Приклади застосування гідроізоляції — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sat, 22 Jan 2022 18:49:46 +0200 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Безшовна гідроізоляція підвалу https://www.ppu.cv.ua/bezshovna-hidroizoliatsiia-pidvalu.html https://www.ppu.cv.ua/bezshovna-hidroizoliatsiia-pidvalu.html

Гідроізоляція цоколя, підвалуГідроізоляція підвалу потрібна кожному: все, що виготовлено з бетону, має властивість пропускати і вбирати воду. Лише конструкції, зроблені з особливого бетону - не потребують додаткової гідроізоляції, але це досить дорогий і рідко застосовуваний тип бетону.
Більшість підвалів, льохів, фундаментів, гаражів - будуються зі звичайного бетону. Саме з цієї причини, за відсутності надійної і якісної гідроізоляції, підвалу і т.п., восени буде литися вода з стиків і швів, влітку через товщу стін буде просочуватися волога, а навесні ці приміщення зовсім заллє талою водою. А в цих ситуація нічого не допоможе - ні спеціальні штукатурні суміші, ні склоізол, ні руберойд, ні гудрон і т.д.
Якщо вчасно подбати про гідроізоляцію підвалу, і обштукатурити, або обклеїти стіни із зовнішньої сторони - то матеріал буде набагато успішніше протистояти воді. Однак за зиму земля, яка промокла минулої осені, промерзне приблизно на метр глибини і може здавити стіни фундаменту, а лід може порвати гідроізол на якусь 10-у частину міліметра, а навесні тала або ґрунтова вода натисне трохи більше ніж звичайно - і все , всі зусилля по захисту стали марними. Плюс до всього цього, дане покриття буде важко відремонтувати: оскільки місце протікання, де порушений шар ізоляції - знайти не так-то просто, воно може перебувати в декількох метрах від того місця, де буде виходити вода. Але і це ще не все, гідроізоляцію затопленого підвалу - буде зробити ще складніше, оскільки основна маса матеріалів використовуються тільки для сухих поверхонь.
Вірним рішенням буде використовувати для гідроізоляції підвалів або погребів рідкі гідроізоляційні будівельні суміші, які формують еластичне здатне до розтягування мембранне покриття на бетоні. Така гідроізоляція підвалу ззовні та гідроізоляція стін підвалу зруйнується, оскільки вона стане невід'ємною частиною бетонної структури, і її не потрібно буде ремонтувати, оскільки термін її служби буде таким же, як і у самого бетону. Ще однією перевагою рідкої полімерної гідроізоляції підвалів або погребів є її міцність та безшовність що забезпечить тривалу гідроізоляцію без дорогих ремонтів.
Така гідроізоляція стане частиною бетону - одним цілим, а всі переживання і побоювання щодо затоплення чи руйнації підвалу залишаться в минулому.

{gallery}phocagallery/Gidroizol{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Tue, 28 May 2013 16:15:26 +0300
Гідроізоляція покрівлі чи плоского даху https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-pokrivli-chy-ploskoho-dakhu.html https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-pokrivli-chy-ploskoho-dakhu.html

dom gidroizolГідроізоляція покрівлі чи плоского даху має одне, але дуже важливе, призначення - захист покрівлі від негативного впливу води, снігу і водно-сольових розчинів.
Головними причинами передчасного зношування покрівлі і зниження терміну служби конструкцій будинків є волога, низька якість чи старість гідроізоляційних покриттів, інші атмосферні чинники. Саме тому, слід, вчасно проводити гідроізоляційні роботи, які в подальшому допоможуть уникнути постійних, дорогих і трудомістких ремонтних робіт з гідроізоляції покрівлі будинку.gadroizol promdahu
Гідроізоляція даху повинна проводитися ще під час будівництва самого будинку, оскільки такі запобіжні заходи не тільки збільшать термін служби самої будівлі, а й захитять її від руйнування та дискомфорту для мешканців. А також слід пам'ятати, що гідроізоляція покрівлі на етапі влаштування покрівлі - забезпечить надійність і ефективне функціонування гідроізоляційного покриття.
На сьогоднішній день плоский дах може служити не тільки, для захисту внутрішніх приміщень, але і для захисту несучих конструкцій, тому гідроізоляція плоского даху - вкрай необхідна і дуже важлива.
Провести якісну і правильну гідроізоляцію досить складно. Щоб вірно реалізувати гідроізоляцію даху потрібно володіти рядом істотних знань у сфері гідроізоляції, базових навичок, понять і різних деталей, що мають відношення до покрівельних робіт, а також знати властивості сучасних гідроізоляційних матеріалів, які застосовуються в даному процесі. Так, що всі роботи з гідроізоляції краще довірити професіоналам у цій галузі.

