Версія для друку

На що звернути увагу при купівлі квартири, будинку та іншої нерухомості?

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Останнім часом будівельний ринок, що в Україні відроджується, залежний від ціни квадратного метру житла зданого в експлуатацію. Але більшість забудовників та підрядних будівельних організацій у погоні за дешевизною квадратного метра, та строками здачі в експлуатацію, будуть м'яко кажучи з порушенням затверджених проектів та елементарних вимог, покупців такого житла. Дуже часто покупець інвестуючи в житло більшу частину вартості своєї квартири, ще на стадії завершення будівельно-монтажних робіт висуває обгрунтовані претензії щодо якості, матеріалів та проведення будівельних та опоряджувальних робіт. Так, дрібні недоліки є в будь-якій роботі, але є недоліки які ведуть до кількаразового збільшення затрат по експлуатації будинку, до втрат експлуатаційних характеристик та навіть часткового руйнування окремих конструкцій чи загрози життю та здоровю мешканців такого будинку. І тут, щоб не повторювати помилки «щасливих власників житла», які купили на вторинному ринку або прийняли у будівельників квартиру і з головою поринули у ремонти власних квартир, рекомендуємо поцікавитися основними характеристиками будинку в якому знаходиться ваша квартира, а саме:

-    Чи всі необхідні комунікації підведено до вашого будинку, електричні мережі чи вистачає потужності?
-    Водопостачання – чи достатній тиск води особливо на верхніх поверхах?
-    Отоплення, чи встановлені лічильники, чи є можливість керувати температуру теплоносія…
-    Каналізація, чи підключена вона до колектора чи передбачені очисні споруди
-    Чи сухі підвальні приміщення, чи проведена гідроізоляція фундаменту? – не утеплені та гідроізольовані фундаменти схильні до просідання, тріскання, - сирі підвали, з часом піддаються впливу грибків, цвілі, гниття та прослужать вдвічі менший термін, загрожуватимуть здоров'ю мешканців та руйнацією будинку;
-    Наскільки якісно проведена гідроізоляція покрівлі плоского даху?
-    Чи якісно утеплено мансардний дах чи перекриття технічного поверху?
-    Теплоізоляція стін по периметру усього будинку, включаючи міжсекційні, деформаційні чи температурні шви, які у каркасно-монолітному будівництві, досить часто не утепляються завдаючи мешканцям незручностей та збитків.  
-    Чи справляються водовідвідні системи даху та прибудинкової території з дощами та зливами?
ПОМИЛКИ ДОПУЩЕНІ ПРИ РОЗРАХУНКАХ  ТА МОНТАЖІ ЦИХ СИСТЕМ, до проблем та збитків, що лягають тягарем на власників таких споруд, здорожчують їх експлуатацію та ведуть до втрати вартості на ринку нерухомості.

Прочитано 3702 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі