Дуже часто горищне приміщення не використовують, тому воно знаходиться в запустінні, а цей простір може стати затишною зоною відпочинку або ігровою кімнатою. Але, для переобладнання горища у мансарду та комфортного її використання, спочатку потрібно виконати якісну теплоізоляцію мансардного горищного приміщення. Утеплення мансарди, - допоможе знизити рівень шуму, зменшити втрати тепла через дах, стіни, перекриття і підлогу. Ви зможете менше платити за опалення чи кондиціонування, не тільки цього приміщення, але і будинку в цілому.


 

Ціна утеплювача

від 12 € за 1 м.кв.

Оптимальне рішення для утеплення, звукоізоляції та герметизації мансардного даху вашого будинку. Рекомендована товщина від 10 см паропроникного пінополіуретану щільністю 15 кг/м.куб. Така товщина ППУ аналогічна товщині 25 см. мінеральної вати. Даний варіант утеплення 100% екологічний. Прослужить вам понад 50 років.
 

Вибираємо утеплювач для мансарди чи горища

Допитливі забудовники вже давно провели порівняння популярних утеплювачів для мансардного поверху, горища. Порівнювалися фізичні властивості, основні характеристики, особливості, строки експлуатації кожного матеріалу і звісно вартість такого утеплення "під ключ". На будівельному ринку представлені різні теплоізоляційні матеріали. Найчастіше люди купляли щось подешевше, і виконували утеплення горища чи мансарди приватного будинку, котеджу пінополістиролом або мінеральною ватою. Характеристики цих матеріалів не ідеальні, термін  експлуатації не перевищує 5-10 років, зате вартість у магазині - підходить. Результат такого утеплення: низька ефективність через не герметичність, необхідність влаштування паро-та гідроізоляції, малий термін експлуатації. Люди прийшли до висновку, що дешеві утеплювачі не дають довготривалого, очікуваного ефекту. При монтажі між плитами, листами чи рулонами залишаються щілини, через які втікає тепло, і навіть товстий шар необхідного утеплювача 20-25 см не рятує, його, при тому, ще й замонтувати проблемно, тому що товщина крокви перважно 12-17 см, і необхідне її нарощення.

Але враховуючи те, що власники житла, після його переобладнання мансарди у житлове приміщення, не планують ремонт із заміною утеплення найближчі 10 років, а повернутися до вибору утеплення буде важко, дорого або неможливо, -  то увагу варто звернути на більш підходящий утеплювач.Щоб приміщення мансардного поверху стало повноцінним житловим приміщенням, не дошкуляло некомфортною температурою, ні зимою, ні літом, було тихим і без протягів, -

Ми рекомендуємо сучасний екологічний утеплювач - Пінополіуретан.

Наша компанія готова запропонувати більш надійний, довговічний і простий варіант - утеплення мансарди чи горищного поверху жорстким або еластичним пінополіуретаном, що надійно захисти мешканців мансардного поверху від дизкомфорту та високих платіжок за комунальні послуги. Піна ППУ - саме так, по-іншому, називають пінополіуретан, володіє відмінними теплоізоляційними і шумопоглинаючими характеристиками, він не схильний до дії бактерій, грибків і плісняви, оскільки зовсі не поглинає вологу, саме тому, в процесі своєї експлуатації, а це більше 50 років, - пінополіуретан - зберігає свої унікальні початкові властивості.  Щоб ефект на Вашій мансарді чи горищі був максимальним, потрібна правильно рохрахована товщина та щільність теплоізоляційного шару пінополіуретану. Причому утепляти слід не тільки дах, стіни і підлогу мансардного поверху, особливу увагу слід приділити щілинам, стикам, примиканням яких на даху вистачає, - тепловтрати через негерметичність даху, або утеплювача складають додатково 25%. Тому теплоізоляція щілин мансардного даху, горища, по коньку, єндових, платві (мауерлат), по стиках стіни з фронтонами, стінами, даховими вікнами і іншими несучими конструкціями обов'язкова. ППУ напилюється на всі матеріали, - має низьку теплопровідність і гарну адгезію, він надійно утеплить і герметизує всі поверхні, щілини і примикання, безшовним шаром.