Гідроізоляція без грунтовки погіршиться, оскільки будь-яка ґрунтовка служить ще одним гідроізолюючим шаром, яким закриваються тріщини і пори на поверхні. Даний додатковий шар також сприяє найкращому розподілу гідроізоляційного матеріалу.
krovljaГідроізоляція споруд здійснюється різними матеріалами, які діляться за технологією використання, за своїм призначенням, за видом основи. Антифільтраційна, антикорозійні і герметизуючі матеріали - застосовуються для підземних конструкцій. За способом нанесення, розрізняють такі гідроізоляційні матеріали, як в'яжучі, штучні і суміші з мінеральними добавками. За видами основи гідроізоляція конструкцій ділиться на металеву, мінеральну, асфальтні і полімерну. Найсучаснішою та оптимальної за співвідношенням ціна-якість є полімерна рідка гідроізоляція, вона наноситься швидко на будь який матеріал, створюючи безшовну гідроізолюючу мембрану, яка на довгий час (не менше 20 років)захистить будь-яку конструкцію від впливу вологи, стримуючи помірні механічні навантаження, розтягування чи стискання. Підібрати конкретний ізоляційний матеріал вам допоможуть наші фахівці.

{gallery}ploskui dah{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Tue, 28 May 2013 16:14:16 +0300
Гідроізоляція подовжує час експлуатації конструкцій, будівель чи споруд! https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-podovzhuie-chas-ekspluatatsii-konstruktsii-budivel-chy-sporud.html https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-podovzhuie-chas-ekspluatatsii-konstruktsii-budivel-chy-sporud.html

Гідроізоляція будь-якої конструкції, будівлі чи споруди
Гідроізоляція споруд - це невід'ємна частина будівельних робіт на будь-якому об'єкті. Особливої
​​уваги потребує гідроізоляція споруд, що знаходяться під землею, таких як фундамент, підвали, льохи, резервуари, несучі конструкції та інші. При відсутності або неправильному виконанні гідроізоляції з'являються проблеми з підвищеною вологістю, внаслідок чого виникає цвіль, різні комахи, вогкість і так далі. Проте головною проблемою підвищеної вологості є загроза руйнування фундаменту чи самої конструкції будівлі.
Гідроізоляція будівель в районі підземних приміщень є одним з найскладніших технологічних процесів у цій області, до складу, якого входить великий ряд послуг безпосередньо пов'язаних з вживаною технологією і вибраними матеріалами для ізоляції. Кожен технологічний цикл, за допомогою якого здійснюється гідроізоляція конструкцій, починається з ґрунтовки та очищення ізольованої поверхні. Іноді даним етапом робіт нехтують, і гідроізоляційний шар наноситься на неочищену поверхню.
При правильному і якісному підході до гідроізоляції споруд, спотворення виконуваних робіт - не допускається. Якщо економити на ґрунтовці - якість гідроізоляційного покриття помітно погіршиться, оскільки будь-яка ґрунтовка служить ще одним гідроізолюючим шаром, яким закриваються тріщини і пори на поверхні. Даний додатковий шар також сприяє найкращому розподілу гідроізоляційного матеріалу.
Гідроізоляція споруд здійснюється різними матеріалами, які діляться за технологією використання, за своїм призначенням, за видом основи. Антифільтраційна, антикорозійні і герметизуючі матеріали - застосовуються для підземних конструкцій. За способом нанесення, розрізняють такі гідроізоляційні матеріали, як в'яжучі, штучні і суміші з мінеральними добавками. За видами основи гідроізоляція конструкцій ділиться на металеву, мінеральну, асфальтні і полімерну. Найсучаснішою та оптимальною за співвідношенням ціна-якість є полімерна рідка гідроізоляція, вона наноситься швидко на будь який матеріал, створюючи безшовну гідроізолюючу мембрану, яка на довгий час (не менше 20 років)захистить будь-яку конструкцію від впливу вологи, стримуючи помірні механічні навантаження, розтягування чи стискання. Підібрати конкретний ізоляційний матеріал вам допоможуть наші фахівці.

