУ на верхню планку серед теплоізоляційних матеріалів. Напилюваний ППУ має хороші паро-гідроізоляційні властивості, а значить, немає необхідності використовувати пароізоляцію чи вітровологозахист, які необхідні при використанні будь-яких інших утеплювачів. Так само, висока адгезія до будь-яких матеріалів, здатність заповнення будь-яких порожнич і щілин в поєднанні з дуже високою міцністю (як для теплоізоляційного матеріалу), як на стиск, так і на розрив забезпечують значне зростання конструктивної міцності отриманої монолітної конструкції, та основне герметичності утеплюваних конструкцій. Гарні ізоляційні властивості ППУ збільшують термін служби самого конструктиву, захищаючи від корозії, гниття, розкладання та інші.
Пінополіуретан абсолютно екологічний і володіє досить значним терміном служби - понад 50 років, що обумовлено високою хімічною стійкістю до переважної більшості агресивних середовищ, в тому числі розчинників, нафтопродуктів, неконцентрованих кислот і лугів.
Висока технологічність методу напилення ППУ полягає в технологічності самого процесу напилення, а саме швидкістю виконання робіт, кількістю необхідних робочих, а так само мінімізацією транспортування (переміщуваний обсяг обладнання та вихідної сировини в 30 разів менше в порівнянні з традиційними утеплювачами). При цьому треба зауважити, що кваліфікація робочого персоналу повинна бути висока, так як висока технологічність вимагає великих знань, умінь і головне досвіду. Перераховувати весь спектр архітектурних і проектних рішень, де застосовується напилюваний ППУ в рамках даної статті не будемо, але можна сказати, що він набагато ширше, за рахунок усіх перерахованих вище унікальних властивостей напилюваного ППУ.
Таким чином, можна з упевненістю сказати, що напилюваний ППУ - теплоізоляція № 1 по якості в теперішньому та масовості застосування в майбутньому.

Технології виробництва ППУ в останні роки набули значного розвитку. Цьому сприяла сукупність факторів:
Технологічний прорив в обладнанні, що виробляє ППУ, а також у виробництві сировини (компонентів ППУ), який приніс зниження кінцевої вартості ППУ при більш високих теплотехнічних характеристиках.
Зростання вартості основних енергоносіїв.
Загальне економічне зростання останніх років.
Підвищення культури будівництва, загальне визнання передових будівельних технологій.
Вже сьогодні попередньо ізольовані ППУ труби, шкаралупи ППУ, сендвіч панелі ППУ - основні будівельні матеріали останніх років для ЖКГ та промислового будівництва. Як відомо, будівництво - консервативна область знань. Саме цей фактор у сукупності з недбальством сучасних архітекторів уповільнює впровадження ППУ в приватний житловий сектор будівництва.
Теплотехнічна ефективність ППУ заснована на самій низькій теплопровідності (в 1,5 рази нижче екструдованого пінополістиролу), високої міцності і відмінною адгезії до будь будівельним матеріалам.
Пінополіуретан використовується в будівництві, на виробництві будівельних конструкцій: різні теплоізоляційні панелі, термопанелі, сендвіч панелі, попередньоізольовані труби, шкаралупи ППУ. Такі елементи, що виготовляються на виробництві методом заливки (заливні системи), а також у вигляді напилення на будь-які будівельні конструкції (напилюваної системи). Перші дешевші і простіші у виготовленні (компоненти для заливних систем на 15-20% дешевше), другі більш технологічні, незважаючи на те, що дорожчі (компоненти для напилення в середньому на 15-20% дорожче).
Технологічність напилюваного ППУ полягає в першу чергу в безшовній конструкції, що не тільки покращує теплотехнічні показники будівельного об'єкта, але і вирішує супутні проблеми - пароізоляції і вітрозахисту, дозволяючи заощадити на відповідних матеріалах і роботах. Треба зауважити, що в більшості своїй напилюваний матеріал більш якісний (менш теплопровідний і більш міцний). Напилюваний матеріал забезпечує надійний корозійний захист поверхні, на яку він напилитий.
Пінополіуретан має гарний опір паропроникності, а також високу хімічну стійкість, що робить його прекрасним захисним матеріалом. Вельми цікаві напилювано - еластичні пінополіуретанові системи з'явилися в останній час.
Такі системи створюють прекрасний звукоізоляційний  захист по всьому спектру звукових частот. Напилюваний Пінополіуретан проводиться на місці проведення робіт, тобто на будівельному майданчику, що дозволяє істотно заощаджувати на транспортних витратах, що знижує загальну вартість будівництва, особливо в приватному секторі.
Технологія напилення пінополіуретану забезпечує високу продуктивність робіт і скорочує терміни проведення будівельних робіт. Універсальність, відмінні споживчі властивості, швидкість виконання робіт. Пінополіуретан роблять - будівельним матеріалом 21 століття.

 

Прочитано 40092 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745