Про паропроникність і пароізоляцію, пліснявіння і гниття — ППУ-утеплення Чернівці

logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (03736) 44-490
+38 (068) 077-55-05
+38 (099) 43-22-882
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Про паропроникність і пароізоляцію, пліснявіння і гниття Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Якісний закрито-комірчастий ППУ (сучасні ППУ мають закриті комірки більше ніж на 95%) не вимагає пароізоляції. Цей утеплювач взагалі не поглинає вологу.

Для більш ясного розуміння наскільки важливий відсоток закритих комірок, наведемо наступний приклад: в морозильній камері (-18 гр С) щілину з пістолета з монтажною піною запінюється закрито-комірчастий ППУ 70%. Через рік ППУ був повністю зруйнований, що говорить про те, що 30% відкритих осередків достатньо, щоб зруйнувати ППУ, в той час як якісний ППУ з закритими осередками у 95% працює на цій же щілини ось вже більше 5 років.

paraizol 1Таким чином, відкрито-комірчастий утеплювач - пінопласт, мінвата, ековата потребують захисту якісною пароізоляцією це є необхідною умовою нормального функціонування такого утеплювача. Коли мова йде про клімат, в якому різкі негативні температури це є непорушним правилом. Однак ППУ навіть в умовах великих і частих перепадів температур, коли про його руйнування не йдеться, працює краще, оскільки його теплопровідність практично не змінюється, в той час як теплопровідність відкрито-комірчастого утеплювача, в  якому з часом накопичується волога, істотно зростає.

Ековата, піносплат, мін вата є відкрито-комірчастими утеплювачеми, тому в нашому суворому кліматі однозначно вимагають належної пароізоляції. Підсумуємо: Чим більше вологи набирає утеплювач - тим більше вологість істотно змінює теплопровідність ековати, мін вати, пінопласту (з 0.04 до 0.08) срок експлуатації при цьому зменшується до 8-10 років, в той час як ППУ практично не змінює свого коефіцієнта теплопровідності від вологості (складає 0.02 для кращих ППУ) і працює в такому режимі понад 35 років.

Постійна вологість пористих (пухких) матеріалів, особливо целюлози призводить до цвілі і гниття, виникнення комах, грзунів (якщо така і не спостерігається перші рік - два, тільки завдяки хімікатам в цих метаріалах, яких навіть цвіль не бере). Всі ці процеси (цвілі, гниття, комахи, гризуни) проходять тільки при наявності вологи, тому дуже важливим чинником для теплоізолятора є відсутність здатності до накопичення вологи.

Висновок про те, який утеплювач вигідніше і безпечніше застосовувати для будівельних, ізоляційних та інших робіт, робіть самі.

Прочитано 1562 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745