{gallery}Gidroizol-PROM{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Tue, 28 May 2013 15:00:43 +0300
Гідроізоляційні матеріали у будівництві будинку https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiini-materialy-u-budivnytstvi-budynku.html https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiini-materialy-u-budivnytstvi-budynku.html

Під час будівництва будинку крім архітектурних робіт особливу увагу необхідно приділити гідроізоляції будинку. Найчастіше, через кілька років, після зведення будинку - необхідно робити капітальний ремонт, навіть у найсучасніших котеджах, побудованих за останніми технологіями. Однак якщо вчасно провести гідроізоляцію будинку - можна запобігти проникненню вологи в структуру любого будівельного матеріалу.
Гідроізоляція будинків, яка спрямована на боротьбу з вогкістю і вологою, підрозділяється на два види: внутрішню і зовнішню гідроізоляцію. Внутрішні приміщення слід обробляти під час опоряджувальних робіт, а зовнішня гідроізоляція будинку повинна проводитися на стадії будівництва самої споруди.
Основного захисту від підземних і дощових вод вимагає фундамент, оскільки саме він найбільше схильний до руйнівної дії вологи. Але в даному випадку слід починати роботу з внутрішньої обробки стиків і швів до того часу, як будуть зроблені підлоги. В основному, під час обробки фундаменту застосовують обмазувальну гідроізоляцію, яка являє собою терпку суміш, в основу якої закладено бітум. Обмазувальна гідроізоляція має відмінні водовідштовхувальні характеристики. Але бітум має властивість втрачати свою еластичність по закінченню декількох років, так що сьогодні в основному для обмазувальної гідроізоляції фундаменту використовують полімерні матеріали або синтетичні смоли - термін служби яких не має меж, звичайно, при відсутності механічних ушкоджень. Для обробки фундаменту із зовнішнього боку - також використовують обмазувальну гідроізоляцію.
Зовнішня гідроізоляція приватного будинку може бути виконана, як за допомогою твердих матеріалів, так і рідкими гідроізоляційними сумішами, які мають водовідштовхувальні властивості. Для зовнішньої гідроізоляції будинку можна використовувати рідку напилювану гідроізоляцію, можна зробити фарбування стін плівкоутворюючими складами, які формують жирний глиняний прошарок - який відмінно бореться з проникненням вологи, також можна нанести штукатурний розчин з додаванням бітумної мастики.
Однак щоб запобігти руйнуванню будівельних конструкцій через проникнення в них вологи, все-таки правильним захистом будинку буде зовнішня гідроізоляція, реалізована за допомогою напилення різних видів рідких мастик, в основу яких закладено синтетичні матеріали, смоли. І при виборі типу мастики слід покладатися на сумісність будівельних матеріалів, з яких зводився сам будинок, та полімерних гідроізоляційних матеріалів, оскільки необхідно знайти вірне поєднання гідроізоляційної суміші з оброблюваною поверхнею.

{gallery}gidro{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Tue, 28 May 2013 10:29:06 +0300
Гідроізоляція несучих конструкцій з бетону https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-nesuchykh-konstruktsii-z-betonu.html https://www.ppu.cv.ua/hidroizoliatsiia-nesuchykh-konstruktsii-z-betonu.html

Всім прекрасно відомо, що міцність і надійність будь-якої будови залежить від якості будівельного матеріалу. Істотним фактом при будівництві є гідроізоляція несучих конструкцій, фундаментів з бетону. Бетон, як і більшість інших пористих матеріалів, без складнощей пропускає і утримує в собі вологу. Даний факт досить сильно скорочує терміни його експлуатації.gidroizol sporud
Якісна і правильна гідроізоляція бетону забезпечує абсолютний захист від проникнення вологи і природно запобігає появі цвілі і вологості в приміщеннях. Нинішні технології дозволяють ліквідувати різні протікання покрівель, усунути вологу в підвалах, фундаментах, цоколях. Навіть у тих випадках, коли вже існує проблема проникнення вологи через бетон кілька років поспіль: - вихід є, головне, вірно підібрати метод її усунення.
Гідроізоляція бетону дуже часто проводиться неправильно, в результаті чого виникають ускладнення. Помилки, допущені під час гідроізоляції бетону - можуть коштувати дуже дорого. В результаті неякісного виконання робіт виникає капілярна волога, яка може поширитися по всій конструкції - що призведе до її руйнування.
Від якості гідроізоляції бетону залежать поставлені перед нею завдання, яку можуть гарантувати тільки професіонали. Лише вони дотримуються двох головних вимог, під час виконання гідроізоляційних робіт. Перше завдання, яке стоїть перед фахівцями - виявити перелік тих об'єктів, яким необхідна гідроізоляція бетону, і тільки після цього приступають до виконання робіт з ізоляції. При цьому в хід йдуть тільки ті матеріали, в яких вони впевнені на сто відсотків. Тільки таким чином можна домогтися бажаного результату.

