Історія створення пінополіуретану — ППУ-утеплення Чернівці

logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (03736) 44-490
+38 (068) 077-55-05
+38 (099) 43-22-882
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Історія створення пінополіуретану

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Ще в 1944 році в Німеччині було освоєно активне виробництво пінополіуретанів. У Європі виробництво поліуретану почалося з 1955 року.
У ті далекі часи прагнули замінити поліуретаном натуральний каучук, сталь, пробку. У результаті проведених досліджень вченими хіміками були винайдені тисячі поліуретанових композицій і численні технічно важливі матеріали на їх основі.
Сьогодні пінополіуретан інтенсивно використовується в найрізноманітніших областях - в космічних дослідженнях, оборонної та цивільної промисловості, у звичайному побуті.
Різке підвищення цін на нафту наприкінці двадцятого століття змусило розвинені країни світу розробити спеціальні програми, що стимулюють економне використання енергоресурсів.
Саме тоді в США і Західній Європі все більш широко починають застосовуватися системи теплоізоляції трубопроводів пінополіуретаном. Застосовуються конструкції "труба в трубі", труби ППУ - попередньо ізольовані труби. Труби із застосуванням пінополіуретану підтвердили свою перевагу з економічних і технологічних параметрах ефективності. Теоретично довговічність пінополіуретану досягає 25 - 30 років. Довговічність труб ППУ - 30-35 років. Насправді життя показало, що показники довговічності значно вищі. У багатьох розвинених країнах: Німеччині, США, Канаді, Швеції, Японії вчені перевірили зразки пінополіуретану, залиті в 70-х роках минулого століття. Дослідження свідчать що властивості пінополіуретану за цей часовий термін не змінилися.

ПІНОПОЛІУРЕТАН - на сьогоднішній день самий ефективний утеплювач у світі. Пінополіуретан - технологічний, якісний, унікальний за своїми характеристиками, теплоізоляційний матеріал. Пінополіуретан ідеально підходить для утеплення та ремонту фасадів будівель з недостатньою теплоізоляцією. У країнах Західної Європи та США пінополіуретан успішно застосовується в будівництві швидко-монтованих промислових і цивільних об'єктів близько 50 років. В Україні виробництво різних видів пінополіуретану збільшується з року в рік. Пінополіуретан - лідер за значенням термічного опору серед інших утеплювальних матеріалів.

Екологія пінополіуретану
Один з найбільш поширених питань по пінополіуретану є його екологічність.
На сторінках нашого сайту Ви без зусиль зможете відшукати гігієнічні сертифікати на компоненти пінополіуретану. Дані сертифікати отримані такими великими західними компаніями як «Basf» і «Dow». Пінополіуретан сертифікований не тільки на території України, але і в Євросоюзі, а до екології в європейських країнах, таких як Німеччина, Бельгія та Іспанія (основні постачальники пінополіуретану на російський ринок), ставлення дуже серйозне. «Купити» сертифікат в країнах євросоюзу, на відміну від нашої неможливо.

Прочитано 1385 разів
Детальніше в цій категорії: « Що таке ППУ? Заливка пінополіуретану »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745