logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Питання відповіді

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)


Vopross faqПитання: Чи можна для стін підвалу використовувати в якості утеплювача ппу?

Відповідь консультанта:Добрий день!

Звичайно Пінополіуретан чудово зарекомендував себе як утеплювач для цокольних поверхів, перекриттів, фундаментів і підвалів.

 

Питання: Наскільки ефективно з точки зору мінімізації тепловтрат використовувати пінополіуретан для утеплення горища?

Відповідь консультанта:
Добрий день!

Як показує досвід, використання пінополіуретану в якості утеплювача в горищному перекритті дає чудовий ефект. Напилення ППУ шаром всього лише в 3 см ефективно утеплює і, що важливо у варіанті горища, усуває всі щілини, що дає більший ефект, ніж 200мм мінвати, та ще покладеної зі щілинами, при термінах експлуатації 30 років у ППУ протии 10-12 років у мінвати.


Питання: Чим відрізняється напилюваний пінополіуретан від пінополіуретану в балончиках? Можливо Вашим матеріалом утеплити шви і яка різниця в ціні у порівнянні з піною з балончиків?

Відповідь консультанта:
Добрий день!

Пінополіуретан в балончиках виробляють виключно для побутових цілей і він є однокомпонентним. Він полімеризується за допомогою вологи в повітрі. Саме тому він відносно довго (до декількох годин) збільшується в обсязі. Крім того неможливо полімеризувати його при великих обсягах порожнин і малому контакті з повітрям. Тому при значних обсягах провести якісне нанесення ППУ за допомогою балончиків не можна. «Наш» пінополіуретан спінюється як результат реакції 2-х компонентів А і В, при цьому реакція спінювання протікає на протязі  3-7 секунд, що дає можливість чітко дозувати кількість теплоізоляції. Але найголовніше - це якість теплопровідності пінополіуретану. У піни з балончика воно гірше в 2 рази. Тобто , використання професійного пінополіуретану має переваги за ціною в результаті відсутності перевитрат, і нижчого показника по теплопровідності.

 

Питання: Чи вбирає в себе воду ваш матеріал?

Відповідь консультанта
Добрий день!

Водонепроникність (гідроізоляційні властивості) пінополіуретану безпосередньо залежать від щільності, тому чим вище щільність тим нижче водопроникність. Наприклад якщо брати матеріал щільністю 40-45 кг/м3 то він має закритокомірчасту структуру. Водопоглинання такого матеріалу при вологості 98% за 24 години - 0,04% або 2г/м2. Тому пінополіуретан такої щільності використовується при утепленні зовні. Наприклад стін різних конструкції, цоколя і т.д. Пінополіуретан щільністю 20-25 кг/м3 вже вбирає 4г/м2, його більше використовують при утепленні мансардних дахів, ангарів або тих конструкції де вода не потрапить на утеплювач, а з парою чи конденсатом цієї щільності буде достатньо.

 

Питання: Чи може пінополіуретан нанесений на металопрофіль спалахнути в спекотну погоду?

Відповідь консультанта:
Добрий день!

Ні, не може. У використовуваного нашою компанією ППУ великий діапазон робочої температури від-250 до +160 ̊̊Сам матеріал відноситься до класу горючості Г3, Г4, (клас самозатухающих матеріалів) в залежності від використовуваної сировини.

Добрий день, підкажіть будь ласка: Я живу в Коломиї, хочу утеплити будинок зовні поліуретаном, периметр 42м висота цоколя (бетон) 1 м + 2 поверхи (газосилікатний блок) по 3м.
Питання чи можете ви це зробити в Коломиї, і яка ціна і терміни? Чи краще це робити влітку?
Утеплювач необхідно відразу закривати? Або він може постояти пару років?
А птахи його не клюють? Просто синиці звичайну монтажну піну клюють.
З повагою, Сакович Павло

Відповідь консультанта:
Добрий день, Павло!

Так наша компанія може провести даний вид роботи у Вашому місті! Для цього від Вас необхідно фото об'єкта, товщину бажаної теплоізоляції! Ціна і терміни будуть обговорюватися після отримання фото! Всі роботи проводяться при плюсових температурах! Пінополіуретан боїться ультрафіолетових променів, так що закривати краще відразу і птиці Вас не потурбують!

Питання: Добрий день!
У Чорткові вимагається утеплення напилюваним ппу (закр комірка) товщиною 50мм похилої покрівлі, стін цегляного будинку зсередини, міжповерхового перекриття та двох мансард загальною площею приблизно 300 кв.м.

Повідомте будь ласка приблизну вартість робіт і чи можливо виконання найближчим часом.

З повагою Маркович Валерій.

Відповідь консультанта
Добрий день, Валерій!
Приблизна вартість робіт при напиленні пінополіуретану товщиною 50мм із закритою коміркою складе 125 грн за 1 м2. Після огляду об'єкта, виставляється комерційна пропозиція з вартістю робіт і термінами їх виконання. До роботи можна приступити через один-два дні після отримання передплати.

Запитання: Скажіть будь ласка якої фірми Ви використовуєте компоненти для напилення пінополіуретану і якої щільності ваша піна?

Відповідь консультанта:

Добрий день!
Ми використовуємо компоненти виробництва Росія, Китай, Німетчина, Австрія
щільність компонентів від 16 до 150кг/м3

 

Питання: Взаємодія ППУ і металів? Взаємодія ППУ і дерева?

Відповідь консультанта
Добрий день!
Напилюваний пінополіуретан має високу адгезію (зчеплення) з різними матеріалами, в тому числі з металами і деревом. Напилювати пінополіуретан слід на попередньо підготовлену очищену, суху поверхню. Забороняється проводити напилення на сиру, а також на зледенілу поверхню. На відкритому повітрі роботи слід здійснювати при температурі навколишнього повітря не нижче 10 ° С.

Питання: Які показники теплопровідності пінополіуретану в порівнянні з іншими ізолюючими матеріалами? 

Відповідь консультанта:
Добрий день!

Порівняльний аналіз  ППУ з іншими будівельними матеріалами:

Питання: Яка товщина шару потрібна пінополіуретану в порівнянні з іншими ізолюючими матеріалами,при умові забезпечення однакового рівня теплоізоляції? 

Відповідь консультанта:
Добрий день!

Порівняльний аналіз  ППУ з іншими будівельними матеріалами:

3

Прочитано 6262 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745