logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Властивості полімочевини

Полімочевина, вона ж POLYUREA.
Це реально фантастичний матеріал, або унікальний унікум.
Як швидко отримати надійне захисне покриття? Довгий час фахівців галузі гідроізоляції марно «ламали голови» над винайденням диво-матеріалу з відмінною адгезією, надто витривалого, легкого та атмосферостійкого, і ось, збулося! Хтось, дуже схожий на прибульця в захисному скафандрі з stavдивним апаратом прямо на поверхню напилює незрозумілого роду субстанцію, і через досить нетривалий час з подивом розуміємо, що це і є те саме шукане покриття, міцна, абразивостійка, атмосферовитиривала,гумоподібна мембрана! Це і є полімочевина.
Природно, що перед нанесенням такого покриття необхідний комплекс робіт з підготовки поверхні, Полімочевиннні покриття хоч і мають високу адгезію, але застосування без попередньої ґрунтовки не дасть бажаного ефекту, особливо максимально неприємний ефект отримають некомпетентні індивідууми, при спробі нанести полімочевинне покриття на неочищену, негрунтовану попередньо сталь!
Сам процес нанесення особливих проблем не становить, це дійсно метод напилення, інше питання, це використовуване обладнання – установки дозатора високого тиску, яке одночасно повинно змішувати в певній пропорції дві складові полімочевини, створювати відповідний тиск понад 130 атмосфер та підігрівати обидва компоненти полімочевини, що дуже відповідально, тому обладнання повинно бути високого тиску високої якості бажано відомого виробника.
Унікальність полягає в одержуваному покритті: безшовне, еластичне, має високу швидкість затвердіння, екологічно безпечне, не має рівних в якості гідроізолятора, застосовується при низьких температурах і експлуатується при високих, механічно міцна, не стирається, не горить, не виділяє отруйних речовин і токсичних парів, запаху не має, смаку, по всій видимості теж не має, так як гризунів не цікавить як їжа, без капризів напилюється на вертикальні поверхні, успішно чинить опір впливу хімічних компонентів, завдяки мембранній структурі, незмінно успішно застосовується на поверхнях складної форми, витримує чималі навантаження в різних умовах експлуатації, іноді використовується у вигляді безшовних підстилаючих покриттів під сховищами нафтопродуктів.
Створюється враження, що такий матеріал був придуманий недавно, а це не таак, перші зразки отримали ще в poliurea-басейнп'ятдесятих роках минулого століття, і це саме той випадок, коли думка набагато випередила свій час. Недосконалість технологій тих часів не дозволили отримувати Полімочевину в промислових кількостях, а про обладнання для створення покриттів на основі POLYUREA, так тоді її називали, можна було тільки мріяти.

 

Вчені не сиділи склавши руки, об'єднали розрізнені вишукування та ресурси декількох великих корпорацій, і на сьогоднішній день обсяги виробництва полімочевини складають десятки тисяч тонн на рік, а це безпосередньо вказує на чималий попит на Полімочевину, як на універсальне захисне і гідроізоляційні покриття.

 

 

 

Полімочевина або POLYUREA надійне захисне покриття.Це реально фантастичний матеріал, або унікальний унікум.Як швидко отримати надійне захисне покриття? Довгий час фахівців галузі гідроізоляції марно «ламали голови» над винайденням диво-матеріалу з відмінною адгезією, надто витривалого, легкого та атмосферостійкого, і ось, збулося! Хтось, дуже схожий на прибульця в захисному скафандрі з дивним апаратом прямо на поверхню напилює незрозумілого роду субстанцію, і через досить нетривалий час з подивом розуміємо, що це і є те саме шукане покриття, міцна, абразивостійка, атмосферовитиривала, гумоподібна мембрана! Це і є полімочевина.Природньо, що перед нанесенням такого покриття необхідний комплекс робіт…
Властивості покриттів з полімочевини: • висока твердість, гнучкість і еластичність• висока міцність на розрив • покриття з полімочевини мають відмінний опір до стирання• термін служби покриття з полімочевини - до 50 років• висока міцність при розтягуванні і стисненні• дуже низька паропроникність• біологічна і хімічна стійкість, пожежобезпечність. Переваги методу напилення полімочевини при отриманні гідроізоляційних покриттів: • швидка швидкість затвердіння (починаючи від кількох секунд)• чудова адгезія до більшості будівельних матеріалів• невисока залежність від умов нанесення - температури і вологості поверхні і повітря• можливість колірувати полімочевину в необхідний колір, що надає їй високі декоративні…
Полімочевина - сучасне ізоляційне покриття, що володіє цілим рядом унікальних властивостей, які змогли зробити цей матеріал найперспективнішим серед сьогоднішніх еластомерів. Вперше полімочевина була отримана фахівцями компанії Texaco Chemical в 1989 році і досить швидко стала завойовувати ринок ізоляційних матеріалів США, Канади, а потім і Західної Європи. В Україні полімочевина з'явилася порівняно недавно і лише в останні роки починає бути широко затребувана в якості гідроізоляційного і захисного покриття з видатними властивостями.Спрощено полімочевину можна уявити продуктом реакції поліефіру (поліолу, компонент А) і ізоціанату (компонент Б), що протікає при їх змішуванні в спеціальному…
Можливість нанесення на конструкції будь-якої форми і з будь-якого матеріалу з утворенням безшовної однорідної мембрани, здатність до самозгасання, електроізоляційні властивості, хімічна інертність і багато інших переваг не тільки виділили цей дивовижний матеріал з ряду традиційно використовувалися полімерних покриттів, але і зробили його практично незамінним у вирішенні проблем пов'язаних з корозією, зносом, гідроізоляцією. Важливий і економічний чинник. Незважаючи на високу вартість обладнання та сировини, загальні витрати на створення полімочевинних покриттів майже на 20% нижче, ніж традиційних еластомерних покриттів, що пояснюється сукупністю наступних факторів - більш швидким часом нанесення і затвердіння покриття,…

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745