Приклади застосування полімочевини — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sat, 22 Jan 2022 20:05:47 +0200 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Гідроізоляція плоского даху https://www.ppu.cv.ua/gidroizolyatsiya-ploskogo-dakhu.html https://www.ppu.cv.ua/gidroizolyatsiya-ploskogo-dakhu.html гідроізоляція ремонт даху

Покрівельні роботи безшовними матеріалами.
Покрівля - це верхній елемент даху (покриття), що охороняє будинок від всіх видів атмосферних впливів: холоду, вологи, опадів, прямих сонячних променів. Сучасна покрівля - це складна конструкція, що складається з багатьох компонентів: пароізоляційної плівки, утеплювача, вітрозахисту, покрівельного покриття і багатьох інших в залежності від конструкції та призначення даху. Правильна конструкція покрівлі забезпечує: і надійну гідроізоляцію, і надійний захист від тепловтрат, і береже конструкції даху від утворення конденсату.
Залежно від ухилу скатів дахи бувають скатні (скат більше 10%) і плоскі (до 2,5%). В індивідуальному житловому будівництві, як правило, використовуються скатні і пологі дахи. Наше підприємство проводить роботи з гідроізоляції та утеплення покрівель сучасними безшовними матеріалами, завдяки яким, плоскі покрівлі отримують «друге життя», і їх термін експлуатації подовжується на десятки років, розглянемо їх детальніше.
Перевагою плоских дахів є можливість експлуатації їх для різних цілей, що широко застосовується в промисловому, офісному та житловому будівництві. Класичну плоску покрівлю, часто називають м'якою покрівлею, складається вона з несучої плити, на яку по шару пароізоляції укладений теплоізоляційний матеріал (як правило плити з мінеральної вати, або керамзит), захищений від впливу атмосферних опадів гідроізоляційним килимом різних рулонних матеріалів. Старе поняття експлуатована плоска покрівля допускає, що на такому даху будуть проводитися роботи і знаходитися важкі предмети чи конструкції інженерно-технічного забезпечення споруди. Такі покриття економічно не вигідні, через надто малий термін експлуатації, як правило, такі покрівлі ppu-gidroizolслужать без проблем не більше 5-7 років, далі починаються незворотні процеси, точка роси, що знаходиться у середині мінвати зволожує її конденсатом, після чого мін вата сплющується, втрачає свою форму та теплоізоляційні властивості, що веде і до руйнації верхнього гідроізолюючого шару. Протікання води всередину приміщення створює незручності і веде до прямих збитків. Термін експлуатації покриттів плоских дахів залежить від умов експлуатації, якщо це експлуатований дах, а таких переважна кількість тому що у сучасному будівництві безпосередньо на даху розміщають антени, кондиціонери, електротрансформатори, прилади пожежогасіння, то для обслуговування всіх цих приладів, необхідно ходити по поверхні плоского даху, а для експлуатованих дахів впроваджено найсучасніші економічно вигідні технології, що підійдуть і для решти різновидів даху.

 

