logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Бітумна рідка гідроізоляція Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Бітумна рідка гідроізоляція
Рідка гідроізоляція відрізняється від усіх інших видів ізоляції деякими властивостями. Наприклад, епоксидне, акрилове або поліуретанове покриття, хоч і довговічне, але недешеві і при нанесенні необхідне дороге устаткування. Рулонні матеріали в якості гідроізоляції важко використовувати в тісних приміщеннях, на стінах з безліччю переходів, в підвальних приміщеннях. А рідка гідроізоляція зручна в більшості випадків використання. Дана технологія використовується в будівництві вже близько двадцяти років. Щороку складові рідкої ізоляції удосконалюються.

Рідка гідроізоляція наноситься холодним методом розпилення. Вона здатна усунути проблеми, що з'являються при застосуванні звичайних мембранних систем. Вона являє собою затверділе напилюване покриття, що утворить максимальне з’єднання з бетонною поверхнею, та немає швів. Така ізоляція не створює забруднення навколишнього середовища, яке може бути через використання інших гідроізоляційних покриттів. Ще однією перевагою рідкої гідроізоляції є значна економія часу, оскільки наноситься матеріал швидко.

Покриття, що створюється при використанні такого гідроізоляційного матеріалу, виходить гнучким і еластичним. З його допомогою можна зв'язати і захистити безліч дрібних тріщин і отворів на оброблювальній поверхні. Готова мембрана водо-і паронепроникна, а також дуже міцна. Така гідроізоляція не піддається впливу ультрафіолетових променів, озону і кислотного дощу. Матеріал рідкої ізоляції має водну основу, в ньому немає легкозаймистих складових, тому ізоляція цього виду не представляє небезпеки для екології та здоров'я людей. Рідка ізоляція не змінює свої властивості при температурі від -55 С до +95 С, що є досить широким діапазоном. Також на неї не впливає більшість газів. Щоб нанести на поверхню рідку гідроізоляцію, не потрібна особлива підготовка оброблюваної поверхні.


Бітумна гідроізоляція
Одним з видів рідкої гідроізоляції є бітумна гідроізоляція. Це сукупність робіт, спрямована на захист різних видів приміщень від руйнування вологою. Ізоляція поверхні від води бітумом є однією з найбільш популярних в будівельній сфері. Холодний бітум наноситься рівним гладким шаром на поверхню, заздалегідь оброблену спеціальною бітумною мастикою.

Бітумна гідроізоляція може якісно і надійно захищати оброблену поверхню до 25 років. Всі види рідкої гідроізоляції є одними з самих надійних гідроізоляційних матеріалів.

Прочитано 4126 разів
Детальніше в цій категорії: Рідка, напилювана гідроізоляція »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745