logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Рідка гідроізоляція в підвальних приміщеннях Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

У сучасних умовах підприємці (особливо представники малого і середнього бізнесу) в пошуках відповідних орендних площ часто зупиняють власний підбір безпосередньо на підвальних кімнатах. Очевидні плюси - як порівняно невисока ставка орендної плати та ймовірність застосування площ для всіляких цілей, найчастіше переважають іміджеві мінуси від розміщення в підвалі.
До нещастя, відповідальність сучасних будівельників знаходиться на досить низькому рівні,  якість будов, що вводяться в експлуатацію залишає бажати набагато кращого. Формально дозволені для використання нежитлові і житлові будинки, з I-го дня знайомства з ними "ближче" відкривають велику кількість з самого початку прихованих проблем і труднощів. Практично будь-яке житлове приміщення, побудоване і прийняте в експлуатацію, вимагає серйозного і витратного ремонту. Що вже говорити про підвали, на які звертають у вагу в останню чергу! Не дивно, що підвальні кімнати безлічі 4деяких старих будівель дадуть величезну фору "сучасним" в плані якості будівництва і ціни обслуговування.
Однак всерйоз найнеприємніше те, що в умовах сучасної вітчизняної дійсності багато орендодавців (а зазвичай і самі орендарі чи власники) економлять на якісному, функціональному ремонті підвальних кімнат, частіше в загальному через звичайну людську жадібність. А адже часто підвальні кімнати застосовують для розміщення в них офісів, магазинів, складів, аптек, перукарень, ресторанів, кафе, а найчастіше і малих виробництв, де обов'язкова хороша гідроізоляція. Уявіть собі яку потенційну загрозу несуть у собі не відремонтовані підвали з малою гідроізоляційної стійкістю.

Обговоримо основні фактори ризику для будинків.

Весняне танення льодів, ґрунтові вологи, ґрунтова вода-всі ці фактори є великою небезпекою. І  удар на себе беруть підвали та підвальні будівлі. Найбільш велика загроза від попадання вологи в підвальні кімнати - небезпека руйнування основи, і значить небезпека використання цілої будівлі. Крім того, вологість і вода сприяє порушенню мікроклімату в усьому будинку, заважають нормальному застосуванню підвальних кімнат (склад, магазин і т.п.). Так само ускладнюється проведення побутових і ремонтних робіт з обслуговування будинків, з причини того, що частіше в загальному технічні комунікації та технічне оснащення знаходяться безпосередньо в підвальних кімнатах. Неминуча хімічна і біогенна корозія елементів конструкцій будинку і техніки. Особливо небезпечна ситуація, коли при підвищеному вмісті пари в повітрі, знижений опір ізоляції кабелю призводить до небезпечних пробоїв, які у власну чергу мають можливість привести до поломки всередині будинку техніки або, що ще гірше аварійних ситуацій. Бурхливий розвиток бактерій і плісняви та грибка у свою чергу, так само не сприяють підтримці санітарно-гігієнічної ситуації на нормальному рівні. Погодьтеся, мало хто зрадіє від того, що в підвалах будівлі розведуться щури або почнуть інтенсивно розмножуватися комарі.
І все це тільки з-за відсутності елементарного – належної гідроізоляції підвалів, фундаментів, інших поверхнею.
Будь-який з наведених прикладів - підстава подумати: а чи варто економити на захисті будівлі, і чи допоможе рідка гідроізоляція? Прочитавши нашу статтю, ми не сумніваємося, що ви приймете правильне рішення: провести гідроізоляцію підвалу або надати слово вологості, воді з усіма витікаючи ми звідси проблемами.

 

Прочитано 4013 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745