{gallery}Gidroizol-PROM{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Tue, 28 May 2013 10:16:33 +0300
Рідка Гума. Гідроізоляція покрівлі, фундаменту, водойм https://www.ppu.cv.ua/ridka-huma-hidroizoliatsiia-pokrivli-fundamentu-vodoim.html https://www.ppu.cv.ua/ridka-huma-hidroizoliatsiia-pokrivli-fundamentu-vodoim.html

Протягом останніх 10 років на ринку будівельних гідроізоляційних матеріалів України з'явилося безліч нових технологій і матеріалів, що відповідають стандартам якості, безпеки, функціональності, довговічності матеріалів, що скорочують час виробництва робіт.
Нові технологічні гідроізоляційні матеріали поступово впроваджуються проектними організаціями для гідроізоляції конструкцій будівель і споруд, внутрішніх приміщень, інженерних систем, комунікацій.
Великою проблемою в секторі гідроізоляції поверхонь конструкцій є ефективна і довговічна гідроізоляція. Приміром гідроізоляція для фундаменту або покрівлі, гідроізоляція ставка резервуара для питної води актуальна на всіх етапах будівництва.
Особливо важливий пошук потрібних гідроізоляційних матеріалів і технологій, що задовольняють одночасно багатьом вимогам, що гарантують максимальний захист від проникнення вологи з мінімальними витратами і високою якістю виключає помилки; людський фактор, проведення робіт, процес експлуатації в складному українському кліматі, що задовольняють вимоги безпеки навколишнього середовища, людини.
На жаль, велика частина гідроізоляційних матеріалів і технологій, які застосовуються в будівництві, не відповідають на 100% вище перерахованим вимогам, при цьому домінує класичний метод застосування рулонних гідроізоляційних матеріалів.
Переважання рулонних матеріалів на ринку викликане їх уявною споконвічно низькою вартістю, хоча останнім часом кращим варіантом є рідка гума при її ціні + енерговитрати + швидкість нанесення покриття і головне великий термін служби без ремонту. РІДКА ГУМА (liquid rubber) - є прямим конкурентом рулонних гідроізоляційних матеріалів. Рулонний гідроізоляційний матеріал вимагає частого ремонту і відновлення вже після третього року служби. Крім того, поточний ремонт і обслуговування часто залежить від людського фактору, практика доводить численні помилки, допущені при виконанні гідроізоляційних робіт, вже після першого року служби.
На ринку представлено безліч альтернатив рулонним гідроізоляційним матеріалами, наприклад, епоксидні, акрилові або поліуретанові гідроізоляційні матеріали, техніка нанесення яких, гарантує більш довге життя покриття.
Рідка гума (liquid rubber) - це гума на бітумній основі і полімеру. Створена для широкого застосування на будівельних майданчиках від фундаменту до покрівлі, при будівництві мостів, дамб, сховищ, захисних покриттів, гідроізоляція ставків і т.д.
9РІДКА ГУМА наноситься холодним методом, за допомогою безповітряного розпилення, що робить можливим нанесення гуми практично на будь-яку поверхню будь-якого ступеня складності та матеріалу.

