Головні етапи — ППУ-утеплення Чернівці — ППУ-утеплення Чернівці https://www.ppu.cv.ua Sat, 28 Nov 2020 07:48:28 +0200 Joomla! - Open Source Content Management uk-ua Важливість збереження металічних конструкцій https://www.ppu.cv.ua/vazhlyvist-zberezhennia-metalichnykh-konstruktsii.html https://www.ppu.cv.ua/vazhlyvist-zberezhennia-metalichnykh-konstruktsii.html

Металеві конструкції, застосовувані при будівництві, повинні бути надійно захищені від впливу навколишнього середовища, в першу чергу, від корозії.

Руйнування незахищеного металу

Корозія металу є фізико-хімічною реакцією матеріалу з довкіллям, під впливом якої властивості металу змінюються. Даний процес і призводить до пошкодження металу або корозії. Корозія металу призводить не тільки до безповоротних втрат, а й до передчасного виходу з ладу дорогих і відповідальних виробів і споруд, до порушення технологічних процесів і простоїв обладнання.
Саме тому одне з найважливіших місць у будівництві займає захист металу від корозії.
Як захистити метал від корозії?
Для захисту металевих конструкцій в будівництві традиційно проводять фарбування поверхні емалями і фарбами, полімерними мастиками, безшовними гідроізоляційними комплексами, полімочевиною. Щоб надійно захистити метал від корозії наші фахівці пропонують тільки прогресивні технології та матеріали.

Зачистка поверхні металу. Поверхня металу обробляється абразивоструйними апаратами високого тиску (піскоструй, водоструй), проводиться очищення від бруду, іржі, залишків емалей і фарб, ізоляції. Якість очищення дозволяє видаляти залишки фарби разом з поверхневим шаром зруйнованого металу так, що навіть при 6-ти кратному збільшенні на обробленій поверхні не спостерігається слідів корозії.
В якості захисних покриттів ми пропонуємо своїм клієнтам найновіші розробки в галузі антикорозійного захисту – полімерні та полімочевинні покриття.

Застосовуючи в якості захисного шару поліуретанові, полімочевинні покриття або покриття на основі епоксидних смол, антикорозійна обробка дає можливість багаторазово підвищити ефективність комплексу заходів, щодо захисту металу та металоконструкцій за рахунок високої стійкості до стирання, агресивних середовищ та економії за рахунок більш тривалого терміну між необхідними плановими ремонтами.


Проведення комплексу робіт з антикорозійного захисту металу ємностей для нафтопродуктів.

Ємності нафтопродуктів після комплексу заходів з антикорозійного захисту

Наше підприємство пропонує послуги з:

антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь металевих ємностей для зберігання нафти і нафтопродуктів;

антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь резервуарів для зберігання і перевезення питної та технічної води;

антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь ємностей для зберігання кислот і лугів;

антикорозійного захисту газових резервуарів і бензоцистерн для автозаправок;

антикорозійного захисту внутрішніх поверхонь насосів схильних до ерозійно-корозійного зносу;

 

антикорозійного захисту внутрішніх і зовнішніх поверхонь металевих сховищ для зберігання сільськогосподарської продукції;

антикорозійну обробку металевих цистерн, водонапірних башт, очисних споруд;

антикорозійний захист металевих конструкцій мостів, естакад, паркінгів.

{gallery}anticor1{/gallery}

]]>
ppu.cv.ua@gmail.com (Super User) Головні етапи Sun, 08 Feb 2015 10:14:30 +0200