БЕЗШОВНА НАПИЛЮВАНА ГІДРОІЗОЛЯЦІЯ ДАХУ

Безшовних напилюваних гідроізоляційних матеріалів розроблено і впроваджено досить багато, але основну їх відмінність складає, сам матеріал, термін експлуатації та ціна.
Однак потрібно зазначити, що звичні бітумно-полімерні матеріали мають ряд недоліків і їх якість вже не можна вважати достатньою для сучасного будівництва. Вони порівняно недовговічні, недостатньо технологічні. З плином часу вартість ремонту покрівель з таким покриттям може перевищити вартість їх початкового облаштування. Їм на зміну напилювані поліуретанові, полімочевинні, епоксидні матеріали. Це обумовлено, перш за все, більшою довговічністю при експлуатації і високою продуктивністю при влаштуванні таких покрівель. Досягнення сучасної хімії дозволяють створити матеріали, що володіють стійкістю до ультрафіолетового випромінювання, агресивних середовищ, механічних і кліматичних навантажень, стійкі до старіння, пожежобезпечні. Все це вигідно відрізняє напилювані безшовні покрівлі від бітумних матеріалів.
Найкращим найсучаснішим витком покрівельних технологій є нові гідроізоляційні матеріали на основі полімочевини або поліуретану, які наносять на поверхню спеціальним обладнанням високого тиску. Полімочевини чи поліуретанові мастики, які при нанесенні на дах проникають в тріщини поверхні, швидко застигають і утворюють міцний безшовний шар, забезпечуючи відмінний захист від вологи, корозії, ультрафіолетового проміння і може dah-pmнаноситись на старі рулонні покрівлі без їх демонтажу, що значно скорочує час і вартість робіт по ремонту плоских дахів. Такий вид ізоляції може використовуватися при обробці складних покрівель, що володіють численними вигинами, зливними трубами, виступами чи стиками з інженерним обладнанням, що часто розміщується на сучасному даху. Поліуретанові та полімочевинні матеріали мають тривалий термін експлуатації і стійкі до будь-яких несприятливих впливів навколишнього середовища і механічних навантажень, враховуючи термін експлуатації таких покриттів 10-50 років, економічна вигода, при їх застосуванні, залишають поза конкуренцією будь-які інші матеріали, що використовувалися до цього часу. Матеріали екологічно чисті, не завдають шкоди здоров'ю людини і навколишньому середовищу.
Наша компанія пропонує як ремонт плоского даху, так і виконання покрівельних і гідроізоляційних робіт будь-якої складності для будинків та споруд з плоским скатних типом покрівлі. Наше завдання - полегшити ваше життя. Накопичений досвід дозволяє нам працювати, як з великими комерційними об'єктами, так і з індивідуальними приватними будівлями.
Ми знайдемо оптимальне рішення для поставленої Вами задачі.

{gallery}ploskui dah{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування полімочевини Wed, 28 Jan 2015 15:57:05 +0200
Варіанти застосування полімочевини! https://www.ppu.cv.ua/varianty-zastosuvannia-polimochevyny.html https://www.ppu.cv.ua/varianty-zastosuvannia-polimochevyny.html Басейн покриття ПОЛІМОЧЕВИНА

Варіанти застосування полімочевинних покриттів, або «невже все так цікаво?»

   basejn- poliurea  Почнемо розгляд властивостей покриття Полімочевини  з питання гідроізоляції, що є важливою складовою в будівництві різного роду споруд і об'єктів. Для чого потрібна гідроізоляція? Для уникнення корозій та руйнування конструкцій, запобігання появи небажаної вологи там, де бути її не повинно, і це питання вирішується використанням різних спеціальних матеріалів з гідро-і парозахисними, антикорозійними властивостями. Покриття на основі полімочевини, якраз володіє всіма такими властивостями в комплексі, вже на цьому етапі застосування полімочевини простежується економічно вигідна складова процесу - необхідний ефект досягається за допомогою застосування одного матеріалу, а не багатошарового комплексу різних матеріалів і компонентів, зі своїми недоліками, а це: і ціна, і час, і додаткові затрати на монтаж.
На практиці ПОЛІМОЧЕВИНА- це і гідроізоляція, і антикорозійне покриття, і захист покрівель, фундаментів будівель, підлоги, завдяки принципу нанесення покриттів, її нескладно застосовувати навіть у важкодоступних місцях, або місцях зі складним конструкційним рельєфом. Правильне і економічно обґрунтоване рішення, якщо Полімочевинне покриття буде застосовано для захисту гідротехнічних споруд, бетонних та металічних конструкцій різного призначення, для захисту мостів або опорних конструкцій від постійного впливу природних факторів, а полімочевина є ще й біологічно нейтральною і абсолютно нешкідливою. Тому використання полімочевини в якості захисного матеріалу для басейнів і навіть ємностей з питною водою не змусить згодом шкодувати про прийняте рішення. Відмінний захисний матеріал в умовах впливу хімічних компонентів, з успіхом застосовується і для облицювання гребель, інших масштабних споруд,  різного виду резервуарів, для гідроізоляції підземних споруд полімочевина застосовувалася не одного разу, і щоразу вельми успішно. Полімоченвина використовується не тільки в гірничодобувній, хімічній, переробній, нафтодобувній промисловості в якості захисного покриття для обладнання, але і для створення ємностей для зберігання токсичних матеріалів, тому що полімочевина в реакцію з такими матеріалами не вступає.
Полімочевинні покриття володіють цілим рядом переваг, які нескладно перелічити:pidloga-polimochevina
- миттєва швидкість монтажу покриття;
- екологічна безпечність;
- монолітність покриття, безшовність, не вимагає додаткових елементів кріплення;
- відмінні електроізоляційні властивості;
- не вбирає вологу;
- не підтримує горіння;
- зносостійкість і абразивостійкість покриття, стійкість до ударних навантажень;
- не виділяє токсичних компонентів;
- не схильне впливу мікроорганізмів і цвілі;
- при використанні є можливість вибору кольору покриття;
- покриття готове до експлуатації практично відразу після нанесення;
- дає можливість вибору необхідної товщини покриття за один етап нанесення;
- тривалий термін безпечної експлуатації - 30 років і більше;
- не є їжею для гризунів, не руйнується грибками, не гниє.
Удавана висока вартість полімочевинного покриття окупається вже на етапі монтажу - за рахунок скорочення часу нанесення, а тривалий термін безпечної експлуатації ПОЛІМОЧЕВИНИ навіть при відсутності регулярного обслуговування залишає далеко позаду варіант використання інших, традиційних багатошарових покриттів.

{gallery}phocagallery/polimoch{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування полімочевини Thu, 22 Jan 2015 08:13:46 +0200
Області застосування напилюваної полімочевини https://www.ppu.cv.ua/oblasti-zastosuvannia-napyliuvanoi-polimochevyny.html https://www.ppu.cv.ua/oblasti-zastosuvannia-napyliuvanoi-polimochevyny.html

Список вийшов досить великий, і зауважте, в Чернівцях полімочевина може бути використана по кожному пункту. Ми навіть пишаємося тим, що, ймовірно, стали ініціаторами Чернівецького періоду полімочевини.

• Гідроізоляційний матеріал при будівництві споруд усіх типів, а також для фундаментів, підвалів, погребів, цокольних поверхів, підлог, бункерів і т.д.
• Покриття з відмінними гідроізоляційними властивостями для всіх видів покрівлі.
• Гідроізоляція з корозійностійким покриття при будівництві мостів, настилів, пірсів, пристаней, причалів, морських і річкових суден, тунелів, шляхопроводів та трубопроводів.
• Гідроізоляційний матеріал для будь-яких ємностей, резервуарів, басейнів, акваріумів, ставків, колекторів.
• Гідроізоляційний матеріал для дорожніх робіт.
• Хімічностійкий захист для каналізаційних та очисних споруд, для реакторів, ємностей, резервуарів, цистерн, ванн для травлення та електролізу, паливних баків.
• Хімічно, корозійно і абразивно стійке покриття для суден усіх типів вище і нижче ватерлінії, а також для понтонів, переправ і т.п.
• Корозійностійкий захист нафтово і газових, резервуарів нафтопродуктів.
• Корозійно і абразивно стійке покриття вагонів, кузовів вантажного транспорту, гірничодобувного і дробильного обладнання, підлогових покриттів, місць стоянок, прохідних і т.д.
• Матеріал для безшовного мембранного покриття земляних котлованів-відстійників шляхом нанесення на геотекстиль.
• Декоративне покриття із захисними властивостями для конструкцій з пористого матеріалу. Таких, як скульптури, архітектурні об'єкти, арт-об'єкти та об'єкти для розваг, ігор і відпочинку.
• Матеріал для влаштування наливних підлог у виробничих приміщеннях, складах, торговельних і на спортивних об'єктах.

{gallery}phocagallery/polimoch{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування полімочевини Mon, 22 Apr 2013 10:14:33 +0300