Система liquid rubber рідка гума формує покриття безшовної гумової мембрани, що володіє хорошою адгезією до бетону, металу і інших численних поверхонь, за винятком ПВХ і подібних матеріалів. Як ніякий інший гідроізоляційний матеріал рідка гума має високий ступінь розтягування і 95% стиснення, абсолютно герметичний, паро-газонепроникний, стійкий до впливу корозії і агресивних речовин, крім нафтопродуктів. РІДКА ГУМА захищає поверхню від дії ультрафіолетових променів, кислотних дощів, біологічних розкладань.
Рідка гума liquid rubber являє собою водну емульсію на основі бітуму і полімеру, без додавання хімічних розчинників і летких органічних речовин, абсолютно нетоксична, безпечна для навколишнього середовища і персоналу що виконує роботи по нанесенню даного гідроізоляційного покриття.
РІДКА ГУМА  - це екологічно чиста гідроізоляція для басейнів, ставків, резервуарів і сховищ зберігання питної води.
Висока екологічна чистота гідроізоляційного матеріалу надає можливість наносити продукт liquid rubber Рідка гума як на зовнішні поверхні, так і в закритих приміщеннях підвал, ванна кімната і т.п., без будь-яких негативних наслідків для здоров'я людини.
Спеціальне обладнання нанесення Рідка гума дозволяє проводити обробку до 1000 м2 за одну зміну, значно мінімізуючи енерговитрати (необхідно 2 максимум 3 людини), а також зводять нанівець ризики, пов'язані з людським фактором і якісне захисне гідроізоляційне покриття важкодоступних поверхонь - кути, примикання і т.д.
Система Рідка Гума (liquid rubber) ефективно застосовується для обробки підстав з бетону, каменю, дерева, металу і комбінованих матеріалів.
РІДКА ГУМА ідеально підходять для захисту фундаментів, де нанесене гідроізоляційне покриття утворює водонепроникну мембрану. Також продукти liquid rubber РІДКА ГУМА - гідроізоляція для покрівлі та ремонту відновлення старих покрівель, будь-якого типу; жорстких, м'яких та у випадках коли застосування традиційних методів ремонту видається неможливим.
Рідка Гума - ідеальна гідроізоляція для ставка, басейнів, колодязів та інших гідроспоруд; завдяки своїм антикорозійним властивостям використовується в якості захисту від дії хімічних і органічних речовин металевих контейнерів, цистерн, трубопроводів, рідка гума широко використовується в кораблебудуванні обробка днища судна від обростань рослинністю і живими організмами та інших металоконструкцій.
Гідроізоляція водойм рідка гума  - це висока якість покриття, без зайвих вигинів, складок, безшовний гумовий килим з рівномірним шаром гідроізоляції нанесений на армуючий шар з геотекстилю високої міцності, що характеризує велику зносостійкість і збільшення терміну служби покриття з рідкої гуми більше 25 років.
Гарантований термін служби покриття Рідка Гума - 25 років.

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Mon, 22 Apr 2013 10:43:06 +0300
Рідка гідроізоляція в підвальних приміщеннях https://www.ppu.cv.ua/ridka-hidroizoliatsiia-v-pidvalnykh-prymishchenniakh.html https://www.ppu.cv.ua/ridka-hidroizoliatsiia-v-pidvalnykh-prymishchenniakh.html

У сучасних умовах підприємці (особливо представники малого і середнього бізнесу) в пошуках відповідних орендних площ часто зупиняють власний підбір безпосередньо на підвальних кімнатах. Очевидні плюси - як порівняно невисока ставка орендної плати та ймовірність застосування площ для всіляких цілей, найчастіше переважають іміджеві мінуси від розміщення в підвалі.
До нещастя, відповідальність сучасних будівельників знаходиться на досить низькому рівні,  якість будов, що вводяться в експлуатацію залишає бажати набагато кращого. Формально дозволені для використання нежитлові і житлові будинки, з I-го дня знайомства з ними "ближче" відкривають велику кількість з самого початку прихованих проблем і труднощів. Практично будь-яке житлове приміщення, побудоване і прийняте в експлуатацію, вимагає серйозного і витратного ремонту. Що вже говорити про підвали, на які звертають у вагу в останню чергу! Не дивно, що підвальні кімнати безлічі 4деяких старих будівель дадуть величезну фору "сучасним" в плані якості будівництва і ціни обслуговування.
Однак всерйоз найнеприємніше те, що в умовах сучасної вітчизняної дійсності багато орендодавців (а зазвичай і самі орендарі чи власники) економлять на якісному, функціональному ремонті підвальних кімнат, частіше в загальному через звичайну людську жадібність. А адже часто підвальні кімнати застосовують для розміщення в них офісів, магазинів, складів, аптек, перукарень, ресторанів, кафе, а найчастіше і малих виробництв, де обов'язкова хороша гідроізоляція. Уявіть собі яку потенційну загрозу несуть у собі не відремонтовані підвали з малою гідроізоляційної стійкістю.

Обговоримо основні фактори ризику для будинків.

