logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Захисне покриття для пінополіуретанового утеплювача - Гіпердесмо Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Захисне покриття для пінополіуретанового утеплювача (ППУ)

Одними з самих надійних та якісних утеплювачів для покрівлі будинків є утеплювачі з жорсткого пінополіуретану, або скорочено - ППУ.
ППУ-утеплювачі у порівнянні з іншими мають найбільш низький коефіцієнт теплопровідності (l = 0,020-0,030 Вт/м°С), до того ж:
- У ППУ низьке водопоглинання (матеріал має до 95% закритих пор);
- Він має високу адгезію до більшості будівельних матеріалів;
- Має низьку паропроникність, тому не потрібна додаткова пароізоляція.

Однією з головних переваг ППУ-утеплювачів є можливість їх отримання прямо на місці проведення робіт і одночасного нанесення за допомогою спецобладнання. Таким чином, стає можливим працювати з поверхнями будь-якої форми і складності. Таке покриття не має стиків, швів, щілин. Утеплювач із ППУ наноситься і на нові і на старі конструкції, покриті руберойдом, металом або шифером, причому демонтаж і підготовчі роботи не потрібні.
При роботі з пінополіуретаном слід пам'ятати про його нестійкість до ультрафіолетового випромінювання. Під впливом сонячних променів верхній шар ППУ руйнується через кілька місяців після нанесення. Відповідно знижуються його водоізоляційні властивості. Існує безліч засобів, що захищають пінополіуретан від УФ випромінювання:
Різні види фарб (термін служби до 3-х років);
- Мастики на основі бітуму та каучуку (термін служби до 5-6 років);
- Мастики на основі хлорсульфованого поліетилену (до 15 років);
- Поліуретанові лаки і мастики (10-15 років) і др. Як бачите, ці матеріали мають значно більш короткий термін служби в порівнянні з ППУ, який прослужить Вам не менше 30 років. Скорочують терміни і експлуатації більшості цих матеріалів і недостатні адгезійні властивості, низька водостійкість і еластичність і, звичайно, недостатня механічна міцність.
На відміну від багатьох інших матеріалів, мастика «Гіпердесмо», забезпечує більш надійний і тривалий захист пенополіуретановим утеплювачам, а значить, покрівельний сендвіч прослужить Вам довше.
Мастика «Гипердесмо», виготовлена на основі чистих еластичних, гідрофобних поліуретанових смол, рідкий однокомпонентний матеріал. Полімеризуючись під впливом вологого повітря, утворює суцільну, міцну, еластичну мембрану, з відмінними гідроізоляційними і захисними властивостями.
За висновком "ЦНДІ промбудівля» мастики «Гіпердесмо», забезпечать надійний захист покрівельного покриття не менше ніж на 25 років. Завдяки своїм характеристикам, вона рекомендована до застосування у всіх кліматичних зонах України.
«Гипердесмо»  мають дуже високу адгезію до пінополіуретану (як і до більшості будівельних матеріалів), легко наноситься за допомогою пензликів, валиків або апаратів безповітряного розпилення при витраті 0,8 - 1,2 кг/м2.
Покриття наноситься в 2 шари контрастних кольорів, щоб легше контролювати рівномірність, якість і товщину мембрани. Еластичність захисної мембрани після полімеризації досягає 200%, а міцність до 60 кг/см2.
Температурний діапазон експлуатації від -50°С до +190°С. І ще одна безумовна перевага цієї мастики - «Гипердесмо» має дуже високе значення сухого залишку, майже 95%, а це означає, що вона фактично не дає усадки.

Прочитано 8737 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745