Види утеплення горища

Наші фахівці можуть зробити зовнішню або внутрішню теплоізоляцію приміщення мансарди, із заміною мінеральної вати або без. Щоб виконати утеплення горища напиленням пінополіуретану зовні, потрібні певні умови температура повітря вище +5 ° С, відсутність сильного вітру, опадів, тому заміну мінеральної вати краще планувати на літо. Провести утеплення горищного мансардного приміщення в житловому будинку взимку можна тільки зсередини. При цьому температура повітря в приміщенні та на поверхні повинна бути нижче +10 С.

Поетапне утеплення горища

Після звернення замовника фахівці нашої компанії нададуть безкоштовні консультації, щодо рекомендованої товщини шару теплоізоляції пінополіуретаном. Для стандартного утеплення мансардного даху чи горища, враховуючи кліматичну зону в якій розташована Україна, та досвід експлуатації ППУ у попередніх замовників, оптимальними будуть такі поради: для мансардного даху чи горища достатньою буде:

  • 10 см товщина еластичного відкрито-пористого пінополіуретану щільінстю 15 кг/м.куб, це аналог 25 см мінеральної вати, який крім утеплення, надасть Вашій мансарді чи горищу - герметичності та шумоізоляції;
  • 5 см товщина жорсткого закрито-пористого пінополіуретану щільністю 40 кг/м.куб, - це також аналог 25 см мінвати, чи пінопласту, що доступний на ринку.

У більшості випадків достатньо безшовним напиленням нанести ППУ на паробарєр між кроквами і почекати 30-60 секунд щоб пінополіуретан відреагував, стабілізувався і застиг, обовязково напилювати треба поетапно на всі щілини стики та примикання, звідки у вітряну погоду може видуватися ваш комфорт, за одну зміну бригада з 2 працівників, може провести утеплення 150-250 метрів квадратних мансардного даху.
Такий метод безшовного утеплення горища є найкращим з відомих, з багатьох причин. Він дозволяє за короткий час добитися потрібного результату, отримати відмінну якість при проведенні робіт. При цьому напилювана теплоізоляція утворює монолітне покриття, в якому немає зазорів. Крізь нього не проходить холодне повітря з вулиці, тому температура в приміщенні стабільна, не відчувається руху повітряних мас, не чути взагалі зовнішнього шуму.

 Використовуючи метод напилення ППУ, можна виконати утеплення мансарди чи горища в приватному будинку, навіть якщо приміщення має складну геометрію даху чи навіть купольні дахи чи будинки. Завдяки високій адгезії пінополіуретан добре прилипає до різних будівельних матеріалів (плівки, цегла, бетон, дерево чи ОСБ), заповнюючи щілини, вигини, охоплюючи виступи, герметизуючи всі отвори і місця примикань різних конструктивних елементів.

Як позбутися конденсату на горищі

При монтажі традиційних теплоізоляційних матеріалів необхідно виконувати додаткові роботи по гідро- і пароізоляції. Спеціальна гідроізоляційна мембрана захищає утеплювач від попадання вологи і водяної пари. Якщо вона буде пошкоджена, або змонтована з порушеннями технології в теплоізоляційний матеріал потрапить волога, яка буде руйнувати все навколо. Через деякий час він почне гнити, в ньому з'явиться цвіль, і через деякий час потребувати повної заміни.

Інша справа пінополіуретан. Це сучасний матеріал, що володіє достатньою паропроникністю, якому не потрібен вітрозахист. Він може виконувати відразу кілька завдань, працюючи як тепло-, паро-та гідроізолятор одночасно. Досить напилити правильно розраховано товщину і щільність ППУ на утеплювану поверхню, і захист від конденсату вам забезпечений. Після робіт по утепленню додаткова пароізоляція на мансарді чи горищі не знадобиться, одразу можна приступати до оздоблювальних робіт.