Весняне танення льодів, ґрунтові вологи, ґрунтова вода-всі ці фактори є великою небезпекою. І  удар на себе беруть підвали та підвальні будівлі. Найбільш велика загроза від попадання вологи в підвальні кімнати - небезпека руйнування основи, і значить небезпека використання цілої будівлі. Крім того, вологість і вода сприяє порушенню мікроклімату в усьому будинку, заважають нормальному застосуванню підвальних кімнат (склад, магазин і т.п.). Так само ускладнюється проведення побутових і ремонтних робіт з обслуговування будинків, з причини того, що частіше в загальному технічні комунікації та технічне оснащення знаходяться безпосередньо в підвальних кімнатах. Неминуча хімічна і біогенна корозія елементів конструкцій будинку і техніки. Особливо небезпечна ситуація, коли при підвищеному вмісті пари в повітрі, знижений опір ізоляції кабелю призводить до небезпечних пробоїв, які у власну чергу мають можливість привести до поломки всередині будинку техніки або, що ще гірше аварійних ситуацій. Бурхливий розвиток бактерій і плісняви та грибка у свою чергу, так само не сприяють підтримці санітарно-гігієнічної ситуації на нормальному рівні. Погодьтеся, мало хто зрадіє від того, що в підвалах будівлі розведуться щури або почнуть інтенсивно розмножуватися комарі.
І все це тільки з-за відсутності елементарного – належної гідроізоляції підвалів, фундаментів, інших поверхнею.
Будь-який з наведених прикладів - підстава подумати: а чи варто економити на захисті будівлі, і чи допоможе рідка гідроізоляція? Прочитавши нашу статтю, ми не сумніваємося, що ви приймете правильне рішення: провести гідроізоляцію підвалу або надати слово вологості, воді з усіма витікаючи ми звідси проблемами.

{gallery}gidro{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Mon, 22 Apr 2013 10:39:09 +0300
Де застосовують гідроізоляцію https://www.ppu.cv.ua/zastosuvannia-hidroizoliatsii.html https://www.ppu.cv.ua/zastosuvannia-hidroizoliatsii.html

Екологічна гідроізоляційна гумова мембранна система є технічним досягненням у гідроізоляції й захисту від корозії. Дана система холодного нанесення розпиленням і система покриття були розроблені для вирішення проблем, що постійно виникають при використанні звичайних мембранних систем. Володіючи унікальними властивостями, вона застосовується в самих різних сферах. Попередні витрати матеріалу з різних видів виконуваних робіт можна визначити за зведеною таблицею витрат матеріалу.

 

Приватне будівництво:

Дах: новий, ремонт старої покрівлі...
Покриття бетонних підлог;
Зовнішні стіни цокольного поверху;
Пароізоляція.

 

Залізниця:

Антикорозійна, гідроізоляційна і шумоізоляційна обробка вагонів, локомотивів;
Антикорозійна, гідроізоляційна і шумоізоляційна обробка структур.

 

Автомобільна індустрія:

Покриття днища та інших частин автомобіля для зниження рівня шуму і вібрації;
Антикорозійне покриття.

 

Цивільне будівництво:

Мости;
Дороги, базовані на водонепроникності;
Захист від корозії;
Посилення дамби;
Обробкая трубопроводів;
Тунелі

 

Комунальне водопостачання:

Греблі;
Резервуари;
Обробка ємностей для води.

 

Гірнича промисловість:

Лужні басейни;
Обробка витоку забруднюючих речовин;
Тунелі та шахти (рідини і гази).

 

Захист навколишнього середовища:

Ізоляція забруднюючих твердих речовин;
Ізоляція забруднюючих рідких речовин;
Ізоляція метану, радону.

 

Сільське господарство:

Просочування поливальних і зрошувальних систем;
Просочування резервуарів;
Просочування силосних ям.

 

Морське господарство:

Обробка причалу проти обростання черепашками і водоростями;
Антикорозійна обробка баластних ємностей;
Антикорозійне покриття для портових структур.

 

Безпека:

Обробка піску і ґрунту для захисту від повені;
Покриття ігрових майданчиків для пом'якшення удару при падінні.

 

Промислове використання:

Звукопоглинальна ізоляція;
Кислотні ємності, ділянки для миття;
Водяні баки.

 

Оборонка:

Водоізоляція для бункерів;
Створення камуфляжу;
Енергопоглинаючі покриття

 

{gallery}Gidroizol-PROM{/gallery}

 

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Приклади застосування гідроізоляції Mon, 22 Apr 2013 09:38:38 +0300