Поради щодо теплоізоляції ППУ — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sun, 11 Apr 2021 15:21:47 +0300 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Як усунути промерзання стін в квартирах або приватних будинках? https://www.ppu.cv.ua/43-yak-usunuty-promerzannia-stin-v-kvartyrakh-abo-pryvatnykh-budynkakh https://www.ppu.cv.ua/43-yak-usunuty-promerzannia-stin-v-kvartyrakh-abo-pryvatnykh-budynkakh

Напевно, багато хто намагався знайти відповідь на питання, чому промерзають стіни, які існують причини появи вогкості на стінах, стелі.

На жаль, промерзання стін є досить поширеною проблемою, яка виникає в основному в тих приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість, а також там, де присутня недостатня теплоізоляція стін.

А насправді промерзання стін в квартирах і приватних будинках може виникати з таких причин:
Слабка опалювальна система і погана вентиляція приміщення.
Неякісна герметизація віконних і дверних балконних блоків, стиків і примикань їх до стін.
Через недоробки в облаштуванні теплоізоляції, які ще виникли під час будівництва будинку. У блокових багатоквартирних будинках набагато частіше промерзають стіни, ніж в цегляних.
Порушення правил експлуатації приміщення безпосередньо самими мешканцями: миття підлог, часте прання, зберігання овочів, розведення кімнатних рослин, які вимагають рясного поливу і т.д.stena

У результаті цього в приміщенні виникає підвищена вологість, на стінах утворюється грибок, який дуже шкідливий для здоров'я в особливості малюкам і людям, страждаючим алергією. Крім цього, грибок здатний зіпсувати будь-який ремонт у приміщенні, навіть самий новий, а чорні плями на стінах говорять про не доглянутість за квартирою або будинком.

Для того, щоб усунути промерзання стін, не варто в приміщенні зберігати вологі предмети, а також рідини у відкритому вигляді. Необхідно регулярно провітрювати кімнати, а також ретельно стежити за тим, в якому стані знаходиться сантехнічне обладнання, і не допускати його поломок і протічок.
Але найголовніше, для того, щоб усунути промерзання зовнішніх стін, промерзання міжпанельних швів (стиків), треба виконати зовнішнє утеплення стін. Для цього необхідно знати товщину конструкцій стіни, і чим саме найкраще провести утеплення.

Якщо ви не знаєте, як самостійно усунути промерзання стін (в панельному будинку, дерев'яному), який матеріал для цього використовувати, вам слід звернутися в компанію, яка займається цим давно і на високому професійному рівні. Фахівці нашої компанії мають великий досвід роботи та високий рівень кваліфікації, обов'язково розкажуть, як можна позбутися вогкості на внутрішніх поверхнях кімнати, як провести утеплення цегляної стіни багатоповерхового будинку і т.д.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Поради щодо теплоізоляції ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:56:39 +0300
Чим і як утеплити стелю? https://www.ppu.cv.ua/35-chym-i-iak-uteplyty-steliu https://www.ppu.cv.ua/35-chym-i-iak-uteplyty-steliu

У більшості будівель і споруд через не утеплені поверхні йдуть серйозні тепловтрати. Якщо ви хочете зробити приміщення більш комфортним, ізолювати його від холодного вуличного повітря, потрібно виконати утеплення стелі. Такі роботи дозволять скоротити втрати тепла, допоможуть збільшити температуру всередині будівлі. Крім того, знизяться витрати на опалення.

Вибір оптимального утеплювача для стелі

Перед початком робіт потрібно вибрати тепло-, паро-та гідроізолюючі матеріали. Різні види утеплювачів мають різні властивості і різну довговічність. Однак у них кілька загальних недоліків, про які потрібно знати. По-перше, після монтажу залишаться стики між плитами, які необхідно ретельно закрити. По-друге, через наявність кріплень будуть утворюватися містки холоду. Після завершення теплоізоляційних робіт потрібно буде виконати паро-і гідроізоляцію. Чи існує утеплювач для стелі, який позбавлений цих перерахованих недоліків? Так, такий матеріал давно існує.

beton potolokЦе жорсткий пінополіуретан, який багато років використовують за кордоном. З його допомогою можна виконати всі роботи досить швидко і отримати в результаті хорошу якість. Ще один плюс - не потрібно додатково проводити монтаж гідро-і пароізоляції.

Пінополіуретан - це сучасний матеріал з широкими можливостями. З його допомогою можна виконати утеплення стелі в дерев'яному будинку, цегляній будівлі, багатоповерхівці або на дачі. Матеріал володіє низькою паропроникністю, дозволяє провести герметизацію стиків і примикань, міцний, безпечний і довговічний.

Як утеплити стелю приватного будинку?

Найкраще виконати напилення пінополіуретану на цю поверхню. Для цього потрібні матеріали та спеціальне обладнання, яке працює під високим тиском. Наші фахівці можуть провести утеплення в будинку, забезпечивши відмінний результат. Теплоізоляція стелі проводиться в кілька етапів. На кожному з них оператор виконує напилення шару матеріалу товщиною не більше 2 см.

Після нанесення утеплювача проходить етап спінювання і стабілізації, після якого можна напилюють наступний шар. Так за кілька проходів фахівець домагається необхідної товщини теплоізолюючого матеріалу. В результаті буде отриманий напилюваний шар ППУ 40 мм або більше.

В середньому товщина утеплювача може становити 5-8 см. Після застигання утворюється безшовне монолітне покриття, яке не дає холодному повітрю проникнути в приміщення. Така технологія утеплення стелі визнана дуже прогресивною. Вона дозволяє за кілька годин виконати теплоізоляцію на великій площі.
Термін експлуатації такого покриття становить 30-50 років, при цьому за весь час властивості утеплювача не змінюються. Якщо ви не знаєте, як утеплити стелю в лазні або іншій будівлі, звертайтеся в нашу компанію. Фахівці виконають всі необхідні роботи, а ви отримаєте тепле приміщення, в якому тепловтрати зведені до мінімуму.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Поради щодо теплоізоляції ППУ Thu, 11 Apr 2013 12:19:35 +0300
Теплоізоляція ППУ споруд для ремонту та миття авто https://www.ppu.cv.ua/26-teploizoliatsiia-avtomyiky-ta-avtoservisu-pinopoliuretanom https://www.ppu.cv.ua/26-teploizoliatsiia-avtomyiky-ta-avtoservisu-pinopoliuretanom

Теплоізоляція приміщення для миття авто, шиномонтажу, автосервісу пінополіуретаном

Щоб в автосервісі або в приміщенні для миття авто було зручно працювати, потрібно провести роботи по теплоізоляції приміщень. У результаті зменшаться втрати тепла через дах і стіни, підвищиться температура, знизяться витрати на опалення. Крім того, зросте продуктивність праці співробітників. Виконавши утеплення приміщення для миття авто, ви вирішите безліч проблем за короткі терміни.

Вибір теплоізоляційного матеріалу

Якщо ви прийняли рішення утеплити зовнішні несучі конструкції потрібно вибрати теплоізоляційний матеріал. На якому зупинитися? Ви можете придбати щось подешевше. Але чи буде це розумно? Через деякий час виявляться недоліки такого матеріалу, і вам доведеться заново проводити роботи з утеплення автосервісу або приміщення для миття авто.

Чи можна зробити теплоізоляцію так, щоб вона працювала протягом десятків років? Фахівці нашої компанії рекомендують виконати утеплення приміщення автосервісу напиленням пінополіуретану. Результат роботи буде відмінним, при цьому збережеться надовго не менше 30 років. Провівши утеплення пінополіуретаном, ви отримаєте тепло-, шумо-, паро-і гідроізоляцію в одному флаконі.

Переваги утеплення пінополіуретаном

Жорсткий ППУ - це сучасний утеплювач. Матеріал має структуру із закритими комірками, володіє низькою паропроникністю, йому не страшна волога. Низька теплопровідність призводить до того, що пінополіуретан наносять більш тонким шаром, тому що утеплювач мало важить. Ще одна властивість - висока адгезія. Завдяки їй ППУ моментально приклеюється до різних поверхонь.

Пінополіуретан напилюють на дерево, бетон, профлист і інші матеріали. Після застигання він утворює безшовне покриття, в якому немає дір і порожнеч. Крім того, матеріал можна наносити на елементи зі складною геометрією, наприклад колони, балки, арки, різні виступи. Ще один плюс - після нанесення теплоізоляції не потрібно робити гідро-і пароізоляцію.

Коли ППУ напилюють на металевий профіль або іншу поверхню, він утворює монолітний шар ізоляції. Матеріал вирішує завдання по утепленню, герметизує стики прибирає конденсат, який може утворитися на металевих поверхнях. Пінополіуретан сам виконує завдання, які в звичайній ситуації вирішують за допомогою нанесення гідро-і пароізолюючих покриттів. Якщо ви робите утеплення приміщення для миття авто, зможете заощадити на закупівлі матеріалів та виконанні робіт.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Поради щодо теплоізоляції ППУ Thu, 11 Apr 2013 11:48:20 +0300