У технології напилення пінополіуретану не потрібні додаткові кріплення, весь теплоізоляційний шар пінополіуретану безшовний, тобто не буде містків холоду. Використовуючи метод напилення ППУ, ми проводимо, також утеплення інших видів поверхні та конструкцій: утеплення бетонної або дерев'яної підлоги на горищі. Процедура нанесення досить проста, її можна виконати в короткі терміни, одночасно з утепленням мансардного поверху чи горища. Використовуючи пінополіуретан, можна утеплити люк на горищі і інші елементи будівлі.

Як і навіщо утеплювати перекриття?

Щоб зменшити відтік тепла з нижніх поверхів, потрібно провести роботи по теплоізоляції. Використовуючи метод напилення ППУ, наші фахівці виконають, також, утеплення міжповерхових перекриттів, різниця температур, як правило невелика, тому товщина теплоізоляційногшо шару пінополіуретану менша, якщо це відкрито-пористий пінополіуретан, то 5 см товщини достатньо і для утеплення і в більшій мірі для звукоізоляції. В результаті такого напилення ППУ температура в обох приміщеннях буде в медах заданої, знизиться рівень шуму.

ППУ застосовують, також, щоб утеплити перекриття із залізобетонних плит, бетонного поноліту, дерева чи інших будівельних матеріалів. Він добре прилипає до всіх них, утворюючи міцне покриття, по якому можна навіть ходити, тому ППУ є універсальним, він в прямому сенсі може задовільнити навіть самі чудернацькі побажання замовників.

Фахівці вважають, що ППУ - це, на даний момент, найкращий утеплювач для горищних і міжповерхових перекриттів, як бетонних, деревянних, так і всіх інших. Наша компанія рекомендує цей матеріал, тому що він добре себе зарекомендував. ППУ міцний і надійний, володіє унікальними характеристиками, має великий термін експлуатації, гарантія та пінополіуретан 25 років.

Господарі приватних будинків, що скористалися утепленням ППУ, вже переконалися, що мансардний поверх, горище, утеплене ППУ, дає масу переваг, і нічим не поступається у комфорті капітальним нижнім поверхам. Його можна перетворити в спальню, житлову кімнату або ігрову. Якісна теплоізоляція допомагає знизити витрати на опалення, заощаджуючи ваші гроші. Утеплення пінополіуретаном окуповується вже в перші 3-5 років, і далі, на протязі всього терміну експлуатації мансарди, служать надійним захистом своїм власникам. Наші фахівці проведуть грамотні консультації, швидке та якісне утеплення, ми застосовуємо тільки екологічні, сертифіковані компоненти пінополіуретану, які самі імпортуємо з Європи, професійні бригади та обладнання високого тиску фірми Graco США, гарантують високу якість та швидкість виконання робіт

._ERbj1g7D { position: relative; } ._9ADbNDlp { padding: 1rem 0; } ._O689JW7n { position: relative; } ._pDNE0kYl { position: relative; } ._pDNE0kYl { margin: 0 -15px; } ._DblQBlAM { position: relative; } ._DblQBlAM { clear: both; } ._DblQBlAM[data-parallax="true"] { position: relative; background: none !important; } ._DblQBlAM__parallax { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; overflow: hidden; pointer-events: none; background-size: cover !important; background-repeat: no-repeat; } ._DblQBlAM { box-sizing: border-box; padding: 15px 0; position: relative; } ._DblQBlAM[data-container] ._DblQBlAM__container { padding-left: 15px; padding-right: 15px; width: auto; margin: auto; box-sizing: border-box; } ._DblQBlAM .pf-parallax__img { position: absolute; object-fit: cover; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; z-index: -1; } @media all { } @media only screen and (max-width: 767px) { } @media only screen and (min-width: 768px) and (max-width: 991px) { } @media only screen and (min-width: 992px) and (max-width: 1199px) { } @media only screen and (min-width: 1200px) { }
window.__pagefly_options__=window.__pagefly_options__||[],window.__pagefly_options__.push({"isBackend":false,"isPreview":false,"key":"helper","css":[],"js":[],"page_id":"277"});