logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Антикорозійний комплекс №1 Рекомендовані

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Антикорозійні КОМПЛЕКС №1.
Антикорозійний комплекс №1 призначений для нейтралізації іржі на залізній поверхні, що вже зазнала корозії.
З поверхні заліза механічним способом (металевою щіткою, наждаковим папером, абразивним кругом) видаляються залишки старої фарби і пластові відшарування іржі товщиною більше 50 мкм. За 60-90 хвилин до використання в антикорозійний комплекс вводиться порошок жовтої або червоної кров'яної солі. Отриманий склад ретельно перемішується до отримання однорідної маси білого кольору. Склад зберігає свої властивості протягом 48 годин.
На іржаве залізо склад наноситься агрегатами безповітряного розпилення. Відразу після нанесення починається хімічний процес перетворення іржі. Цей процес супроводжується виділенням бульбашок: поверхня іржі як би "закипає". Приблизно через 60-90 хвилин виділення бульбашок припиняється і на поверхні заліза замість іржі утворюється нерозчинна фосфатна плівка блакитного кольору - так звана "берлінська лазур".

В результаті такої хімічної обробки з поверхні металу забираються всі центри корозії будь-якої глибини - "зародки" утворення майбутньої іржі. На обробленій антикорозійним комплексом №1 залізної поверхні процес корозії повністю припиняється. Фосфатна плівка сама по собі здатна захистити залізо від корозії на строк до трьох місяців.
Для захисту заліза і фосфатної плівки від впливу зовнішнього середовища на них спеціальними рідкими матеріалами накладається комплексне багатошарове покриття. В якості шару грунтовки може бути використана "Система холодного цинкування".
Особливість полягає в тому, що перед нанесенням грунтів і спеціальних емалей на фосфатну плівку з її поверхні немає необхідності видаляти прореаговані залишки антикорозійного комплексу. Для того щоб фарбувати "берлінську лазур" звичайними грунтами та емалями залишки комплексу необхідно повністю нейтралізувати або змити, оскільки він порушує структуру звичайних фарб ("з'їдає" їх). Зробити це без заводських умов практично неможливо. А для спеціальних лакофарбових матеріалів комплекс виступає в якості затверджувача і прискорює процес полімеризації. Тому Антикорозійний комплекс №1 спільно з спеціальними матеріалами застосуються для захисту заліза від іржі в будь-яких умовах без використання складного обладнання.
Переваги хімічного усунення корозії з поверхні заліза перед механічними методами (піскоструйною обробкою):
1. Менша трудомісткість - значне зниження вартості.
2. Відсутність потреби в складному обладнанні.
3. Можливість проведення обробки в місцях, недоступних для механічного устаткування (наприклад, на висотних об'єктах).
4. Гарантоване повне усунення ядер корозії будь-якої глибини, чого неможливо домогтися за допомогою піскоструминної обробки. Фосфатна плівка забезпечує додатковий захист заліза від корозії.

 

 

Прочитано 2154 разів
Детальніше в цій категорії: Антикорозійний комплекс №2 »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745