logo ppu

смт. Лужани, вул.Першотравнева, 28а, Чернівецька обл., Україна
ua flag
 Contact Us Icon  +38 (095) 401-30-50
+38 (067) 525-30-05
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.ppu.cv.ua

ВІДЕОГАЛЕРЕЯ 

Як ми співпрацюємо? 

Щоб замовити теплоізоляцію чи гідроізоляцію, Вам необхідно зробити кілька нескладних кроків Докладніше...

Замовити дзвінок 

alert('".$send_code."');"; ?>
Якщо у вас виникли будь які запитання стосовно утеплення чи гідроізоляції?
Замовте дзвінок і з Вами звяжуться наші експерти-консультанти.
Закрити
Ваше ім’я
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код з картинки

Пошук по сайту 

Теплоізоляція плоского даху напиленням жорсткого ППУ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Polyurethane-Foam-SprayПроблема тепло-та гідроізоляції плоских покрівель - одна з найактуальніших. Високоефективна теплоізоляція дозволить захистити дах від дії низьких температур і опадів, позбавить від протікань і промерзання покрівлі. Традиційні матеріали не дають очікуваного результату, тому потрібно шукати щось інше.

Якісний утеплювач для плоскої бетонної покрівлі

Жорсткий ППУ - це матеріал з відмінними технічними характеристиками. У багатьох країнах його використовують як утеплювач для покрівлі зовні. Він допомагає виконати всі роботи в короткі терміни, забезпечуючи відмінний результат. Якщо потрібна теплоізоляція бетонного даху, застосування ППУ завжди виправдано. Тому що дозволяє скоротити витрати на закупівлю матеріалів і оплату робіт.

У містах більшість дахів перебувають у поганому стані. Найчастіше старі дахи, покрівлі багато разів піддавалися ремонту. На такі роботи з бюджету витрачаються величезні гроші, а результат виходить поганим. У цій ситуації зовнішнє утеплення покрівлі за допомогою ППУ - єдина реальна можливість виконати роботи з належним рівнем якості та надійності.

Фахівці вважають, що напилення піни на дах дозволить нарешті вирішити проблеми, які іншими засобами і матеріалами вирішити не вдається. При цьому вони рекомендують застосування пінополіуретану ізоляцією бетонного даху, покритого азбестом саме з його заміною і відновленням дуже часто пов'язані проблеми. Однак використання методу напилення ППУ дозволяє вирішити це завдання.

Професіонали стверджують, що поліуретанова піна заповнює всі тріщини і щілини в покритті, тому отриманий результат виходить просто відмінним. Ще одна категорія робіт - теплоізоляція пінополіуретаном покрівлі, покритої руберойдом. Стандартні матеріали та методи в такій ситуації допомагають, але ненадовго. Рано чи пізно покрівля знову починає протікати.

Шар пінополіуретану, нанесений за допомогою спеціального обладнання, дозволить вирішити всі питання раз і назавжди. При цьому професіонали можуть провести ремонт і теплоізоляцію плоскої покрівлі із зняттям (без зняття) існуючого покриття. Другий варіант більш вигідний з економічної точки зору. Він спростить проведення робіт, заощадить гроші і час.

Виконання робіт і особливості експлуатації

У містах і мегаполісах, в промислових зонах та на підприємствах плоскі дахи та покрівлі - поширене явище. Їх ремонт дуже часто перетворюється на постійне латання дірок. Цьому процесу не буде кінця, якщо не вжити заходів. Жорсткий пінополіуретан - сучасний безшовний покрівельний матеріал, який вже давно застосовують за кордоном. Він допоможе зупинити марнування грошей.

Зазвичай його використовують, коли потрібно зробити утеплення даху. Однак його можна застосовувати і в якості матеріалу для паро-та гідроізоляції покрівель. Пінополіуретан вилікує протікаючі дахи, допоможе раз і назавжди позбутися цієї серйозної проблеми. Термін експлуатації отриманого покриття досить великий, він складає 30-50 років.

Покрівлі з бетонних плит або дахи, покриті руберойдом, герметизують і утеплюють шляхом напилення полімеру. У процесі роботи використовується спеціальне обладнання. З його допомогою на поверхню покрівлі наноситься безшовний шар розпиленням ППУ. Піна заповнює порожнечі, утворюючи монолітне покриття. Висока адгезія дає можливість утеплювачу рівномірно покривати поверхні зі складною геометрією.

ППУ - високоефективний теплоізоляційний матеріал, тому його можна наносити більш тонким шаром. Товщина шару утеплювача пінополіуретану буде в 2 рази менше, ніж при використанні інших матеріалів. В сучасних умовах роботи по теплоізоляції покрівлі можна виконувати матеріалом ППУ Basf. Він відрізняється високою якістю, володіє чудовими фізико-механічними властивостями.

За допомогою цього матеріалу виконується також герметизація покрівельних стиків та інші види робіт. Однак потрібно врахувати деякі моменти, важливі при проведенні утеплення і подальшої експлуатації покрівлі. Монолітний безшовний шар теплоізоляційного покриття, отриманий після напилення повинен бути щільним, щоб по ньому можна було безперешкодно пересуватися.

Щільність матеріалу ППУ 45 кг/м3 і вище, який дозволить створити покриття, по якому можна ходити у взутті з плоскою підошвою. Це знадобиться, якщо ви робите утеплення покрівлі, після якого плануєте контролювати її стан, виконувати профілактичні або ремонтні роботи на даху. Ще один важливий момент - організація захисного покриття.

Polyurethane-Foam-Protection-MARISEAL-1Виконавши утеплення плоскої покрівлі зовні напиленням пінополіуретану, потрібно оберегти його від сонячних променів. Це здійснюється досить просто - наступним напиленням шару полімочевини 2мм на шар нанесеного пінополіуретану. Такий захід поліпшить характеристики покриття, дозволить зберегти шар утеплювача в недоторканності, продовжить термін його експлуатації.

Сфери застосування і переваги напилення пінополіуретану

Напиленням ППУ можна виконувати утеплення скатної покрівлі, а також плоских покрівель житлових будинків та різних споруд. Ізоляція пінополіуретаном промислових плоских дахів - ще одна можливість, про яку варто пам'ятати. Безліч виробничих приміщень мають плоску покрівлю, яка потребує герметизації.

За допомогою жорсткого пінополіуретану цю проблему можна вирішити надовго. Метод напилення ППУ - один з найпрогресивніших на сьогодні. Це визнають всі фахівці, що розбираються в специфіці утеплення, гідроізоляції та герметизації плоских покрівель у будинках і спорудах.

Перевагами цього методу є швидкість, безпека, висока якість і довговічність. Ця технологія дозволяє створити міцне покриття, яке прослужить близько 50 років. Заплативши один раз, ви зможете на десятки років забути про проблему. Професіонали герметизують будь-які плоскі покрівлі швидко, надійно та якісно.

Прочитано 6208 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

ЯКІСНА ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ береже тепло - а тепло то Ваші гроші!...

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fevec9 #133f10441 #100313115745